Editörler : E.Kayı Han
30 Ağustos 2015 06:53

Dini Haberlerin üslup(suzluğ)u

Yahu bu siteyi kim yönetiyo Allah aşkına ? Kim yazıyo bu haberleri ?

Haftasonu mesai ücreti vermişlermiş müjdeymiş !! İstemiyoruz tatil istiyoruz anket yaptınız mı ? Diyoruz. " İmamlar şükretmeyi unuttu " diye haber yapıyolar. İçinde de " ankette çaylaklara söz hakkı vermedik çünkü onlar çaylak " diyolar.

Yani sorgulama , sus , verdik işte , kes sesini , sen kim oluyosun !! Diyolar.

Ben pazartesi günü inşallah bu sendikadan bu lanet site yüzünden istifa ediyorum.

Allah akıl , edep versin.

yusufaltinkaynak
Şube Müdürü
30 Ağustos 2015 09:08

Caylak sitenin caylak habercisi caylak imamlar diye laf atacagina nerede oturup nerede kalkacagimizi bilmedigimizii soyleyecehine kendisi nerede nasil konuşulur edeb izan nedir ogrensin. Buyukse buyukluk yapsin kucuklerinden saygi gorsun.

faniikul
Kapalı
30 Ağustos 2015 14:29

iyi okuyun haberi.

yusufaltinkaynak
Şube Müdürü
30 Ağustos 2015 19:11

Ibrahim hocam seni destekliyor diye sende yandas davranma bu site asiri olcude yandas haksizligi hakli gosterme cabasinda ranrt pesinde. Bir haber yapiyor gece onikide aciklayacagim diyor.imamlara caylak diyor bazi diyeduzeltmis . Caylaklari ankete dahil etmedik diyor. Sondada nerde o eski ihlasli imamlar diyor actirmas bayramlik agzimi goruyoruz eski imamlar ida

30 Ağustos 2015 19:35

Bunlar takdir bekliyo hemde becerisizliklerine. Kaldı ki diyelim yaptın bi şeyler hadi bi şey başardın diyelim. Ben seni takdir etmek zorunda mıyım ya ? Sendikasın sen hizmet etmek görevin. Bana uymayan yönü varsa eleştiririm kimse terbiyesizlesemez.

berk2012
Memur
30 Ağustos 2015 20:05

bu siteden tek kelimeyle nefret ediyorum

habercilik yaptıklarını sanıp sendika tarafgirliği yapıyorlar.

habercilik etiği ile uzaktan yakından alakaları yok.

tek bildikleri hakaret etmek.

ömer832
Aday Memur
30 Ağustos 2015 22:26

karaktersiz bir site hocalarla uğraşmayı kendine görev bilmiş sözcünün farklı bir versiyonu

turan79
Memur
05 Eylül 2015 08:23

ne zorunuza gitti gayet imamların sorunlrını paylaşıyor 2 gün izin fazla imam olduğumuzu unutmayın b

yusufaltinkaynak
Şube Müdürü
05 Eylül 2015 09:29

O kadar haber icinden sadece iznimi kendinesiar edip bu yandas habercilik uslubunu ve kkültürunu bilmeyen siteyi savunuyorsun turan. Bnde diyanet sen mensubuyum ama bi site fitne yuvasi kurum icinde karsit gorusler meydana getiriyor ve körüklüyor. Bn kendi adima haftada bir gunluk iznimi bile kullanmıyorum sadece yillik izne

Eba Ahmed
Aday Memur
05 Eylül 2015 14:05

Bu siteden uzak durun derim.

hsyka
Kapalı
05 Eylül 2015 14:16

Bu siteye verilecek en güzel cevap uzak durmak

poyraz.1
Memur
05 Eylül 2015 23:42

yandaş sendikanın yandaş sitesi, kendini bir şey sanan birkaç düzeysiz bizim adımıza ahkam kesemezz

hsnp
Aday Memur
07 Eylül 2015 16:41

maalesef bu sitenin uslubü beni de çok rahatsız ediyor, kendi sendikamdan soğuttu neredeye beni...

hnzl007
Aday Memur
09 Eylül 2015 14:15

buna çözüm bulması gereken diyanetimiz. diyanet'le ilgili haber denince akla ilk gelen site dinihaberler. siteye giriyorsun, üslupbilmezlik, küfür, hakaret, türlü saygısızlık. millet diyanet'in haber sitesi diye bu siteye bakıyor, halimize yazık. kaç tane eleştirel yorum yazdım, hiçbirini yayınlamadılar, üstüne bir de adminin yorumu diye başlık ekliyorlar. cahilleri belli mevkilere getirirsen olacağı budur. ben istiyorum ki, müftülüklerimizin sitelerine, haber sitelerimize girdiklerinde insanların gözü gönlü açılsın.

bir şey daha var. o haber resimlerini hazırlayan arkadaştan daha yetenekli biri yok mu acaba? çözünürlüğü düşük fotolar, iğrenç yazı tipleri vs. vs. ben grafikerim, "diyanet'in haber merkezi" denilen site bu kadar iğrenç olmamalı.

deniz kenari
Memur
09 Eylül 2015 17:36

Eleştiri başka linç başka.bazı insanlar

bu site paralel başını deşifre ediyor diye düşmanlık yapıyorlar maske olarak başka şeyleri bahane yapiyorlar.devlet

herseyi biliyor ey paralel yapi boşuna

heveslenme hizmet(parelel) ışık

hızında değil hicbirsey de yolunda değil.

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
09 Eylül 2015 17:47

Bence ivedilikle bir psikoğa-psikiyatriste görünmeli ve tedavi olmalısın.

Durumun pek iyi değil senin.

deniz kenari, 9 yıl önce

Eleştiri başka linç başka.bazı insanlar

bu site paralel başını deşifre ediyor diye düşmanlık yapıyorlar maske olarak başka şeyleri bahane yapiyorlar.devlet

herseyi biliyor ey paralel yapi boşuna

heveslenme hizmet(parelel) ışık

hızında değil hicbirsey de yolunda değil.

dadasimam
Daire Başkanı
09 Eylül 2015 23:55

:)))))))))))) rüzgar esse parelel..... ya bu parelel denen illetin ne olduğu belli zaten ..ama bazı arkadaşlar her şeyden şüphelenmeye başladı.acaba bendemi parelel oldum diyecekler yakın da..bir de şu var adamı sevmedinmi at iftirayı hemen bu parelel olabilir..la havle ve la kuvve

SevkiSevilesin, 9 yıl önce

hsnp
Aday Memur
10 Eylül 2015 10:57

üslupsuzluktan bahsetmişiz ya işte, bizim bile (eski editörümüzün) üslubumuz ortada! deniz kenarı kardeşim bizi rahatsız eden birilerini ifşası değil, sitenin ilginç bir dil kullanması ve adını taşıdığı kuruma yakışmayacak üslup takınması. Bizim siteye düşmanlık yaptığımız filan yok rahatsızlığımızı dile getiriyoruz. Ayrıca birbirimize de saygı gösterelim herkes burada rahatsızlığını belirtmiş sen kalkmış paralelden, daireden filan bahsetmişsin, bir başkası da psikoloğa gitmenden bahsetmiş...

SevkiSevilesin, 9 yıl önce

Eba Ahmed
Aday Memur
11 Eylül 2015 10:11

Aslında bu sitenin diyanetle hiçbir alakası yok. Ancak içerden istihbarat veren birkaç kişi bulmuşlar, bir de yağcılık ve yalakalıkla kendilerini diyanetin haber sitesi gibi göstermeye çalışıyorlar.

hnzl007, 9 yıl önce

buna çözüm bulması gereken diyanetimiz. diyanet'le ilgili haber denince akla ilk gelen site dinihaberler. siteye giriyorsun, üslupbilmezlik, küfür, hakaret, türlü saygısızlık. millet diyanet'in haber sitesi diye bu siteye bakıyor, halimize yazık. kaç tane eleştirel yorum yazdım, hiçbirini yayınlamadılar, üstüne bir de adminin yorumu diye başlık ekliyorlar. cahilleri belli mevkilere getirirsen olacağı budur. ben istiyorum ki, müftülüklerimizin sitelerine, haber sitelerimize girdiklerinde insanların gözü gönlü açılsın.

bir şey daha var. o haber resimlerini hazırlayan arkadaştan daha yetenekli biri yok mu acaba? çözünürlüğü düşük fotolar, iğrenç yazı tipleri vs. vs. ben grafikerim, "diyanet'in haber merkezi" denilen site bu kadar iğrenç olmamalı.

amd45
Şube Müdürü
19 Eylül 2015 22:04

http://kimindir.com/_ext/whois/bunedir.html buradan hangi sitenin kime ait oldugunu bulabilirsiniz

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi