Editörler : Pangaea
21 Eylül 2015 10:16

2016 kpss ye evde calisanlar icin ders programiniz var mi?

Arkadaslar 2014 kpssye dershaneye giderek hazirlandim 80 aldim..bu sefer evde hazirlanicam programi olan varmi hangi gun hangi ders calisilmali nasil bitirilir konular falan ?

k.r.y.h.a.n
Aday Memur
21 Eylül 2015 10:32

aynı durumdan müzdaripim.bende tavsiye bekliyorum...

k.r.y.h.a.n
Aday Memur
21 Eylül 2015 10:34

2014 te dersaneye gittim 77 aldım.ben mattan kaybettim.10 netim vardı.20 nete çıkarmam gerek.sizin matematik nasıl halime hanım.

sabredenn
Memur
21 Eylül 2015 10:52

bende 2014 önlisans 90 aldım LisanS'tan gireceğim bende bir öneri beklyiroum

forzaslan
Şef
21 Eylül 2015 11:15

KADRO yok arkadaşlar sadece kpss ye umut bağlamayın öğretmen değilseniz

k.r.y.h.a.n
Aday Memur
21 Eylül 2015 11:18

2016 dan bahsediyoruz nasıl kadro yok oldu hemen forzaslan

sabredenn
Memur
21 Eylül 2015 11:22

kadro yoksa buralarda takılma kpss ile baglantını kes bılader

forzaslan, 9 yıl önce

KADRO yok arkadaşlar sadece kpss ye umut bağlamayın öğretmen değilseniz

k.r.y.h.a.n
Aday Memur
21 Eylül 2015 11:27

alim olmayacak diyorsun yani

sabredenn, 9 yıl önce

kadro yoksa buralarda takılma kpss ile baglantını kes bılader

k.r.y.h.a.n
Aday Memur
21 Eylül 2015 11:30

o diyor yani

orduyasemin
Aday Memur
21 Eylül 2015 11:46

kadro yok deyip duruyo herkes helede bölüm iktisat deyince iktisattan atanmak bu kadar mı sizce

k.r.y.h.a.n
Aday Memur
21 Eylül 2015 11:51

yasemin ne kadro yoku ya.millet cayır cayır atanıyor.85 üstü alan iibf li bi şekilde atanıp gidiyor.

orduyasemin, 9 yıl önce

kadro yok deyip duruyo herkes helede bölüm iktisat deyince iktisattan atanmak bu kadar mı sizce

orduyasemin
Aday Memur
21 Eylül 2015 12:02

baksanıza herkesin ağzında bi kadro yok yokkkk sadece öğretmen atanıyo gibiler.2014 önlisans girdim 83 aldımm lisanstan girecem bu sene inş ve dediğin gibi bi 85 üstü alırsam atanırım.gerçi yine mi önlisans girsem diye bi kafa karışıklığım var ama önlisansda alt kadro çok az kadro kalıyo.hep bi muamma ya zaman desen geçip gidiyor.

k.r.y.h.a.n
Aday Memur
21 Eylül 2015 12:04

bence mantıklı olan lisanstan.yaşın kaç ki daha

orduyasemin, 9 yıl önce

baksanıza herkesin ağzında bi kadro yok yokkkk sadece öğretmen atanıyo gibiler.2014 önlisans girdim 83 aldımm lisanstan girecem bu sene inş ve dediğin gibi bi 85 üstü alırsam atanırım.gerçi yine mi önlisans girsem diye bi kafa karışıklığım var ama önlisansda alt kadro çok az kadro kalıyo.hep bi muamma ya zaman desen geçip gidiyor.

orduyasemin
Aday Memur
21 Eylül 2015 12:10

yaşta çok küçük sayılmaz hani 27

esrasule94
Aday Memur
21 Eylül 2015 12:14

bende 2016 kpssye hazırlanmaya başladım evde kendimcegezinirken bir program buldum kpss için çok hoşuma gitti tavsiye ederim

http://www.oguzhanhoca.com/wp-content/uploads/2014/09/KPSS-Ders-%C3%87al%C4%B1%C5%9Fma-Plan%C4%B1.pdf

ortaöğretim hemşireyim 2012de 78,5 aldım bölümüm 77de kapattı hakkari şırnak dahil yazdım ama atanamadım nasip kısmet sanırım başka bişey diyemiyorum 2014de girdim 85 beklerken 76 puan geldi onada eyvallah ama pes etmedm 2016 son şansımız ortaöğretm hemşireler bilir en az 90 almam gerek çok çalışacağım ama kendime güvenim çok azaldı kitapları temin ettim ancak kpssnin çok zorlaştığını ayrıntı bilgi olduğunu görüyorum ne yapacam arkadaşlar bana da akıl verin

orduyasemin
Aday Memur
21 Eylül 2015 12:22

bende evde hazırlanıcam arkadaşım.başta vereceğim akıl sana kendine güveninin gitmemesi yoksa ilk tökezlemende pes edersin.bende 83 le atanamadım demek ki yetmedi daha fazla çalışmak gerekiyo.evet artık ayrıntıda var eskisi gibi değil bilmen gerekenlerin yanında ayrıntıda bileceksin ekstra bilgi gibi düşün zor değil yani.hep düşünüyorum atananlarda insan bizde ne fazlalıkları olabilir diye her şeyin başı azim öve çalışmak demek ki bizim eksiğimiz bunlar.

esrasule94, 9 yıl önce

bende 2016 kpssye hazırlanmaya başladım evde kendimcegezinirken bir program buldum kpss için çok hoşuma gitti tavsiye ederim

http://www.oguzhanhoca.com/wp-content/uploads/2014/09/KPSS-Ders-%C3%87al%C4%B1%C5%9Fma-Plan%C4%B1.pdf

ortaöğretim hemşireyim 2012de 78,5 aldım bölümüm 77de kapattı hakkari şırnak dahil yazdım ama atanamadım nasip kısmet sanırım başka bişey diyemiyorum 2014de girdim 85 beklerken 76 puan geldi onada eyvallah ama pes etmedm 2016 son şansımız ortaöğretm hemşireler bilir en az 90 almam gerek çok çalışacağım ama kendime güvenim çok azaldı kitapları temin ettim ancak kpssnin çok zorlaştığını ayrıntı bilgi olduğunu görüyorum ne yapacam arkadaşlar bana da akıl verin

esrasule94
Aday Memur
21 Eylül 2015 12:25

haklısın arkadaşım kendime güvenimi getirmeye çalışıyorum ama mesela dün islamiyet öncesi türk tarihine başlayım dedm ünitenin sonu gelmedi çok sıkıldım daraldım yani içimde hep aynı korku ya bu defa da olmazsa son şansım

orduyasemin, 9 yıl önce

bende evde hazırlanıcam arkadaşım.başta vereceğim akıl sana kendine güveninin gitmemesi yoksa ilk tökezlemende pes edersin.bende 83 le atanamadım demek ki yetmedi daha fazla çalışmak gerekiyo.evet artık ayrıntıda var eskisi gibi değil bilmen gerekenlerin yanında ayrıntıda bileceksin ekstra bilgi gibi düşün zor değil yani.hep düşünüyorum atananlarda insan bizde ne fazlalıkları olabilir diye her şeyin başı azim öve çalışmak demek ki bizim eksiğimiz bunlar.

orduyasemin
Aday Memur
21 Eylül 2015 12:31

sıkıyorsa seni bölerek çalışmayı dene.kafanda ya yapamazsam diye bi düşünce varken zaten odaklanıp çalışamazsın çok iyi bilirim o duyguyu.boş boş okur durursun ama aklındaki başka düşünce olur.senin içinde zarar çalışman verimsiz olur.sende haklısın kendince insanlarda artık hep bi korku var ama bi köşeye bırakıp derslere bakman gerek önünde bi hedefin var çünkü.ama yalnız değilsin :)

1memurluk1
Yasaklı
21 Eylül 2015 12:39

Önlisanstan girdim 90 aldım demişsin lisans kpss sine hoşgeldin kardeş Allah kolaylık versin 90 puanı artık zor görürsün keşke önlisans olarak kalsaydın evde oturmak için güzel bir tercih olmuş tebrik ederim.İstediğin yerden hesaplat aynı netlerle çok daha düşük puan gelir lisans kpss sinde inş. atanırsın ama işin zor sana tavsiyem hiç boş durma ders çalış

sabredenn, 9 yıl önce

orduyasemin
Aday Memur
21 Eylül 2015 12:41

90 puanla atanamadınızda mı lisans giriyosunuz orayı çözemedim

sabredenn, 9 yıl önce

1memurluk1
Yasaklı
21 Eylül 2015 12:48

aynen orasını bende anlamadım çok değişik insanlar var önlisans ile lisans kpss si arasında tam 13 puan var bu önlisanstan 90 aldığını söyleyen zatı muhteren lisans kpss sine girsin max alacağı puanı yazıyorum 77-80 arası bir şey yani atamayı unut fazla bile yazdım önlisans ve lise mezunları kpss puanlarını lisans mezunları ile bir tutuyor bunu koskoca adalet bakanlığıda yapıyor ama cahillik işte yaşayarak test edebilirsiniz :D dediklerim hepsi doğru

orduyasemin, 9 yıl önce

90 puanla atanamadınızda mı lisans giriyosunuz orayı çözemedim

Toplam 217 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi