Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : balmumu_adam
05 Şubat 2007 13:08  

BAKANIN KADRO AÇIKLAMASI KİMLERİ KAPSIYOR BİR BAKIN

TGRT HABERDE SAĞLIK BAKANI RECEP AKDAĞ IN KONUŞMASINDA; 4924 SAYILI SÖZLEŞMELİ PERSONELİ ELEMAN TEMİNİNDE GÜÇLÜK ÇEKİLEN YERLERE ATAMALARINI YAPTIK,HİÇ BİR ŞEKİLDE TAYİNLERİNİN OLMAYACAĞI FAKAT HİZMET PUANLARINA GÖRE BOŞ OLAN KADROLARA ATAMALARININ YAPILBİLECEĞİNİ AÇIKLADI.ERZURUM İLİNDE AÇILAN EBE VE HEMŞİRE KADROLARINA MÜRACAATLARIN YETERSİZ OLDUĞU VE TÜM EBE VE HEMŞİRELERİN KADROYA ALINMASI İÇİN MALİYE İLE GÖRÜŞME HALİNDE OLDUĞUNU SÖZLERİNE EKLEDİ.AYRICA SÖZLEŞMELİ PERSONELE 657 DEVLET MEMURLUĞUNUN YOLU AÇIK OLDUĞU GİRECEĞİ SINAVDA YETERLİ PUAN ALIP ATAMASININ YAPILABİLECEĞİNİ KAYDETTİ.

BURADA TÜM EBE HAMŞİRE DERKEN KİMLERİ KASTETMİŞ BAKAN

05 Şubat 2007 15:24

657li4b

arkadaslar kimse bu bakana guvenmesin.Adamın bir dediği diğerini tutmuyor.biraz bunaldıgı için böyle bir acıklama yapmış olabilir.bizlerin sesini bir ölcüde de olsa kesmek istemis olabilir.ben şahsen inanmıyorum.

05 Şubat 2007 16:30

byturk

bu işler sadece öle bakan beyin elinde olsa haklı ama kimse salak değil heleki olsun öyle birşey bakarız icabına

06 Şubat 2007 10:22

remzibey

VALLA NET CEVABI ALAMADIM

08 Şubat 2007 12:58

remzibey

TABİİ BAKANIN AĞZINDAN BİRŞEYLE DUYMAK BİZİ EN AZINDAN UMUTLANDIRIR DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM

08 Şubat 2007 13:07

mehsdn23

ÖĞRETMENLERİN SÖZLEŞMELİ ATANDIĞI ZAMAN PUANLARI SAKLI TUTULUP KADRO AÇILDIĞI ZAMAN MÜRACAT EDEBİLİYORLAR BİZ DE İSE BÖYLE BİR HAK YOK. HER KONU DA HAKSIZLIĞA BİZ UĞRUYORUZ. ASKER LİK SONRASI GÖREVE BAŞLAMA GENELGESİ YAYINLAN DI BİZ YİNE BİR GELİŞME YOK ANLAŞILAN İKİ TANE 4-B VAR EN ÜVEY EVLAT BİZİZ...

Toplam 5 mesaj