Editörler : swat3410E.Kayı Han
23 Ağustos 2015 15:01

Pomem kaynak tavsiyesi

pomem için seneye kpss giricemsözel dersler için kaynakta kararsızım yardım olursanız sevinirim siz nelerden nasıl çalıştınız .

https://www.kitapalalim.com/Kitap/2016-KPSS-Genel-Yetenek-Genel-Kultur-Konu-Anlatimli-Tek-Kitap-Data-Yayinlari.html

https://www.kitapalalim.com/Kitap/2015-KPSS-Lisans-Adaylari-Icin-Ozel-Tek-Kitap-Konu-Anlatimli-Akilli-Adam-Yayinlari.html

nasıllar sizce ? yorumarınızı bekliyrm ltfennn

sosyalbunalım
Daire Başkanı
23 Ağustos 2015 15:16

hocam yargı - ihtiyaç bu ikisinden karışık bir şekilde çalış zaten temelde var 80 küsür puan alırsın , birazda matematikle desteklersen ama bu söylediğim kaynaklardan konu anlatımlarını alarak çalış , sonra bol bol deneme çöz , denemeleri yine yargı, ihtiyaç , yediiklim , data bunlardan karışık alırsın , konu çalıştıktan sonra bol bolda soru çözersen başarılı olabilirsin belli bir limite kadar : )

polishanım
Aday Memur
24 Ağustos 2015 10:20

tamam teşekkür ederim kardeşim.

bilgemis
Aday Memur
25 Ağustos 2015 01:32

Ben yargı yediiklim ihtiyaç üçünü de çalışmış biri olarak yediiklimi tavsiye ederim ihtiyaç yüzeysel anlatır herşeyi vermez yargı fazla ayrıntılıdır herşeyi verir.yediiklim ise kararındadır .soru bankası olarak da yargı en zor ihtiyaç kolay yediiklim orta halli dir.ama çalışmak her türlü zordur :)

polishanım
Aday Memur
27 Ağustos 2015 08:28

teşekkür ederim arkadeşler :))

delta esteban
Aday Memur
28 Ağustos 2015 20:23

senin kpss kaynağınla pomem forumunun ne alakası var çözemedim açıkçası

polishanım
Aday Memur
29 Ağustos 2015 09:13

çünkü kpssye pomem için giriyorum sadece gk gy kapişşş :)

delta esteban, 9 yıl önce

senin kpss kaynağınla pomem forumunun ne alakası var çözemedim açıkçası

delta esteban
Aday Memur
29 Ağustos 2015 09:30

pomem için girenlere özel kaynak mı var ne alaka, sınav aynı sınav bacım :)

polishanım, 9 yıl önce

çünkü kpssye pomem için giriyorum sadece gk gy kapişşş :)

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi