Editörler : "eskiyara"Pangaea
03 Eylül 2015 16:26

Eş durumundan ataması olan aday öğretmenler

asil öğretmenliğine geçiş sınavı başvurularınızı yaptınız mı?

haticercan15
Aday Memur
03 Eylül 2015 16:32

ben daha yapmadim hocam yaa hic calismiyorum da ne yapacaz bilmiyom

alara_07
Daire Başkanı
03 Eylül 2015 16:40

aynen hocam bu kadar yoğunluk içinde bide bununla uğraşıyoruz. ben daha belgelerimi teslim etmedim ondan başvuramadım. belgeleri teslim etmden başvuru oluyor mu o konuda kimseden de net bilgi alamadım. başvuran arkadaşlarda da eski görev yerleri görünüyormuş.

Tef.35
Aday Memur
03 Eylül 2015 16:47

Evet hocam eski görev yerimiz görünüyor. Ben ilişiğimi yarın keseceğim sınav yerim eski okulumun bulunduğu il. Bir arkadasım kadronun bulunduğu ilde sınava girmen gerekiyor yoksa sorun çıkar dedi, mehil müddetini kullanmayı düşünüyordun şu durumda 11 ine kadar baslama yapmam gerekiyor.

Eplt
Aday Memur
03 Eylül 2015 17:31

Pazartesi yeni görev yerime belgeleri teslim edip başvurumu yapacağım ben hocam

hsrt32
Kapalı
04 Eylül 2015 09:38

(0 312) 413 17 71 bu numarayı aradım, siz başvuruyu yapın, 15 eylül'e kadar kadronuz yeni atandığınız yere gelirse sınava gireceğiniz yer otomatik olarak güncellenir dediler.

Bahtsız prens
Aday Memur
04 Eylül 2015 10:26

Arkadaşlar mebbisden sınav il tercihini yaptıktan sonra başka ne yapıcaz

sevgideniz
Aday Memur
04 Eylül 2015 12:13

aynı durum benim için de söz konusu ben daha ilişiğimi kesmedim onay kısmını nereye yaptırıcaz peki eski müdürümüz mü yeni atandığımız yer mi,çıktıyı nerden alcaz yani?

hsrt32, 9 yıl önce

(0 312) 413 17 71 bu numarayı aradım, siz başvuruyu yapın, 15 eylül'e kadar kadronuz yeni atandığınız yere gelirse sınava gireceğiniz yer otomatik olarak güncellenir dediler.

alara_07
Daire Başkanı
07 Eylül 2015 16:57

hocam bende aradım da hiç de öyke birşey demiyor..bize dilekçe gönderin düzeltelim diyor..ben bugün yeni iş yerime de başladım ama hala eski okulum görünüyor sistemde..herkesde mi böyle:( aramadığım yer kalmadı iş bilmez insanları oturtuyolar o telefonların başına..

hsrt32, 9 yıl önce

gülmekvar
Aday Memur
07 Eylül 2015 21:14

Alara hocam ve diğer aday öğretmen arkadaşlar acilen beni aydınlatırsanız sevinirim.yok il dışından gel yok eve gelen kargolar derken daha yarın yeni okuluma başlayacam.asli öğretmenlik için sınav paramı yatırmadım.yeni okulumda başlarım sistemde okulum görünür diyordum.Alara hocam siz eski okulunuzdan ilişik kesmeden öncemi başvuru yapıp onaylattınız.Elektronik başvuru formunda görev yeri diye bir kısım var mıydı ve eski okulunuz mu gözüküyordu.benim bir arkadaş da yeni okulunda göreve başlamış ama hala eski okulu mebbisde gözüküyormuş.elektronik başvuru formunda sınav ilini biz değiştirebiliyormuyuz öyle bir seçim var mı.ben ne yapacam ya.

yarın gel de bunu yeni okul müdürüne ilçe meme anlat.acaba ilişik kesmeme rağmen yeni görev yerine başlasam bile eski okulumu arayıp müdürüme mi söylesem onlar onaylasa? Daha önceden ilişik kesip yeni görev yerinde sınava başvuracağız diyen arkadaşlar sorun çıktı mı aydınlatırsanız sevinirim.Çok zor günler yaşıyorum hamilelik ve karmaşa yoğunluklarımdan artık gücüm kalmadı.Lütfen derdime bir çare olun

alara_07
Daire Başkanı
07 Eylül 2015 21:38

hocam sizi çok iyi anlıyorum..bende siz gibi ev taşı ilişki kes derken bugün başlayabildim yeni görev yerime..ama ordakilerde dünyadan bi haberdi..ben ilçe mebe atandım..ilk atamalarda şuan başladığı için onlara odaklanmışlar bizi sallayan yok..belgelerimi zorla birini bulup göreve başlatmamı yaptırdım..seminer olayını soruyorum..mebde çalışan pesonel bunu doğru düzgün bilmiyor düşünün..sonunda seminer okulumu felan ayarladım işte..bankaya paramı yatırdım geldim eve başvuru yapmak için ama görev yerim hala eski okulum görünüyor..onlar mı beceremedi yoksa herkesdemi bu sorun var onuda anlamadım..eski okulu aradım bizle ilişkini kestin biz onaylayamayız diior..ili zaten değiştiremiyorsun kendisi işaretli oluyor..oda eski görev yerimin olduğu il..durum böyle hocam..öğretmen atama yer değiştirmeyi aradım bir sürü yeri aradım konu hakkında adam gibi bilsisi olan yok..

gülmekvar, 9 yıl önce

Alara hocam ve diğer aday öğretmen arkadaşlar acilen beni aydınlatırsanız sevinirim.yok il dışından gel yok eve gelen kargolar derken daha yarın yeni okuluma başlayacam.asli öğretmenlik için sınav paramı yatırmadım.yeni okulumda başlarım sistemde okulum görünür diyordum.Alara hocam siz eski okulunuzdan ilişik kesmeden öncemi başvuru yapıp onaylattınız.Elektronik başvuru formunda görev yeri diye bir kısım var mıydı ve eski okulunuz mu gözüküyordu.benim bir arkadaş da yeni okulunda göreve başlamış ama hala eski okulu mebbisde gözüküyormuş.elektronik başvuru formunda sınav ilini biz değiştirebiliyormuyuz öyle bir seçim var mı.ben ne yapacam ya.

yarın gel de bunu yeni okul müdürüne ilçe meme anlat.acaba ilişik kesmeme rağmen yeni görev yerine başlasam bile eski okulumu arayıp müdürüme mi söylesem onlar onaylasa? Daha önceden ilişik kesip yeni görev yerinde sınava başvuracağız diyen arkadaşlar sorun çıktı mı aydınlatırsanız sevinirim.Çok zor günler yaşıyorum hamilelik ve karmaşa yoğunluklarımdan artık gücüm kalmadı.Lütfen derdime bir çare olun

gülmekvar
Aday Memur
07 Eylül 2015 21:51

sağolun alara hocam cevap verdiğiniz için.aptalım ya sanki ne cevap vereceklerse 147 yi aradım yarın 0312 413 17 71 arayacaktım .sanırsam oradan da net cevap çıkmayacak.benim arkadaş perşembe yeni okulunda başlamış göreve, mebbisde hala eski okulu görünüyormuş.yarabbim çıldıracam.yani öylece kaldımı.mebbis ne zaman güncellenecekde biz kime onaylatacaz ya delirecem

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi