Editörler : "eskiyara"Pangaea

Taintedlove
Genel Müdür
25 Ağustos 2015 23:08

BUnca zaman ücretsiz nöbet tutuyordunuz gıkınız çıkmıyordu şimdi 2 saati beğenmez oldunuz 2 değil 4 -6 da olsa yetmez bu anlayışada

nöbet eylemlerine katılan 2-3 öğretmenden biriydim okulda sonunda ücret verildi mi verildi ilerde dahada artar

aydınkentli-92, 9 yıl önce

bu anlayışa göre adamlar iyi ki 2 saat vermişler. ya 4 saat verselerdi...???!!

guerlian
Şube Müdürü
26 Ağustos 2015 00:32

Hocam senin beynin sulanmış galiba. 2016da alacağın 160 tl vergi dilimi ıle 20tlye düşecek.

xbamtelix
Yasaklı
26 Ağustos 2015 02:15

Nöbet devede kulak. Maaş tabanına iyileştirme, ek ders, gösterge, aile yardımı nerede bunlar.

Taintedlove, 9 yıl önce

BUnca zaman ücretsiz nöbet tutuyordunuz gıkınız çıkmıyordu şimdi 2 saati beğenmez oldunuz 2 değil 4 -6 da olsa yetmez bu anlayışada

nöbet eylemlerine katılan 2-3 öğretmenden biriydim okulda sonunda ücret verildi mi verildi ilerde dahada artar

gsstore
Yasaklı
26 Ağustos 2015 16:28

şükrediyorum ama rabbime şükrediyorum .Neden acaba şükretmek sadece fakire ve memura öğretmene has .Neden zamlar milletvekiline geldimi doktora askere akademisyene geldimi şükret demiyorsunuz .sizin gibi bu akılda olanlar zaten şükrettiği(Allaha değil birilerine ) sürece zengin daha zengin olur sende burda şükrede şükrede daha çok aç kalırsın.Birileri kendilerine verilen zamlara çerez parası der sana verincede 1 puan bizi yunanistana çevirir derler.Acaba kendilerine kaç puan veriyorlarda ülke yunanistana dönmüyor .Ne kadar anlatsam da bu kafalar anlamazlar.

fatihtok, 9 yıl önce

Sukretmemiz gerek iyi zam aldik diyorum ve hemen tayyipci ilan ediliyorum.Ama hdp propagandaasi yapip altuna begeni veren serrfsizlerden iyiyim en azindan.Kopek soylari artik her yorumda ve sitede

Toplam 84 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi