Editörler : "eskiyara"Pangaea

07 Ekim 2015 10:38

Denizli'de mebden il içi özür haberleri

Şimdi il milli eğitimi aradım... İl içi özrünü sordum... Şu an bi çalışma yok normlar düzenleniyo dedi.. Olursa ondan sonra olur dedi ve bir ay'ı bulabilir dedi.. Herkes arasın belki ellerini çabuk tutarlar... Başka iller başladı dedim haberleri yok zaten.. Siz de arayın arkadaşlar belki işleri hızlanır..

mustiva
Şef
07 Ekim 2015 11:03

saglik özrü de isteyebilecekmiymis.. acaba
07 Ekim 2015 13:47

yapıp yapmamak illerin insiyatifinde.zaten yapanlar da normları guncellemeden yapıyorlar

kaplanturk20
Kapalı
07 Ekim 2015 13:51

Hocam inisiyatif diye bir şey olur mu ya? Bazı milli eğitimler yaparken bazılarının yapmaması garip olmaz mı? Gerçi suç milli eğitimlerde değil bi talimatı bile doğru dürüst veremeyenlerde...

maho.aga
Kapalı
07 Ekim 2015 13:56

o iş zor hocalarım norm güncellemesi 12 kasımda bitiyor,yapılsa bile şu anda açılacak özür durumunda ağustos ayında açılan yerlerden farklı bir yer açılamaz..fazla ümit bağlamayın derim

kaplanturk20
Kapalı
07 Ekim 2015 14:07

Şubattan önce bi tayin olursa iyi olur.. Branştan branşa değişiyo ama ağustostan farklı olabilir..Olmasa da en azından fazladan bi tayin yani az yer açılsa bile giden gider şubata az kişi kalır önümüzde.. Kar kardır ...

uguorus
Aday Memur
07 Ekim 2015 14:15

Norm güncellemesinden sonra norm fazlası olanlardan tercih alınacak mı ?

kaplanturk20
Kapalı
07 Ekim 2015 14:27

Bilmiyorum ki hocam hiç bi şey belli değil

07 Ekim 2015 14:34

norm fazlası olanların atamaları her sene norm güncellemelerinden sonra yapılıyor, bu sene de değişen birşey yok.Kasım ortası gibi duyurusu yayınlanır..

uguorus, 9 yıl önce

Norm güncellemesinden sonra norm fazlası olanlardan tercih alınacak mı ?

uguorus
Aday Memur
07 Ekim 2015 15:15

Hocalarım eşim sınıf öretmeni ve okulda 16 öğrenci var norm iki şuan ama ilçe milli eğitim normu düşürmeyecek gibi böyle bişey olursa ne yapmalıyım.

hsnmydn
Aday Memur
07 Ekim 2015 19:37

Ben de aradım denizli mebi eşimde aradı. bize de aynı şeyi söylediler. şu an bir çalışma yok. dilekçe falan da almıyoruz. normlar güncellenecek. sonra bakacağız dedi. sizce ne olur dedim. ben bilemem ama belki norm fazlası atamayla birleştirilebilir dedi telefondaki arkadaş. sendikaya da telefon ettim. el altından dilekçe almasınlar diye baskıda kalacaklar. hani hatay, antalya,aydın başladı diyoruz ama norm güncellemeden başladılar. bu da sıkıntı sadece yapmış olmak için yapıyorlar. inş norm güncelleme seçimden önce biter. güncellemeden sonra daha iyi olur diye düşünüyorum ben. ama seçimden sonraya kalırsa unutulailir de:(

hsnmydn
Aday Memur
07 Ekim 2015 19:39

tabi yine de twitter da il içi ilçe emri için bastırmak daha etkili sonuç verir.

kaplanturk20
Kapalı
09 Ekim 2015 19:31

Ben Denizli'yi aramıştım o zaman kesin bişey yok dediler.. Eşim bugün aradı ayın 26'sına kadar norm güncellemesi bitecek seçimden sonra duyuruya cıkacağız demişler

09 Ekim 2015 19:54

seçimden sonra yapacaklarını sanmıyorum..ama kasımda norm fazlası atamalarının yapılacağını biliyorum..bir ihtimal norm güncellemelerinden sonra yapılabilir ama çok zayıf bir ihtimal çünkü bakanlıkça Sistemin Kontrol ve Onaylama Tarihi 26 ekim ile 12 kasım arası 12kasım son..seçimden önce onaylanması çok düşük ihtimal...

kaplanturk20, 9 yıl önce

Ben Denizli'yi aramıştım o zaman kesin bişey yok dediler.. Eşim bugün aradı ayın 26'sına kadar norm güncellemesi bitecek seçimden sonra duyuruya cıkacağız demişler

kaplanturk20
Kapalı
09 Ekim 2015 20:13

Özür gurubunu sordu eşim öyle demişler yalan söylemezler heralde

09 Ekim 2015 20:54

norm fazlasını yer değiştirmeleri kastetmiş olabilirler..çünkü benim bildiğim kadarıyla eş durumu yapılmayacak..ama belki bir ihtimal yapıladabilir..fazla ümitlenmeyin derim..zaten ocakta özür durumu kesin yapılacak çok da değişen bir şey olmayacak..

kaplanturk20, 9 yıl önce

Özür gurubunu sordu eşim öyle demişler yalan söylemezler heralde

13 Ekim 2015 10:41

İl mebi arayarak baski olusturulabilir diye dusunuyorum

kaplanturk20
Kapalı
13 Ekim 2015 12:16

Aynen hocam biz eşimle aradık. Bi daha aramayı düşünüyorum..

sos20
Aday Memur
18 Ekim 2015 10:22

Bu konuda denizli mebi hem ben hem eşim aradık takip edin duyuruya açılacak dediler. Özellikle sordum atama mı görevlendirme mi olacak diye atama yapılacak dediler denizli öğretmen atama. Ara ara telefonla rahatsız edersek belki biraz daha hızlanabilir hem siz hem eşiniz ararsa iyi olur arkadaşlar. Hayırlısıyla inşallah

kaplanturk20
Kapalı
18 Ekim 2015 10:35

Haklısınız hocam biz de arıyoruz eşimle en azından böyle bişey beklendiğini bilirler. Eşim iki gün önce aradı Kasımın 12sine kadar normlar güncellenecek sonra duyuruya cıkcaz demişler. Denizli yapcak galiba. İnş. sonradan vazgeçmezler. Ben de arıcam Pazartesiden falan. Sos20 hocam siz ne zaman aradınız?

18 Ekim 2015 16:31

Secimden sonra yapilmasi cok dusuk ihtimal..secim oncesi yapilmali..üzülerek söylüyorum secimden sonra olacak olanlari soyluyorum norm guncellemeleri bitecek sonra norm fazlalari atanacak bunlar bittiginde aralik ortasi gibi olacak ilicinin lafi bile gecmeyecek..

Yapilacaksa bu atamalar secim oncesi olur ancak diger türlü imkansiz..secimden sonra yapilacak dedikleri atama norm fazlasi atamalari..

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi