Editörler : Pangaea

omerant
Aday Memur
05 Eylül 2015 21:34

kardeşim herkesi 3. göstermez diyorum bende. daha yüksek almış olanlar daha 1. 2. görünenler olur. veya daha düşük puanı olanlarda 4-5-6 görünür gider. bu spor bölümleri için değil sadece tüm bölümlere bakabilirsin. örnek ben 72 puanla ana okulu öğretmenliğinde 3. sıradayım bu puana yakın puan almış birçok arkadaş 3. görünecektir burada. bu da demek oluyor o bölümde benim puanımdan fazla almış 2 kişi var istersen sende bak böyle istediğin bölüme.

05 Eylül 2015 21:43

hahahhahahah mantık 10 numara ...

ahmetdemiir
Aday Memur
05 Eylül 2015 21:47

73.02 ile beden egitiminde siralamam 49 nasil sizinki 32 oluyor

skandal1
Kapalı
05 Eylül 2015 21:50

championsporcu müzikte hangi bölümleri baz alacağın ayrı ayrı belirtilmiş ama beden eğitiminde yok 4 bölüm gösteriliyor ama müzükte ayrı ayrı yazılmaların bir amacı varmış 1. öncelik 2. öncelik diye ayrılıyormuş galiba

05 Eylül 2015 22:07

bakın konu dağılmadan hemen toplayayım son kez diyorum ..beden eğitimi ve s. bölümüğüm ve 2 kişiyiz punalaruımız ise 72.025 arkadaşın benim se 72.020 bölünüzde 1201-1200 dır..ayrı ayrı hesaplaığımızda diğer bölümlerde bütün kodlarda aynı sırada çıktık ...örnek arkadaşımın 225 benim 226 olması gerekmez mi ? eğer gerekseydi ben 4 + 1 kod yazmalıydım daha sonra yöntclk arkadaşımın 187 benim 188 olmam gerekirdi o zamn yine tkk 4 +2 ve sırası ile ardaşık şekilde gelseydi 10 bölüm yazmam gerekirdi... şimdi mükemmel kafa yaşayanlar aynı çıkmamızın sebebi zaten bütün formasyonluların farklı kod da değil bir kod da olması ...peki bu kod nerde ?? bu kod arkadaşımı 1200 beni 1201 sıraya sokan kod dur yani BEDEN EĞİTİMİ SPOR ÖĞRETMENLİĞİ yani tkk meb den gelen 3 evraklda elimizdedir son güncellemiz dışında farklı kod farklı sıra gösterir evraklarıda mecutdur.... ha 10 cular sizede soru sormuş DAYANAKLARI NE DİYOR ??

deathstorm
Aday Memur
05 Eylül 2015 22:19

ben tercihlerimi yaptım. hiç bir ekranda karşıma 1'den fazla bölüm seçebileceğim bir yer çıkmadı.

4 veya 10 diye konuşup duruyosunuz da, nerde, hangi ekranda yapılıyor bu seçim onu da bi söyleyin?

rapsody85
Aday Memur
05 Eylül 2015 23:26

puanlarınızın farklı olmasına rağmen sıralamanızın aynı olmasının nedeni şudur..

rekreasyon bölümünden;

1. kişinin puanı 76 diyelim

2. kişinin puanı 75..

3. kişinin puanı 74

4. kişinin puanı 50

bunlar örnek olarak verilen ve rekreasyon bölümünden ilk 4'ün puanı..

şimdi de beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünden 77, 73, 72, 71, 70 ve 49 puan alan kişileri karşılaştıralım.

77 puan alan kişi rekreasyon bölümünde 1. sırada..

73 puan alan kişi rekreasyon bölümünde 4. sırada

72 puan alan kişi rekreasyon bölümünde 4. sırada

71 ................................................... 4.sırada

70 .................................................... 4. sırada

49 puan alan kişi de rekreasyon bölümünde 5. sırada olur.

farklı puanlara sahip olup da aynı sıralamaya sahip olman gayet normal..

skandal1
Kapalı
06 Eylül 2015 00:03

ttk 4 bölüm yayınladı niye 4 yayınlasın ozaman müzik öğretmenleri gibi yayınlasaydı

06 Eylül 2015 00:09

bak bak sen tesadüfe bak sen ...vay be tam 10 bölümde punlarımız denk beden eğitimi öğretmenliği hariç ..araya 1 antrenör 1 yönetici 1 rekrasyoncu ve geri kalan bölümlerden 1 kişi ne tasadüf ki araya girmemiş hadi tesadüf bu girmemiş hadi diyelim bu araya kendi bölümüzden biri girdi hatta o da biz gibi aynı sırada beden eğitimi hariç .. peki 2 ayrı puan 4 böümde örnek 20 kişi var aramada 10 bölümde fark yin e20 kişi var önümde ahmet ve rıfkı cemal la hüseyin 4 le 10 bölüm aradaki fark aynı ...senin formasyoncular nerre gitti ??

rapsody85, 9 yıl önce

puanlarınızın farklı olmasına rağmen sıralamanızın aynı olmasının nedeni şudur..

rekreasyon bölümünden;

1. kişinin puanı 76 diyelim

2. kişinin puanı 75..

3. kişinin puanı 74

4. kişinin puanı 50

bunlar örnek olarak verilen ve rekreasyon bölümünden ilk 4'ün puanı..

şimdi de beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünden 77, 73, 72, 71, 70 ve 49 puan alan kişileri karşılaştıralım.

77 puan alan kişi rekreasyon bölümünde 1. sırada..

73 puan alan kişi rekreasyon bölümünde 4. sırada

72 puan alan kişi rekreasyon bölümünde 4. sırada

71 ................................................... 4.sırada

70 .................................................... 4. sırada

49 puan alan kişi de rekreasyon bölümünde 5. sırada olur.

farklı puanlara sahip olup da aynı sıralamaya sahip olman gayet normal..

kkslb
Yasaklı
06 Eylül 2015 00:22

Senin yanlisin var senin bahsettigin sira rekrasyon yönetiminde o bizi baglamiyo turizm fak ait o bölüm. bide benim puan 72 ben 5.yim. 70-71 4.diyosun al bi acik daha

besyoo12
Aday Memur
06 Eylül 2015 03:09

Sakin ol şampiyon bizler insanların atanamamasından yana değiliz bizim araştırmadan veya böyle sıralamanın Peşine düşmesiğimiZden bahsetmişsin ama şunu bilmenden fayda var geçen yıl biz o kadar araştırma Gereği duymamamıZın nedeni diğer bölümleride toplasak 10 kişi falan geçiyordu Önümüze onun için formasyoncuların geçen sene Önemi yoktu bizim için rakibimiz değillerdi bu kadar anlayacağın ve bu olayıda bu kadar abartmanın anlamı yok 15 inde belli olacak zaten biz sadece arkadaşlar büyük hayallere kapılmasın lar diye uyarıyoruz en kötüsü düşünülsün ki gelirse zaten bugünler çabuk unutulur merak etme ama gelmezse büyük boşluğa düşerler

mk4242
Kapalı
06 Eylül 2015 03:40

Yorumları okudum iki tarafta mantıklı sorun şurda sınav başvurusunda herkesin kendi okudugu bölümü işaretlememesi . Formasyon alıp nedendir bilmiyorum ösym başvurusuna beden eğitimi ögretmenligi yazan arkadaşlar sınav bölümü kısmında öyle 1 kez sıraya konuldu. Ancak ösym bıkişinin Bölümü'nü antrenörlük rekreasyon vs bir bölüm olarak aldığından bu kişiyi birde kendi Bölümü'nden sıralamaya koydu yani 1 e 2 . Yanlız bu hatayı belli bir Kısım yaptı belli bir Kısım yapmadı. 7 bölümde sıralamanızı bulup tahmini 200 kişi aşağısını alırsanız biraz objektif sonuç bulabilirsiniz düşüncem başından beri böyle.

rapsody85
Aday Memur
06 Eylül 2015 13:46

Dostum neden soylediklerimi okuma zahmetinde bulunmuyorsun? Siyaha beyaz diyen biri degilim de sayisal verilere dayanarak sabaha kadar tartisirim yeter ki ne demek istedigimi anla..

Frmndyn
Aday Memur
06 Eylül 2015 18:45

MEB'i arayan bir hocamıza 7 bölüm( TTK'nın güncellediği 4 bölüm ve spor yöneticiliği, antrenörlük, rekreasyon ) demişler. Hangisine inanacağımızı şaşırdık ya.

mk4242
Kapalı
17 Eylül 2015 01:53

A

Toplam 95 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi