Editörler : supporters.

sosyalci133
Memur
31 Ağustos 2015 20:49

öyle değil rabbim hakkımızı yiyenlerin burnundan getirsin insanlar depresyona girdi intihara gitti

mahsen3434, 9 yıl önce

sırf siyası rantlar yüzünden bu kadar genç ve işşiz adamın ekmeği ile oynuyosun. rabbım sızı hidayete erdirsin...

cakalaga
Genel Müdür
01 Eylül 2015 01:28

hani ne oldu bir ilan daha geldi?

jacobdonovann
Aday Memur
01 Eylül 2015 01:45

Hangi ilan geldi adalet bakanlığını mı kastettiniz.

cakalaga, 9 yıl önce

hani ne oldu bir ilan daha geldi?

01 Eylül 2015 02:58

Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Uzman Yardımcılığı hocam

jacobdonovann, 9 yıl önce

Hangi ilan geldi adalet bakanlığını mı kastettiniz.

rabbani
Kapalı
01 Eylül 2015 10:50

Bizde başbakanlık devlet arşivlerine mart ayında baş vurmuştuk nisan ayı gibi mülakat oldu 2,5 ay önce açıklanmıştı ve bugunlere çağrılmayı bekliyorduk çoğumuzun evrakları kuruma ulaştığını söylediler acaba bizi de etklieyecek mi bu durum?

mübarekadam, 9 yıl önce

Mevcut duruma göre atanamayacaklar.

01 Eylül 2015 11:38

atamalar durdu deniliyor. ilan geliyor. ???

mübarekadam
Daire Başkanı
01 Eylül 2015 11:45

ilanla atamanın ne alakası var :D O ilanın atamsı zaten en erken aralığı bulur.

GeorginioWijnaldum, 9 yıl önce
atamalar durdu deniliyor. ilan geliyor. ???

sparco06
Aday Memur
01 Eylül 2015 13:25

ilanların gelmesiyle aatmaların alakasın olmadıgını gösteriyo ilanlar gelcek demek bu.

cakalaga
Genel Müdür
01 Eylül 2015 14:58

4 sayfadır insanlar atamaların durdurulması genelgesi ile ah tüh vah ilanlar gelmeyecek şimdi diye yakınıyor ya ondan öyle yazıyorum. birisi de soru soruyorlar demiş, neresi soruysa. herkes biliyor gibi kesin cümleler kuruyor. sorsanız zaten cevaplıyoruz.

mübarekadam, 9 yıl önce

ilanla atamanın ne alakası var :D O ilanın atamsı zaten en erken aralığı bulur.

rabbani
Kapalı
02 Eylül 2015 06:19

Bizim guvenlik sorusturmasi baslayali 2.5 ay olmustu evraklarin bir cogu kuruma gelmis acaba bizimde durdurulacak mi atama islemimiz

cakalaga, 9 yıl önce

4 sayfadır insanlar atamaların durdurulması genelgesi ile ah tüh vah ilanlar gelmeyecek şimdi diye yakınıyor ya ondan öyle yazıyorum. birisi de soru soruyorlar demiş, neresi soruysa. herkes biliyor gibi kesin cümleler kuruyor. sorsanız zaten cevaplıyoruz.

e.yldz
Aday Memur
03 Eylül 2015 10:03

ağustosta kalkınma ajansı sınavına girdik, sonuçlar açıklanacak derken bu durum oldu. ajansı aradığımda evet malesef bu durum bizi de etkiledi ne zaman açıklanır belli değil diyolar..kalkınma bakanlığını aradım, olaydan doğru düzgün haberleri yok ama sizi etkilememesi lazım sınavla puanla vs giriosunuz, bakanlık zaten sadece son onay merci dediler. hayır göreve başlamayı geçtim bari kazanıp kazanmadığımızı açıklasalar da önümüze bakabilsek

rabbani
Kapalı
03 Eylül 2015 10:26

Herkesin ayri ayri derdi var

e.yldz, 9 yıl önce

ağustosta kalkınma ajansı sınavına girdik, sonuçlar açıklanacak derken bu durum oldu. ajansı aradığımda evet malesef bu durum bizi de etkiledi ne zaman açıklanır belli değil diyolar..kalkınma bakanlığını aradım, olaydan doğru düzgün haberleri yok ama sizi etkilememesi lazım sınavla puanla vs giriosunuz, bakanlık zaten sadece son onay merci dediler. hayır göreve başlamayı geçtim bari kazanıp kazanmadığımızı açıklasalar da önümüze bakabilsek

Frederic Mishkin
Aday Memur
23 Ekim 2016 14:56

evet
Toplam 93 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi