Editörler : "eskiyara"Pangaea
27 Eylül 2015 02:37

Özür grubu il içi emri ve Nabi Avcı ve Yusuf Tekin

1. sayın milli eğitim bakanımız nabi avcı, il içi özür grubu sorununu yıllardır çözememiş ve bu sene öğretmenlerde hayal kırıklığı en üst seviyeye çıkmıştır. özellikle 1 kasım 2015 tarihinde yapılacak seçim öncesi oluşan bu hayal kırıklığı, -bir oyun bile önemli olduğu bir dönemde- ak partiye binlerce oy kaybettireceği aşikar iken bu sorunun çözülmemesi hangi akla uygundur.

2. özellikle yusuf tekini verdiği söze rağmen hala sözünü yerine getirememiştir. ya sözünde durmalı ya da sözünde duramadığı için il içi özür grubundan özür dilemelidir.

bu gidişle 1KASIMDA AK PARTİYE EN BÜYÜK DARBELERDEN BİRİNİ MALESEF NABİ AVCI ve yusuf tekin VERMEKTEDİR. ilgililere duyrulur. saygılarımla...

vlkntsc
Aday Memur
27 Eylül 2015 10:56

Butun bunlari bile bile gormezden geliyorlar bu sorun cozulmezse 1 kasA±ma kadar heryerde her platformda bu haksizligi anlatacagiz bizim aile butunlugumuz yokken sizlere de oy moy yok benim aile butunlugumu sagla once sen.

zdc09
Memur
27 Eylül 2015 13:33

Umarım umursar ve yapılan haksızlığı giderirler. Ama adam olan sözünde durur

frolayn2004
Daire Başkanı
27 Eylül 2015 17:28

Hocam dogruyu soyle sankı bu zamana kadar oy verdınız mı.

bu arada bende magdurum il içi es durumunda 3 yıldır.

vlkntsc, 9 yıl önce
Butun bunlari bile bile gormezden geliyorlar bu sorun cozulmezse 1 kasA±ma kadar heryerde her platformda bu haksizligi anlatacagiz bizim aile butunlugumuz yokken sizlere de oy moy yok benim aile butunlugumu sagla once sen.

zdc09
Memur
27 Eylül 2015 17:40

YALAN MI YAZIYOR YAZANLAR TABİİ Kİ OY VERDİLER SANDIKTAN KAÇAN MI VAR

ünzile
Aday Memur
28 Eylül 2015 00:37

...

28 Eylül 2015 08:43

vermedi diyelim oy verirdi sırf yardımcı olduğu için verdi diyelim oy kaybetti zaten her iki durumdada darbe yiyecek. farkeder mi verip vermediği?

frolayn2004, 9 yıl önce

Hocam dogruyu soyle sankı bu zamana kadar oy verdınız mı.

bu arada bende magdurum il içi es durumunda 3 yıldır.

28 Eylül 2015 10:44

üstte yazdığım kurallı olmayınca anlamsız olmuş düzelteyim :) oy vermemiş diyelim yardımcı olduğu için oy verirdi . oy verdi diyelim tekrardan verirdi. şimdi hiç oy vermedi diyelim darbe yiyecek 1 oy bir oydur. 1 oy bu seçimde çok önemli sonra anlayacaklar bunu.

gazi2001
Memur
28 Eylül 2015 23:43

inanın oy verdim, inanın bu sefer vermeyeceğim,

yakın çevremi de elimden geldiği kadar vermeme konusunda ikna etmeye çalışacağım... zira bu haksızlığa karşı mutlaka az da olsa çevremden destek olacaklar vardır.

1 kasım da göreceğiz doğru mu, yanlış mı diye

(bugün sabah evden çıkış 06:35 eve dönüş 17:35)

vlkntsc
Aday Memur
29 Eylül 2015 10:26

Bu sorunu çözmedikçe ben de asla oy vermeyeceğim verdirmeyeceğim de

gazi2001
Memur
06 Ekim 2015 01:44

sayın bakanımız bir yazı göndererek mağduriyetin giderilmesi sorumluluğunu valilerin üzerine atamazsınız.

öğretmenlerin çoğu odtü mezunu olmasa da bu oyunu elbette görmektedir... öğretmenleri bu denli küçümsemeyiniz.

eğitimci olarak son sözüm, "sayın bakanım il içi özrü giderilmeden 2 kasımda bakanlıktan ayrılmak için saat sayarsınız..." (naçizane düşüncem)

2010 da evlendim. 5 yıldır hala 70 kim gidip 70 km geliyorum. 3 araç gelirken değiştirip, 3 araç ta gelirken değiştiriyorum. SÖZ BİTMİŞTİR, İCRAAT GÖRELİM...

etyö
Aday Memur
06 Ekim 2015 06:19

Sayın Mağdurlar iki yıldır bizi sadece Bakan bey mi madur ediyor düşük puanla il dışından ilçe emrine atanan öğretmenler senin sorunun devamına neden olmuyor mu. Ozaman madem ki il dışına verilen ayrıcalık iptal ettirilebiyor. İdareye açalım davayı o düşünsün kara kara bu rezaleti seçim öncesinda hafifçe basına sızdırmak yandaş olmayan medyaya malzeme yapmak çok güzel olacaltır

hooker
Aday Memur
06 Ekim 2015 13:35

eğitimi ancak chp çözer 13 yıldır öğretmeniin yaşamadığı ne kadar zulüm varsa yaşattılar yazıklar olsun hepsine "sözleşmeli öğretmen,ücretli öğretmen,normlu öğretmen,normsuz öğretmen,eşinden ayrı öğretmen,torpilli ve torpilsiz öğretmen" bide sürekli değişen sistemler varki hiç gelmeyelim oraya...

etyö
Aday Memur
06 Ekim 2015 13:41

İNŞEAALAH KISA SÜREDE BU DÜZENSİZLİK DÜZELİR. Yoksa tüm işlemlerini Danıştay Sayıştay v.b düzenlesin.

gazi2001
Memur
08 Ekim 2015 20:24

milli eğitim bakanı neden ısrarla il içi emri vermemekte direniyor, topu valiliklere ve il milli eğitimlerin insafına bırakıyor, "Millet alışverişte görün" bir parça bal çal ya da göster... elbette sayın bakanın koltuğunu bırakacağı gün yaklaşmaktadır. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bunu görebilmeli. Bu mağduriyeti seçimden önce ivedilikle çözmelidir. Nabi Avcı ve Yusuf tekin görevinden azledilmelidir....

guengoer
Aday Memur
09 Ekim 2015 17:37

Sakarya Mem duyuruya çıkılmayacağını,bakanlığın yazısında nasıl bir alım olacağının ayrıntılı belirtilmediğini,il milli eğitim müdürü isterse ileride duyuruya çıkılabileceği söylendi.Yani talimat tavsiye niteliğinde ve de insiyatif valiliklerde.

guengoer
Aday Memur
11 Ekim 2015 09:39

İl içi özür gurubuna ilçe emri verilmeli.Bu da olmazsa illere bakanlığın gönderdiği eşleri birleştirin talimatı daha kesin ifade ile 'bir an önce il içi özür gurubu duyurusuna çıkın' şeklinde olmalı.İnsiyatif illere bırakılmamalı ve özür gurubu kılavuzu şartlarına uygun başvuru alınmalı.

gazi2001
Memur
17 Ekim 2015 01:26

ton ton dede !!!

yaklaşık 2-3 hafta içinde emekli olacaksın ve öğretmenler az da olsa derin bir nefes alacak...

hayatımda ilk defa oy vermediğim bir partiye oy vereceğim. elbet bir yerlerde nizam kurulur hesap görülür... sayın başbakanım ve cumhurbaşkanım üzgünüm ama siz nasıl kendi evlatlarınızı düşünüyorsanız biz de kendi evlatlarımızı düşünüp, sizleri iktidardan aşağı indireceğiz....

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi