Editörler : swat3410
01 Ekim 2015 14:15

Branş aktarımı hakkında

İyi günler arkadaşlar. Bilgisi olan arkadaşlara bir sorum olacak. Ben 1,5 yıl önce OYİ kursunu aldım. Şu an şubede çalışıyorum. Fakat nedense benim ve o dönem kursu bitirenlerin hiç birisinin branş aktarımını yapmıyorlar. Bizim gruptan sonra kurs alanların aktarımı gerçekleşti. Çoluk çocuktan o kadar vakit ayrı kalıp emek verdik. Şimdi bir şark ilindeyim. Arayıp sorduğumda sizin aldığınız kurs havada kaldı diyorlar. Şimdi nasıl bir yol izlemeliyim. Dilekçe yazdım şube müdürümle. Ama dilekçeye sadece "değerlendirilecektir" diye bir cevap yazdılar çok uzun zaman önce. Bilgisi olan devrelerim abilerim, yardımcı olabilir misiniz?

05 Ekim 2015 20:38

Arkadaşlar lütfen bilgi sahibi olan cevap yazsın

beserx
Memur
05 Ekim 2015 21:05

4-5 donem kurs alanlarin sertifikalari bir onceki daire baskani tarafindan imzalandi diye biliyorum. Malum konular yuzunden simdiki daire baskaninin oldugu bir komisyon onlarin brans aktarimini yapmak istemez. Mahkeme yolu ile bir sey cikarmi bilmiyorum.

zolluhalil
Memur
05 Ekim 2015 21:34

durumun aynısı bende de var. istanbulda aldıysan muhtemelen aynı sınıftaydık.

06 Ekim 2015 11:08

Devrem kursu Ankara'da aldım. Sertifikamız var. Ama pbs de genel hizmet gözüküyor Branş aktarımı olmadı Bizden sonda kurs alanların aktarımı gerçekleşti Nedense bizim dönemde kurs alanların olmadı Bir sıkıntımız olsa şubeye vermezlerdi Hayırlısı artık Bundan sonra da aktarmazlar gibi

zolluhalil
Memur
06 Ekim 2015 12:25

sertifikamız var ve polnette kursumuz goruluyor. sadece branş aktarımı yapılmamış onada pek bakan yok. çogu arkadaş branşda calışıyor. bence pek onemi yok devrem. basta bende problem ettim ama sıkıntı cıkmayınca pek ustunde durmadım.

06 Ekim 2015 19:15

Devrem haklısın ama hakkımızı yiyorlar Şubede çalışıyorum

fakat herkes neden senin branş aktarılmadı diye sorup kinaye yapıyorlar Kimse

paralele bağlamaya çalışmasın Hakkımla kazandım ama Allah hayırlısını versin

zolluhalil
Memur
06 Ekim 2015 19:33

bizim kazandığımız yıl en temiz sınavın oldugu yıldı herkes hakkıyla kazandı. paralel eli olsa kursta gorurduk hiç kimse o kanalı desteklemiyordu. tam biz egitimdeyken patladı paralel bombası. bence branş aktarımı olsada olmasada degişen bişey olmaz kursumuzu iptal etmedikleri surece sıkıntı yok. iptal olursa hakkımızı ararız gerekli mercilerde

sertacozen
Aday Memur
06 Ekim 2015 21:37

Arkadaşlar sorun sizden kaynaklanmıyor branş kaldırıldı diye biliyorum

07 Ekim 2015 12:02

Yok devrem branşın kaldırıldığı doğru değil Sadece branş yönetmeliğindeki bir madde değişti Bizden sonra kurs alan devrelerim var Onlarınkini aktardılar Ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum Dilekçeme cevap bile vermediler Allah hayırlısını versin

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi