Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
24 Ağustos 2017 20:25

hopali
Editor

hocam 4. torbadakinin esprisi son torbaya göre güçlü olması.yoksa bence bjk'ye göre değil.ben geçen seneye kadar leipzig diye bir şey duymadım.bir tane oyuncusunu bilmiyorum.hatta şu an neden 4. torbaya göre güçlü dedim onu sorguluyorum:)

bvzxczxzcxzcx, 4 hafta önce - Alıntıya git

Oyuncusuna 80 Milyon Euro Verdiler Satmadılar Düşünün Gerisini:)) İsmini Bile Hatırlayamadım Şimdi

Redbull Sponsor Olup Proje Takımı Olarak Sürekli Üst Lige Çıktılar. Bundesligaya Çıktıkları İlk Yıl Bayernin Ardından 2. Oldu.

İlk Avrupa Maçlarına Çıkacaklar.

12 Eylül 2017 15:40

alex 10
Editor

UEFA Şampiyonlar Ligi 2017-18 Sezonu bu akşam 21:45' başlayacak 8 maç ile start alacak..

Benim bu sezon ki favorim yine Real Madrid..

en çok merak ettiğim takım ise PSG.. bakalım 400 milyon Euro transfere para harcayan takım kupaya uzanabilecek mi??

12 Eylül 2017 15:42

maskov87
Müsteşar Yardımcısı

benim favorim bjk

12 Eylül 2017 15:43

alex 10
Editor

benim favorim bjk

maskov87, 1 hafta önce - Alıntıya git

hangi konuda BJK hocam..;))

12 Eylül 2017 15:45

maskov87
Müsteşar Yardımcısı

hangi konuda BJK hocam..;))

alex 10, 1 hafta önce - Alıntıya git

her konuda hocam. adamlardaki özgüven şahane :)

gruptan lider çıkacaklarmış :p

12 Eylül 2017 15:49

alex 10
Editor

her konuda hocam. adamlardaki özgüven şahane :)

gruptan lider çıkacaklarmış :p

maskov87, 1 hafta önce - Alıntıya git

futbol bu, top yuvarlak belli olmaz :))

ama ben Beşiktaş'ın gruptan çıkabileceğini sanmıyorum, yanılabilirim ama çok zor..

gördüğüm kadarıyla Leipzig'i çok hafife alıyorlar ama Leipzig herşey yapabilir.. liderde çıkabilir, 4.de olabilir..

asıl ben Avrupa Liginde bu sene Başakşehir'den çok şey bekliyorum, bir final neden olmasın.. çok mu iyimserim:P

12 Eylül 2017 15:59

maskov87
Müsteşar Yardımcısı

futbol bu, top yuvarlak belli olmaz :))

ama ben Beşiktaş'ın gruptan çıkabileceğini sanmıyorum, yanılabilirim ama çok zor..

gördüğüm kadarıyla Leipzig'i çok hafife alıyorlar ama Leipzig herşey yapabilir.. liderde çıkabilir, 4.de olabilir..

asıl ben Avrupa Liginde bu sene Başakşehir'den çok şey bekliyorum, bir final neden olmasın.. çok mu iyimserim:P

alex 10, 1 hafta önce - Alıntıya git

finali bilmiyorum ama bence de çok ileriye gidecekler. sevilla deplasmanı çok şaşırttı beni, hiç bir türk takımının şu aşamada öyle oynayabileceğini düşünmüyorum orada. hakettiler o turu.

leipzig bence grubun en güçlüsü orada, son hamburg maçını izledim, orta sahada bir zencileri var, liverpool seneye için anlaşmış, müthiş adam. tek başına takım. monaco çok kan kaybetti ama iyi transferler de yaptı, porto da her zamanki gibi.

bjk'nin işi çok zor, geçen seneden daha zor bence. oradan oluşacak olumsuz sonuçların lige yansıması da şahane olacak :))

Toplam 227 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?