Editörler : Pangaea

gmuhends
Aday Memur
06 Ekim 2015 19:30

Başka bir forumda da yazmıştım 90 üstü alamayacağını hissedien 80'i geçersem atanabilirim diyen hiç hazırlanmasın.Böyle düşünenler hazırlanıp şu parayı devlete kazandırmasınlar yazık maalesef durum bu eğer öğretmen yada sağlık personeli değilsen 90 ve üzeri almadan atanamazsın.Geçtiğimiz haziranda sağlık ve öğretmen bölümleri harici 1 milyondan fazla insana sadece 3500 kadro verildi.Lisans ön lisans lise karışık.Hazırlanmayıp ne yapayım diyorsan orada da haklısın söyleyecek bir şey kalmadı.

bilgin1
Memur
06 Ekim 2015 19:45

lisans mezunuyum 2 yillik saglik okusam gecersiz oluyormus. elimiz kolumuz baglii. adiimm gibi eminim alim az olacak ben yine 2016 ya hazirlanacam atamalar 2017 de olacak en iyi ihtimalle yine 2 yil bosa gidecek. bar mi boyle bi sistem yaa. insanin elini kolunu bagliyor. daha bide evlilik filan derdi var peehheeeeyy kolay mi kim bakar issiz adama. kiz istemeye gitsem kizin babasi dalga gecer issiz diye evinden kovalar.

smm12345
Yasaklı
06 Ekim 2015 20:00

işsizsen oturcan evde çayını kahveni içcen kız arkadaşınla bi mekana adımını atsan 60-70 lira haftada 3 kez buluşsan ayda 12 yapar 12 x 70 yalnızca sosyallik için 1 asgari ücret lazım evlilik olaylarına gelene kadar işsiz adama elini bile tutturmaz kız milleti yani kaba tabirle işsizsen elizabet

bilgin1, 9 yıl önce
lisans mezunuyum 2 yillik saglik okusam gecersiz oluyormus. elimiz kolumuz baglii. adiimm gibi eminim alim az olacak ben yine 2016 ya hazirlanacam atamalar 2017 de olacak en iyi ihtimalle yine 2 yil bosa gidecek. bar mi boyle bi sistem yaa. insanin elini kolunu bagliyor. daha bide evlilik filan derdi var peehheeeeyy kolay mi kim bakar issiz adama. kiz istemeye gitsem kizin babasi dalga gecer issiz diye evinden kovalar.

haluk_01
Aday Memur
07 Ekim 2015 00:44

bölümüm iibf ve 28 yaşındayım kpss son şansım..

K.P.S.S.Tim, 9 yıl önce
Haluk bölümün iibf ise 86-87 neki 2016 da 90 üstü atanamayabilir 90 altının hiç bir şansı olmaz o kesin

haluk_01
Aday Memur
07 Ekim 2015 00:47

sürekli karamsarlık var benim bi arkadaşım 82 ile kyk ya atandı burdakiler 86'yla atanamazsın diyor..

BayHarbi, 9 yıl önce

Forumdaki yorumlar neden moral bozuyor ki,niye öyle olduğunu düşünüyorsun?

07 Ekim 2015 00:55

Çevremde 7 haziranda akpye oy veren herkese tek bişey diyorum sürekl : Mülakatlı torpilli alımı bunlar getirdi,düşük puanlılar atandı ama yüksek puanlılar açıkta die.Sizin de çocuklarınız var,halimi görüyosunuz, onlara oy verirseniz günahım vebalim bonunuza olsun die.Yemin ediyolar halime üzülüp kuran hakkı için vermicez 1 kasımda die.Vicdan yapmak budur işte :)

haluk_01
Aday Memur
07 Ekim 2015 02:19

doğru söylüyorsun..

asyaaa06, 9 yıl önce

sınava girceksen eğer bu formu hiç okumamalısın sadece anasayfadaki haberleri takip et yoksa daha düşük alırsın...

conigok
Kapalı
08 Ekim 2015 08:27

açılan ilanlarıda dpb sitesinden takip et, burada muhteşem algı yapılıyor, yanlış puan söyleyip moral bozmalar hat safhada

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi