Editörler : E.Kayı Han
05 Eylül 2015 02:22

Kocaeli boy kilo 79 kişi elenmiş

her zaman ki gibi boyu ve kilosunu bildigi halde boy kiloya girip elenen 79 arkadasi tebrik ediyorum vallahi.

arkadaslar biraz dusunceli olmak lazim bende girdim boy-kiloya onumdeki 1.69 boy ile elendi. yani bunu bilmiyormuydu ? bir kisinin yerine girmesine mani oldu.

daha dikkatli olunmali bence bu tur konularda puanim var istedigim yere başvururum tarzinda dusuncelerden sıyrılıp daha insancil dusunmeli ve kendisi icin istedigini mumin kardesi icinde isteyebilmeli yani.

fafg
Şef
05 Eylül 2015 09:18

kimse kimsenin hakkini yemiş olmuyor. Verilen bir hak var ve n kullaniliyor.

05 Eylül 2015 11:07

Hadi lan ordan. Artise bak. Ben kocaeliyim boyu gectim. Ama orata yazmislar su sartlari sagliyosaniz basvurun diye .ne hakkindan bahsediyon zubuk. Aslinda evraklarda yazan gibi Yalan beyan verenler hakkinda suc duyurusunda bulunulmali

fafg, 9 yıl önce

kimse kimsenin hakkini yemiş olmuyor. Verilen bir hak var ve n kullaniliyor.

05 Eylül 2015 11:09

Erkeklerdemi 300 kisiden 80 elenmis yoksa bayan erkek toplammi.?? Eger erkekse 220 kisi kalir 60 alcaklar 3.5 kati gibi bisey oluyor baya avantaj olur mulakata kalanlar icin

Gencmemuradayı
Aday Memur
05 Eylül 2015 11:56

kardesim s?k?nt? yok boy kilodan bende gectim ama boyumu kilomu bilerek gittim. puanim var istedigim yere basvururum demek egoistlikten baska bisey degil

Gencmemuradayı
Aday Memur
05 Eylül 2015 11:58

evet mulakata kalanlar icin avantaj tabiki ama baska bir kisinin onunu kapatmis oluyor. yani bile bile boyu 1.69 yada 1.65 puani 80 diyelim evet pek tabii basvurmasinda yasal hiçbir s?k?nt? yok ama bencillik yapmamasi lazim insanlarin. ben bunu diyorum.

Gencmemuradayı
Aday Memur
05 Eylül 2015 11:59

elenme sadece mulakata kalan 300 erkekten. bayanlari bilmiyorum.

reyad
Aday Memur
06 Eylül 2015 01:59

bayanlardan da 19 kişi elenmiş 75 kişiden 56 ya düşmüş.

dejawuls
Yasaklı
11 Eylül 2015 15:27

Boy kilo muhabbettinden dolayı elenenler veyahut boy kilo ölçümünekatılmayanalrın sayısı hiçte azımsanmayacak kadar çok incelemek için habere bakabilirisniz.

http://***.net/1534-ikm-alimi-boy-kilo-olcumu-basarisizlar-ve-katilmayanlar-listesi/674/

edit : afulutas

link başka bir siteye yönlendirdiğinden tarafımdan silinmiştir.

üyeadı1
Aday Memur
11 Eylül 2015 17:42

benim marttaki alımlarda boyum 1.82 kilom ise 81 çıkmıştı.

Bu sefer 1.84 boy kilo ise 79 çıktı. 28 yaşındayım boyum mu uzadı şimdi benim 6 ayda.

Adamın boyu 1.69 çıkmış 1 cm ile kaçırmış lafını yapıyonuz yazık günah bu kadarda fesat olmayın arkadaşlar 1-2 kilo veya cm ile elenenlere kimsenim laf söylemeye hakkı yok elenen arkadaş inş. ümidini kırmazda bi sonraki alımada yine başvuru yapar.ölçümlerde bikaç cm keyfilik oluyor malesef.

Gencmemuradayı, 9 yıl önce
evet mulakata kalanlar icin avantaj tabiki ama baska bir kisinin onunu kapatmis oluyor. yani bile bile boyu 1.69 yada 1.65 puani 80 diyelim evet pek tabii basvurmasinda yasal hiçbir s?k?nt? yok ama bencillik yapmamasi lazim insanlarin. ben bunu diyorum.

nejdet38
Aday Memur
13 Eylül 2015 23:46

Fafg boyu 170 olacak diyor boyun tutuyorsa başvuru hakkını veriyor şartı taşımayan adam başvurunca hal yemiş olmuyor öylemi yazık

ercisbeyi
Aday Memur
14 Eylül 2015 01:20

o değilde 1cm den şansını deniyenlere bi şey diyememde,70 altı puanla başvuranlaraiyi giydiriyodum..

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi