Editörler : supporters.
13 Eylül 2015 22:29

Mebde sınıf/okul öncesi öğrt. olup yüksek lisans yapmak

izin belgesi diye birşey istiyorlar.. mebden bunu alan var mı üstelik izin günü hakkımız varmıs ama bilgisi olan?

buraközeleğitim
Müsteşar Yardımcısı
27 Eylül 2015 16:04

aynı durumdayım bakalım yarın görüşeceğim sonuç ne olacak merak ediyorum

yasotaso
Aday Memur
27 Eylül 2015 20:44

aynn hocam. yarın burdan haberleşelim mutlaka.ne gibi dönütler aldığımıza dair.

buraközeleğitim, 9 yıl önce

aynı durumdayım bakalım yarın görüşeceğim sonuç ne olacak merak ediyorum

korfezgunesi
Daire Başkanı
28 Eylül 2015 10:40

Ben de sınıf öğretmeniyim ve doktora yapıyorum. İdare istemezse yaptırmaz. Çünkü dersler aksıyor gerekçesi var. Yani anlayışlı idare şart. Mesela bizde iki saat ingilizceyi kullandık. Gelmediğim günde İlk iki saat ingilizce dersim var. Sonraki iki saat diğer sınıf öğretmeni arkadaşın, sonra iki saat de diğer sınıfçı arkadaşın. Yani dersine branş öğretmeni giren sınıfçılar boşta olduğu için benim sınıfa bakıyorlar. Bizde sistem bu. Ama diğer sınıfçı arkadaşlarınız da anlayışlı olmalı bu durumda. Diğer seçenek ise lisansüstü bitene kadar hep 4. sınıf almaktır ki bu da hem öğrenci velileri hem de diğer sınıf öğretmenlerinin anlayışına bağlıdır.

yasotaso
Aday Memur
28 Eylül 2015 20:41

hem yüksek i hem doktorayı bu sartlar altında mı yaptınız? öğrtmnlr de idare de cok anlayıslıymıs

korfezgunesi
Daire Başkanı
29 Eylül 2015 12:54

Yüksek lisansı bu şekilde yapmadık. Doktorada bunu uyguluyoruz şu an. Zaten bu sene ders dönemi bitiyor. Tez döneminde sıkıntı olmaz zaten. Devam zorunluluğu olmaz. Ama sınıfçıysan hem idaren hem de öğretmenler anlayışlı olacak. Yoksa o iş yatar.

yasotaso, 9 yıl önce

hem yüksek i hem doktorayı bu sartlar altında mı yaptınız? öğrtmnlr de idare de cok anlayıslıymıs

yasotaso
Aday Memur
07 Ekim 2015 20:56

idareye izin için verilecek dilekçe örnegi olan

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi