Editörler : Pangaea

Kapalı
04 Eylül 2015 17:54

diyanetten mebe

s.a. arkadaşlar öncelikle bu tercih süreci hepimiz için hayırlı olsun inş. Rabbim hakkımızda en doğru ve hayırlı olacak yerleri ve işleri nasib etsin. bi çok yerde konuşuldu ama net birşeye rastlayamadığım için size sormak istedim. diyanette kkö olarak çalışan birinin mebe geçmek için seçeceği tercih türü "ilk atama" mı oluyor? yeniden atama vs değil biz de ilk atama kapsamında değerlendiriliyoruz galiba öyle mi?

arhezkata
Aday Memur
04 Eylül 2015 21:10

Sa hocam bildiğim kadarıyla ya ilk atama ya da kurumlar arası geçiş ikisinden birini tercih etmen gerekiyor. İlk atamada seçenek daha fazla ama.

serendaz2
Memur
04 Eylül 2015 21:24

kpss ile ilk atama

ramsess_16
Memur
05 Eylül 2015 00:15

ilk atama diye biliyorum hocam

mele
Aday Memur
05 Eylül 2015 00:38

Daha önce öğretmenlik yapmadıysanız ilk atamadan başka bir yöntemle baş vurmanız imkansız. Müracaat esnasında zaten memur olarak çalışıp çalışmadığınız soruluyor. bununla ilgili bilgiler isteniyor. Müracaat esnasında verdiğiniz bu bilgileri ispat etmek üzere hizmet cetvelinizi de il-ilçe meme vermeniz gerekiyor. Hizmet cetvelinizi bağlı bulunduğunuz müftülükten kolaylıkla temin edebilirsiniz

kral37
Aday Memur
05 Eylül 2015 01:10

sa hocam ilk atama olacak

htckbr90
Kapalı
06 Eylül 2015 01:19

çok teşekkür ediyorum hocalarım çok sağolun. hizmet cetvelimi aldım daha önce de öğretmenlik yapmadım bu durumda ilk atama olacak. hakkımızda hayırlısı inş. tekrar teşekkürler...

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi