Editörler : Pangaea

Fatih_48
Memur
08 Ekim 2015 11:14

Ben, sınırda kalan biri olarak şubatta 40 bin istemeyen arkadaşları anlıyorum. Zaten branş açıkları ortada. Sosyalin kalmış 1500 açığı şubatta da bin gitse seneye eylüle ne yapacak bu adamlar. Diğer branşlar da keza öyle. Bence şubatta 15 veya taş çatlasa 20 bin makuldür. 20 bin üstü sınava gireceklere haksızlık olur. Ben de geçen sene nisan istememiştim haklı olarak. Nabi avcını açıklamalarından benim anladığım 10 bin ila 20 bin arası bir rakam olacak yani herzamanki rutin şubat ataması seçim için taş çatlasa 18 bin olur arkadaşlar rahat olsun. 40 bin zor. 40 bin yapacak olsalardı reklamını elli kere yaparlardı. Kalanları düşünüyorlar merak etmeyin. Zaten kalanlara haksızlık olmasın diye nisanı yapmadılar. Davutoğlu martta bizzat söylemişti haksızlık olur yeni sınava gireceklere diye. Benim akpye nisanı yapıp haksızlık yapmadığı için sempatim artmıştı

neeyce
Aday Memur
08 Ekim 2015 11:47

hocam atamanız şimdiden hayırlı olsun. 40 bin talep edenler olunca bu sayının haksızlık olduğunu söyleme ihtiyacı duydum. ben de herkesin atanmasını istiyorum ama planlı bir şekilde yapılmalı. seçim curcunası içinde yağma talan kadroların gitmesini istemiyorum. hele de tuhaf tuhaf beddualar eşliğinde her türlü sömürü ve tehdit ile farklı düşünenleri sindirmeye çalışan insanlar bu atamadan nasiplenmesin. dileğim ve temennim bu yönde. bundan sonrasını hep birlikte göreceğiz.

Fatih_48, 9 yıl önce

Ben, sınırda kalan biri olarak şubatta 40 bin istemeyen arkadaşları anlıyorum. Zaten branş açıkları ortada. Sosyalin kalmış 1500 açığı şubatta da bin gitse seneye eylüle ne yapacak bu adamlar. Diğer branşlar da keza öyle. Bence şubatta 15 veya taş çatlasa 20 bin makuldür. 20 bin üstü sınava gireceklere haksızlık olur. Ben de geçen sene nisan istememiştim haklı olarak. Nabi avcını açıklamalarından benim anladığım 10 bin ila 20 bin arası bir rakam olacak yani herzamanki rutin şubat ataması seçim için taş çatlasa 18 bin olur arkadaşlar rahat olsun. 40 bin zor. 40 bin yapacak olsalardı reklamını elli kere yaparlardı. Kalanları düşünüyorlar merak etmeyin. Zaten kalanlara haksızlık olmasın diye nisanı yapmadılar. Davutoğlu martta bizzat söylemişti haksızlık olur yeni sınava gireceklere diye. Benim akpye nisanı yapıp haksızlık yapmadığı için sempatim artmıştı

beycilerlee
Aday Memur
08 Ekim 2015 12:38

Sinava girecek degerli ogretmen adayi arkadaslarim... Egitimde yepyeni bir sisteme geciliyor... Atama takvimi yeniden duzenlenecek... Subat atamasinin ne kadar olacagi sizi etkilemiyor, ÇÜNKÜ yeni sistemde ogretmen oncelikle hizmet ici egitime tabi tutulacak bu ne demek biraz dusunun:) yani agustosta atananlar da staj uygulamasindan gececek... Onlar da muhtemelen subatta, eger uzatirlarsa eylulde goreve baslayacaklar... Yani herkes mutlu olacak:)
Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi