Editörler : swat3410
«8910111213141516171819»

karayagiz07
Aday Memur
24 Ocak 2008 12:13

gazi antepde bu yazıyı yazarken hala devam etmekde olan operasyonda şehit olan arkadaşımıza allah rahmet eylesin diyor. yaralı olan arkadaşlara da acil şifalar diliyoruz.

neden_ha
Aday Memur
24 Ocak 2008 15:16

selam arkadaşlarım abilerim.....

ben 32 yaşındayım. 4,5 yıllık polis memuruyum. mesleğe biraz geç katılmam ve çevikte olmamdan dolayı özel harekata girmem hep ertelendi. askerliğimi doğuda yaptım arkadaşlarımın yanı başımda can vermesinin acısını, ayaklarımın altı patlayana kadar yürümenin sitresini, arkadaşınınla suyunu ve azığını paylaşmanın değerini çok iyi bildiğim halde haalen özel harekata girmeyi çok istiyorum. arkadaşların yazdıklarından bunun imkansızlaştını anlıyorum ama haaalen istiyorum. çok zor olduğunu bilerek istiyorum. ama hedef vatan olunca tekrar yapmak için hazırım

ümeyir
Aday Memur
24 Ocak 2008 19:55

sayın karayagız ben gecen yıl 2007 de yani istanbulda iken basvuru yapmıstım. o basvurular kabul oldumu bide sizin bahsettiğiniz gibi sayı doldu ise bizim neden haberimiz olmadı bu kursun acılacagından bi zahmet acıklarmısın

şimdi den tesekkür ederim ALLAH razı olsun

vadi66
Aday Memur
25 Ocak 2008 00:18

Sayın kıdemX ne olur yanlış anlamayın ama cok uzun süredir bu kursu bekliyoruz.Her gün en az 10 kere bu formu okuyorum,tanıdıgım özel harekatcı abilere telefon ediyor, daire başkanlıgını arıyorum bi haber var mı diye. siz ve diger saygı deger abilerimiz konu hakkında almış oldugunuz haberleri mümkün oldugunca bizlerle paylasıyorsunuz.Bu nun için size ve tüm abilerime cok teşekkür ediyorum.ancak son zamanlarda gerek burdan okudugum gerekse abilerimden aldıgım bilgiler oldukca moralimizi bozdu yani acılmayabilir havası hakim oldu sanki.Kurs acılacak deniyor haberlere bile konu oluyor ancak teşkilat içerisinde kimsenin bilgisi yok!Eger bu kurs acılacaksa MUTLAKA BİR HAZIRLIK VARDIR ve mutlaka bu hazırlıgı yapan birileri vardır.bu kadar göz önünde olan bir konu hakkında hiç bir net haberin olmamasıda ayrıca cınımızı sıkıyor ve cok fazla moralimizi bozuyor.sizden son günlerde forumda yazılan haberlerin dogrulugu olup olmadıgına dair elinizdeki bilgileri bizlerle paylaşmanızı istiyorum. kurs basvuruları tamamlandı mı? tamamlandıysa hangi tarihte yapılan basvurular degerlendirildi?Gazete ve haberlerde cıkan 3 yıllık meslek hayatı ve 28 yas sınırı dogru mu?şimdiden cok teşekkür ederim.

uygar06
Memur
25 Ocak 2008 01:30

kurs açılsada bi tatil yapsak yauvvvv.googleden didimin resimlerine baktım o kadar da iyi bi yer değilmiş

arkadaşlar dilekçe yazalım de kursu bordum yada fethiye ye aldıralım.

pol_istt
Memur
25 Ocak 2008 03:43

bu uygar06 35.dönem kursu açılmazsa bu senede senin yüzünden olacak.arkadaşım burası tartışma yeri değil.yok kurs şurda olsun yok burda olsun,didim tatil yeri bilmem ne olmaz kardeşim böyle bak hepimiz bekliyoruz.sağolsunlar burada sayın p.ö.h ve sayın KaRaHaN gibi abilerimiz var bizi ellerinden geldiğince bilgilendiriyorlar sağolsunlar.kurs nerde olursa olsun ÖZELHAREKAT'a gönül vermiş insan cehennemin dibinde de olsa gider.sende olmak istiyorsan gönülden didim,fethiye tatil bölgesi felan dert etme neresi olursa olsun canım kardeşim biz yeterki gidelim hayırlısıyla.

karammt
Kapalı
25 Ocak 2008 14:28

ÖZEL HAREKATA GÖNÜL VEREN BÜTÜN ARKADAŞLARA SELAM BEN BU KURSUN ER YA DA GEÇ AÇILACAĞINA İNANIYORUM O YÜZDEN TECRÜBESİ OLAN ABİLERİMİZ KURSLA İLGİLİ ÖZELLİKLE KONDİSYON AÇISINDAN KENDİMİZİ NASIL HAZIRLAMAMIZ GEREKTİĞİNİ ANLATIRSA ÇOK FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

25 Ocak 2008 14:30

selamun aluykum bu sıtede ne kadar bos sohbet eden laklak konusmaktan bılınsızce yorum yazmaktan hoslanan ınsan var vallaha bu durumunuza uzuldum arkadaslar boyle haber alınmaz bu radakı kımse adam akıllı bısey bılmıyo kurs hakkında çok komık seyler yazmıssınız bakın arkadaslar oncelıkle sunu solıyım kurs acılacakmı dıye kımse supheye dusmesın tesıslerdekı çalısma son asamaya ğeldı en ğec nısanda baslıyoruz 2. olarak 5 yıl calısma sartı dıye bısey yok 3. yas sınırı 28 sımdılık ama muracaatlarda yeterlı sayı oymasa 30 a kadar çıkarılacak 4. asalet sartı kesınlıkle var yanı 2006 mezunları dahıl en son 5.muracaatlar yenıden alınacak ğecen yıl muracaat edenler tekrar ederse oncelık onların bu kadarı sızı tatmın eder sanırım bundan sonra kımse bos bos yazı yazıp ğulunç duruma dusmesın bısey merak eden varsa bıze ulasın tel:0312 412 13 90-4121316-4121353

uygar06
Memur
25 Ocak 2008 16:43

DAHA DÜN ARADIM DAİRE BAŞKANLIĞINI...ATIŞ POLİGONU YAPIYORLARMIŞ.İNŞAAT HALİNDEYMİŞ.HAVALAR DÜZELSİN ÇAĞIRACAĞAZ GARDAŞ DEDİLER

m.kartal88
Şef
26 Ocak 2008 01:33

sayın kılıçşanlı öncelikle nasılböyle kesin konuşuyorsunuz bir görevlimisiniz kendinizi tanıtırsanız sevinirim daha sonra boş laklak edenler olarak nitelendirdiğiniz insanlar var doğrudur ancak bunu bi kısmınız diyeek belirtmeniz gerekmekedir 14. bölüme bakarsanız beni yazımı görecekseniz kaynağını inceleyebilirsiniz boş adamlar boş konuşur fakat bu forumda boş olmayanlarda vardır lütfen bizi üzecek kelimeler kullanmayınız paylaştığın bilgiler için sağol

Allah a emanet olunuz

26 Ocak 2008 02:50

arkadaışlar konunun benımle bır ılğısı yok zaten benım kurs alacak yaşım çoktan ğeçtı bu kursa katılmaya çok ısteklı bır kardeşımz var bırlıkte çalıştığım ınşallah kısmet olur . benım oturumum açıkken bu yorumu yapmış lütfen hakkınızı helal edın . ınşalah bu kursa ısteklı arkadaşlarımın hepsı katılır dosta ğüven düşmana korku verırsınız selamlar

crazyxxx
Kapalı
26 Ocak 2008 20:37

kardeslerim ben istanbulda görev yapan 2.dönem mezunuyum allahın izni ile özel_harekat kursuacılacak ve hepimiz bu kursa katılacagız kimse umutsuzluga kapılmasın

pol_istt
Memur
26 Ocak 2008 20:57

inşallah açılır 2 yıldır bekliyoruz.

karayagiz07
Aday Memur
26 Ocak 2008 20:58

antepde şehit olan arkadaşımıza allahdan rahmet ailesine allahdan sabır diliyorum. herkezin başı sağ olsun.

bu ikinci yazışım ama kimse burdan bunu paylaşmıyor. özel harekatcı olmayak isteyen arkadaşlar şehit olan bir özel harekatcı arkadaşımız var.

ümeyir
Aday Memur
26 Ocak 2008 22:09

evet abi bende ALLAH rahmet eylesin RABBİM geride kalanlara sabır versin.insallah bana da nasip olur o mertebe..

hayırlısı ile kurs acılsında.. hepimiz katılalım yiğitler kervanına.

pol_istt
Memur
27 Ocak 2008 00:07

şehit olan özelharekatçı abimize ALLAH tan rahmet mekanının cennet olmasını dilerim.o mertebeye keşke bizde çıkabilsek.

RİFLE
Aday Memur
27 Ocak 2008 03:23

Antep te şehit olan kardeşim,ruhun şad mekanın cennet olsun

pol_istt
Memur
28 Ocak 2008 00:14

sabri ve volkan kardeşlerime selamlarımı gönderiyorum inşallah üçümüzde kursa katılırız ve aslanlar gibi görevimizi yaparız herkese saygılar...

karammt
Kapalı
28 Ocak 2008 16:18

Keyfiniz yerinde maşallah! ..

Bir garibanın çocuğuyum beyler

Vatanım, milletim, namusum için

Savaşmaya, dövüşmeye, vuruşmaya

Şehit, şehit olmaya geldim beyler...

Siz veletlerinizi göndermeyin! ..

Bir garibanın çocuğuyum beyler

Şehit olursam bu topraklarda ben

Keyfiniz artacaksa zevkiniz

Mezarımın üzerinde oynayın beyler! ..

ŞEHİDİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN.BİRİLERİ OYNAMAYA DEVAM ETSİN ALLAHIN İZNİYLE BİZ BURDAYIZ

uygar06
Memur
28 Ocak 2008 18:16

çevre güvenliği alınmadığı için bina operosyonunu yapan tim teröristlerle karşı karşıya gelmiş.allah bu acıyı bir daha teşkilatımıza yaşatmasın.

Toplam 5083 mesaj
«8910111213141516171819»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi