Editörler : oto-danisman-expert

avcı93
Memur
30 Eylül 2015 11:43

teknisyen olarak başvurdum ben ayın 10'nda girdim mülakata ...

Ercantrln, 9 yıl önce

avci93 seni sima olarak pek çıkaramadım ya.mulakatta kacinci kisiydin.

avcı93
Memur
30 Eylül 2015 11:47

benim için çok güzel geçti ,rahattım hiç kasmadım kendimi olursa olur olmazsa olmaz , havasındaydım illede olucak diye bi düşüncem olmadığı için sanırım hiç heyacan yapmadım ... birde bana 2 soru sordular biri deyim biri genel kültür sorusu olarak , diğer soruları söylememe gerek varmı genel sorulardı herkese sormuşlardır , kendinden bahset,niye tsk'yı tercih ettin vs gibisinden .

berden, 9 yıl önce

ben de heyecanla bekleyenlerdenim. mülakat bana göre iyi geçti ama onlar nasıl değerlendirir bilmiyorum.

Arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var sizlere kaç soru soruldu mülakatta

Geci
Genel Müdür
30 Eylül 2015 14:14

Herkes 1-2 soru çektiğini söylüyor, muhabbet havasında geçtiğini söylüyor da. Bana 6 tane soru çektirdiler. Hepsine de gayet dolu ve iyi cevap verdiğimi düşünüyorum. Bunun dışında fazlaca sıkıştırmaya çalıştılar. İlk girdiğim andan çıktığım ana kadar. Verdiğim cevaplara "öyle diyorsun da ya böyle olursa" tarzında cevaplar verdiler hep.

Kimisi belki gıcık olmuşlardır sana diyor :D kimisi de alacakları kişilerden biri olarak görmüşlerdir yüksek puan yüzünden. O yüzden ekstra sıkıştırıp denemek istemiştirler seni diyor.

academician1907
Aday Memur
30 Eylül 2015 19:53

Ben uzman2'den girdim ve bana da sadece 1 soru çektirdiler onun haricinde birkaç soru sordular ektradan, genel olarak muhabbet havasında geçti, deyim kısmını merak ediyordum o kısım olmadı ben de :)

Ercantrln
Aday Memur
01 Ekim 2015 12:11

can ciger kuzu sarmasi deyimini umutmicamhic:)

filizsarı
Aday Memur
06 Ekim 2015 11:44

banada dağ doğura doğura fare doğurdu çıktı =))

sengulhukuk
Aday Memur
09 Ekim 2015 13:41

ben de anlamadım sağlık raporu hikayesini, sonra gecenler hakkında güvenlik soruşturması mı olacak

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi