Editörler : F16 Gökçen
04 Ekim 2015 14:10

AÖF'de DGS'de neler değişti

evet arkadaşlar editörümüz kaç gündür uyuyor, halen aöf dgs ile alakalı açıklama yapmıyor. bence editörü uykusundan uyandırmak gerekiyor :) her türlü

stop

Mozcanclk
Şef
04 Ekim 2015 14:45

Burda herkes editör olmuş şimdi birisi çıkar herşeyi biliyormuş gibi yorum yapar evet arkadaş çok önemli bir başlık açmış tebrik ederim

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
04 Ekim 2015 15:21

evet yani, editör çıkıp açıklama yapmalı, zihinlerde meydana gelen karışıklığı giderme cihetine gitmeli, insanların kılcal damarlarına kadar sirayet etmiş olan bilgi eksikliğine ilişkin panzehir üretmelidir. Her türlü.

04 Ekim 2015 15:41

Niye? İlla bi çoban mi olacak ? Açın yönetmeliği okuyun kardeşim. Bilgisizligin Kılcal damarlarına kadar sirayet ettiği birileri varsa, bırakın onlar öyle kalsın.

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
04 Ekim 2015 18:27

Artistlik yapmayın editör buraya gelecek açıklama yapacak her turlu :)

haburki
Aday Memur
04 Ekim 2015 19:21

Evet arkadaşlar, işin şakası bir yana baya bir değişiklik oldu. Bu değişiklikler onedayaof.com. sitesinde makalaler halinde anlatilmis. Oradan bilgi edinilebilir. Ayrica aof un kendi sitesinden de bakabilirsiniz, ama o biraz karışık gibi

ÇOTANAK, 9 yıl önce
Artistlik yapmayın editör buraya gelecek açıklama yapacak her turlu :)

221b
Memur
04 Ekim 2015 20:57

Aslında Resmi Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sayfasında da anlatıldığı gibi bu sene son kez SINAVSIZ olarak son kez Dikey Geçiş kayıtları yapılıyor. Önümüzdeki seneden itibaren ancak Dikey Geçiş sınavına girecek öğrenciler, Dikey Geçiş Kılavuzunda belirtilecek KONTENJANlar dahilinde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde UYGUN GÖRÜLEN program/bölümleri tercih edebilecektir. (Yani her önlisans programı mezunu, Dikey Geçiş ile AÖF'e gelebilecek diye bir şey olmayacak artık. Kılavuzda belirlenen programlardan, AÖF'te uygun görülen programlara -kontenjan dahilinde- dikey geçiş yapılabilecek yani. O da Dikey Geçiş Sınavı'nda alınan puana göre olacak tabi ki. YÖK'ün yaptırımı bu şekilde.)
05 Ekim 2015 12:43

editör açtığım konudan dolayı bana uyarı cezası vermiş, editör ancak ceza vermeyi biiyor, editör istifa editör istifa

Mozcanclk
Şef
05 Ekim 2015 13:05

Size ceza vereni şuraya yazında bizde bilelim herkes editör olmuş
05 Ekim 2015 13:25

bölüm editörü uyarmış beni

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi