Editörler : Pangaea
29 Ağustos 2015 10:30

Maaş hakkında

Kamuda çalışan teknik öğretmen mezunları mühendislik diplomasini i̇şletti̇rdi̇ne maaşina nekadar yansiyor.

arkadaşlar ne olur bilgisi olan paylaşsın

hsnbsn
Şef
29 Ağustos 2015 14:04

öğretmen olarak çalışıyorsa maaşı etkilemez. başka ünvanla çalışanları bilmiyorum.

azat36
Şube Müdürü
29 Ağustos 2015 14:41

nasıl bir iş anlamadım onun cevabı burası değil git bir zahmet ilgili kuruma dilekçe yaz. oku araştır ya. yani arkadışım kızma ama nedir bu. üniversite okumuş birinin soracağı soru değil her kurumun ayrı kuralları işleyişi maaş katsayısı vs.. var. okumuyoruz ve yazmıyoruz ezberci hazırcı bir millet olmuşuz.

fati...
Aday Memur
29 Ağustos 2015 15:20

HAYIRDIR KARDEŞ BUNDAN NEDEN RAHATSIZ OLUYOSUN KI SEN PAYLAŞAN BİRİ DEİLSİN SEN GALİBA İNSANLARIN İYİLİĞİNİ İSTEMİYOSUN SEN GALİBA

azat36, 9 yıl önce

nasıl bir iş anlamadım onun cevabı burası değil git bir zahmet ilgili kuruma dilekçe yaz. oku araştır ya. yani arkadışım kızma ama nedir bu. üniversite okumuş birinin soracağı soru değil her kurumun ayrı kuralları işleyişi maaş katsayısı vs.. var. okumuyoruz ve yazmıyoruz ezberci hazırcı bir millet olmuşuz.

azat36
Şube Müdürü
29 Ağustos 2015 22:55

hocam kızmaya gerek yok.iyilik istememe durumum neden olmasın ben sadece açtığın konuyu eleştirdim. burada istediğin cevabı bulamazsın yanlış yönlendirirler. sorununu ancak çalıştığın kurum çözer onuda dilekçeyle halledersin, devlette bildiğin gibi bütün işler yazışmayla evrakla olur.

peak-to-peak
Aday Memur
30 Ağustos 2015 18:49

mühendis maaşı alman gerekiyor.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi