Editörler : ayşegül bgm
31 Ağustos 2015 11:05

Atamalar Durduruldu

Bilgisi olan var mı. Hemşire olarak istanbul Güneye atandım. Hastane belli değil daha. Böyle bi haber var bizi etkiliyor mu

hemsireadayi
Aday Memur
31 Ağustos 2015 11:17

Şimdi baktım Kartal Koşuyolu hastanesi çıkmış banada. Demek ki bu haber bizi etkilemiyor. Zaten orada da atanacakların yazıyordu biz zaten atandık, zimmet de düştük diye düşünüyorum

Ceydaşen
Memur
31 Ağustos 2015 11:24

Ben de Ankarayı aradım bizi etkilemiyomuş. ilk tercihiniz miydi koşuyolu

hemsireadayi
Aday Memur
31 Ağustos 2015 11:27

Evet ilk tercihimdi. Seninki de bugün yarın açıklanır inşallah da rahatlarsın ya. Şu stres insanı çok bunaltıyor.

Ceydaşen
Memur
31 Ağustos 2015 11:32

İnşallah. Herkes aynı durumda olsa bu kadar stres yapmazdım. İstanbulda bi biz kaldık sanırım işe başlamayan. Nasıl bi yere atandık diyorum. Daha başlamadan soğutacaklar

hemsireadayi
Aday Memur
31 Ağustos 2015 11:36

İstanbul zaten geç hallediyor işini. Bende aynı durumdaydım bir de herkes daha gitmedin mi, başlamadın mı falan diye soruyor. Ama seninki de çok gecikmez bence. Cumadan beri düşüyor çünkü güneydekiler.

Ceydaşen
Memur
31 Ağustos 2015 11:55

Şimdi aradım. Benim kuzeye geçme gibi bi talebim vardı. Kimse kuzeyde nasıl bi yol izleneceğininin kesinliği vermediği için vazgeçmiştim. Onun için bekletiliyomuşum. 11 kişi vardı kuzeye geçmek isteyen.Ne yapsam bilmiyorum. Kuzeye geçsem nasıl olur beklediğime değer mi

Yagizz
Aday Memur
31 Ağustos 2015 12:05

Arkadaslar peki egitim durumundan olan tayinler durduruldu mu yani durdurulmuş oluyor mu?

hemsireadayi
Aday Memur
31 Ağustos 2015 12:09

Hmm. Kuzeyi hiç bilmiyorum ya, en başından beri güney istediğim için hep güneydeki hastanelere falan baktım ben. Bu nerede oturduğuna falan da bağlı tabi.

hemsireadayi
Aday Memur
31 Ağustos 2015 12:11

Yok arkadaşım, eş ve mazeret durumu atamaları durdurulmadı diye biliyorum ben. Memurlar.netin haberinde öyle diyodu.

Yagizz
Aday Memur
31 Ağustos 2015 12:16

Eğitim mazeret mi diye dusundum o yuzden merak ettim

Anestz
Aday Memur
31 Ağustos 2015 12:17

Koşuyolunu aradınız mı neler istiyorlarmış?

Ceydaşen
Memur
31 Ağustos 2015 12:17

İstanbulda oturmuyorum. Becayiş olabilirmiş ancak. Yani hastane seçimi yapılmayacak. İstemediğim bi hastane çıkarsa ben istemiyorum dicem boşuna beklemiş olcam. Sinir Bozucu bi durum. Eğer güneyde kalırsam Lütfi Kırdar çıkıcak

hemsireadayi
Aday Memur
31 Ağustos 2015 13:03

Hakkaten zor bir durummuş. İstenmeyen bi hastane çıktığında da zaman boşa geçmiş olacak... Hakkında hayırlısı olsun...

Evet, aradım ulaştım. Fotoğraf, diploma, nüfus cüzdanı fotokopisi, akıl ve ruh sağlığı raporu bi de bi kaç şey daha istediler. Pazartesiye kadar da evrakları teslim etmek gerekiyormuş.

Ceydaşen
Memur
31 Ağustos 2015 14:00

İnşallah. Pazartesi başlayacak mısın peki işe

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi