Editörler : supporters.

ismailgülenler
Aday Memur
27 Ağustos 2015 09:50

personang, 9 yıl önce

dershaneye gitmeyenler -ki bence gerek yok- internetten canlı sorumu çözümü paketlerinden alabilirler. ben aldım ve iki ay çalışma ile kazandım şükür, çok faydasını gördüm.

dipnot: reklam yapmıyorum, uzaktan eğitimcilerle de hiç alakam yok.

Ronah
Aday Memur
02 Eylül 2015 10:59

İcra hukuku için ne önerirsiniz arkadaşlar?

beteeer
Aday Memur
02 Eylül 2015 14:50

Arkada?lar themis notlar? nas?l çal??an var mi

Ronah
Aday Memur
02 Eylül 2015 16:22

Themise iyi diyorlar. Neredeyse herkeste themis var

Dr.Lawyer
Aday Memur
02 Eylül 2015 16:58

arkadaşlar yeni konu açıp kirlilik yapmak istemiyorum.geçtiğimiz son iki mezunlar için yapılan sınavlarda 66 ve 68 ile barajı geçemedim bu sınava da gireceğim ancak bir yandan da çalıştığım için kapsamlı bir hazırlık yapamayacağım bu nedenle biraz da var olduğunu düşündüğüm!

altyapımın üzerine 2 ciltlik hazırlık kitaplarından çalışmayı düşünüyorum.Bu nedenle hangi kitapları seçeyim ki bana en faydalı olsunlar.

1.seçenek Savaş Yayınlarının 2 ciltlik Hakimlik Kampı serisi

2.seçenek Murat yayınlarının 2 ciltlik serisi

Bu ikisi arasında kıyaslama yapacak olursak hangisini tavsiye edersiniz?

dsskg
Aday Memur
02 Eylül 2015 17:10

themis derim

mstfhlmi
Aday Memur
03 Eylül 2015 12:11

icra için ismail ercan güzel biraz s?k?yor ama baya kapsaml?.bnm soraca??m ceza özel ve birçlar özelden kaç soru geliyor bu dersler için kitap çal??mak istemiyorum ak?ll? notlardan çal?ssam nasil olur ne dersiniz

rhothomir
Aday Memur
06 Eylül 2015 00:18

Ben de karar veremedim yörünge yayınları hakimin notları mı altın seri akıllı notları mı yoksa hakimlik kampı kitabı mı acil yardımmm !!!

mstfhlmi
Aday Memur
08 Eylül 2015 19:33

daha önce s?nava girmi? kimse burada var m? bi?ey sormam laz?m

sabahlarnetuhaf
Kapalı
03 Ekim 2015 23:57

kitap kitap sınav sınav gınaa geldi. bak sürekli kitap de. kitap kitap kitap kitapki tapki tap ki tap ki tap ki tap ki. biz yalnız rabbimize taparız kitabımız da bellidir. kitapsız olanlar düşünsün.

melisaela06
Aday Memur
04 Ekim 2015 15:19

Ben hâkimlik kampını öneririm. Ahmet Hocanın koordinatörlüğündeki yazar kadrosu bence çok iyi.

Dr.Lawyer, 9 yıl önce

arkadaşlar yeni konu açıp kirlilik yapmak istemiyorum.geçtiğimiz son iki mezunlar için yapılan sınavlarda 66 ve 68 ile barajı geçemedim bu sınava da gireceğim ancak bir yandan da çalıştığım için kapsamlı bir hazırlık yapamayacağım bu nedenle biraz da var olduğunu düşündüğüm!

altyapımın üzerine 2 ciltlik hazırlık kitaplarından çalışmayı düşünüyorum.Bu nedenle hangi kitapları seçeyim ki bana en faydalı olsunlar.

1.seçenek Savaş Yayınlarının 2 ciltlik Hakimlik Kampı serisi

2.seçenek Murat yayınlarının 2 ciltlik serisi

Bu ikisi arasında kıyaslama yapacak olursak hangisini tavsiye edersiniz?

savaş06
Şube Müdürü
04 Ekim 2015 21:49

bencede hakimlik kampını tavsiye ederim...Fena kitap değil

forrest25
Aday Memur
09 Ekim 2015 21:46

Elimde ikinci el tensip(hiç kullanılmamış), themis, konsensus hakimlik hazırlık kitapları var yeni basımla(2015) arasında ciddi farklılıklar olduğunu zannetmiyorum. İhtiyacı olana yarı fiyatına gönderebilirim

aqua blue
Memur
09 Ekim 2015 21:50

3 üne 15 tl verebilirim.

forrest25, 9 yıl önce

Elimde ikinci el tensip(hiç kullanılmamış), themis, konsensus hakimlik hazırlık kitapları var yeni basımla(2015) arasında ciddi farklılıklar olduğunu zannetmiyorum. İhtiyacı olana yarı fiyatına gönderebilirim

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi