Editörler : crops35

iyibiri_07
Memur
22 Aralık 2015 10:31

Sana sonuna kadar katılıyorum herşeyin bir bedeli var çalışıyorsan karşılığını alacaksın ofisde oturarak bende alayım diye bir şey yok kardeşim adı üstünde arazi tazminatı, arazi derken diğer anlamda arazi olmak var birde o şekilde anlıyorsan seninde alman lazım.herkes alsın diyen arkadaş.

ahmet-2955, 8 yıl önce

Sen ne diyon ya sen kimsin biz ne şartlarda çalısıyoz biliyon mu sen pazar sabah keyfi yaparken biz - derecelerde saat 06:00 da çalısıyoz ve bunun yerine mesai zaten alamıyoz izin bile alamıyoz.Ayrıca bunun yanında 10 kişilik ekibin iş güvenliğini sorumluluğunu alıyoz bir tanesine bişey olsa mahkeme mahkeme sürün ya hapis ya para cezası al vicdanı tarafı da cabası

Adı ustunde arazi tazminatı ama cıkanda alsın cıkmayanda sen cıkmadan almayı kendine hak görüyon o alacağın para bogazından rahatça gececek demek ki

Oldu sen masa başında çalıs ben bu sartlarda çalısayım sen de al ben de alayım dimi yazıklar olsun sizin gibi insanlara dünya sizin gibi adaletsiz insanların sayesinde boyle malesef

hedo23
Aday Memur
22 Aralık 2015 13:48

0312 203 8414 fatih çirkin i arayarak detayları öğrenebilirsiniz arkadaşlar. ben aradım ulaşamadım:(

hedo23
Aday Memur
22 Aralık 2015 13:50

şimdi de sahaya gidiyorum. haber alan buraya yazsın lütfen.

Toplam 63 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi