Editörler : Pangaea

sssessiz
Genel Müdür
03 Ekim 2015 22:45

Egitimimiz cok niteliksiz ogretmenler yyzunden vahim durumda kesinlikle mulakat gelmeli...

03 Ekim 2015 22:57

Bizim ülkemizde mülakatın anlamı torpildir. O yüzden öğretmenlere mülakat gelirse, herkese mülakat gelir, herkes torpil aramak zorunda kalır.

BayHarbi
Genel Müdür
03 Ekim 2015 23:55

Mülakat sistemi hakkaniyetle eşdeğer olsaydı,bir çok meslek erbabı; özellikle öğretmenler,sağlık çalışanları,yaşlı bakımı ile uğraşan kimseler mülakatla alınmalıydı.Ama mülakat böyle bir şey değil..Kimse kimseyi beş dakikalık performansıyla analiz edip onun kabiliyetlerini keşfedemez.Adamın ikna kabiliyeti yüksek,ama üçkağıtçı olup işe girebilir.Samimi,dürüst,karakterli olur;ama bir şeyde takılır,elenir..Böyle bir ölçü olmaz.Hatta böyle olmasındansa,mülakat sistemi komple kalksın,çok daha iyi.

sevimkılıç
Kapalı
07 Ekim 2015 10:16

asıl öğretmen ve sağlıkçıların mülakatla alınmaları gerekir.allah korusun çocuğunuz kimlerin elinde

cesaretinbedeli
Müsteşar
07 Ekim 2015 10:57

komikler işiniz gücünüz yok öğretmenlik mesleğini ve alımlarını tartışır oldunuz..

ne hakla..

eğitimin 'e'sinden anlamayanların böyle ahkam kesmesi okunan üniversitenin de bazen boş olduğunu gösteriyor..

şimdi ben tus sınavını beğenmiyorum bir de dr lara mümlakat gelsin dersem haddimi aşmış olmaz mıyım.

bana git işine bak demezler mi..

lütfen bir probleminiz varsa ve çözmek istiyorsanız doğru yöntem kullanın

Deli Antrenor01
Kapalı
07 Ekim 2015 11:01

Doktor, hemşire, öğretmen vs.. tüm kadrolara alımlar mülakat ile olmalı. Kişinin ne kadar başarılı olduğuna değil de, torpili var mı yok mu diye bakılmalı. Sistem iyice boka bulansın lütfen.

Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi