Editörler : Pangaea
07 Ekim 2015 21:48

Çocuk babandır akıllı konuş. Branşımda 183cü olup atandım işine bak sen koçum. Geçen sene 0.5 puan ile yalvarmadığımız yer kalmadı Nisan istemeyenler türedi olay bozuldu. Şimdi de ben Şubat istemiyorum. İşime gelmiyor. Olmasın istemiyorum. Yeni mezunlar ve tekrar gireceklere haksızlık. Ama sizler siyasilerin oyuncağı olmaya alışıksınız ondan bağırın durun şubat diye. Haydi işine bak.

Mazlum Ogretmenler, 9 yıl önce

Bu başlığı açan cocuk!... Evladım sen kaç yaşındasın, 21 mi, 22 mi?

Bak yakında vize sınavların başlayacak, onları bir hallet, sonra okulunu bitir, sonra kpss ile falan uğraş...

burada gelmişsin, seni 3 sene önce üniversiteye gönderen hocalarınla savaşıyorsun.

Aklını başına al, o hocaların dershanelerde sağda sol yıllardır devlete atanmak için bekliyor...

Senin gibi bu işlerle üni 3 veya 4 de uğraşmaya başlamadılar....

Burada bir ahhh alırsan öğretmenlik yüzü görmez, buradakilerin ne çektiğini yaşarsın, aklına başına al, işine gücüne bak,

bedenci misin nesin, kaç puanla girdin üniye, sınavsız mı girdin, o da belli değil, bu işler oyuncak değil, hadi..

Bana bak, eğer amacın ülkede eğitimi, öğretmenleri engellemek ise, böyle bir misyonun varsa, onu da anlarız ve sana yanlış yaptığını öğretiriz, tamam mı çocuk..

07 Ekim 2015 21:51

Ah alacakmışım da öğretmenlik yüzü görmezmişim. Siz dramatik dizilerin çocuklarısınız. Bir atanamayan öğretmen ne sıkıntı yaşadıysa 100 katını yaşadım. Kimin yüzünden sırf ağustosta gireceği sınavdaki kontenjan azalmasın diye uğraşanların yüzünden onlar benim ahımı çoktan kemiklerine kadar hissettiler ayık ol sen. Bana kimse edebiyat yapmaya kalkmasın ben bu işin en derinindeydim. Kimse akıl vermeye de kalkmasın. Çıkarlarım gereği istemiyorum şubat ataması olmasını. Tıpkı bana geçen sene yapılan gibi.

07 Ekim 2015 22:24

Boş adamsın.geç kaldın sözler verildi bu saatten sonra değil sen feriştahın gelse iptal olmaz kaldı ki beyannamede her sene şubatta atama olacak.senin dünyadan haberin yok gelip vırvır konuşuyosun.boş işler başkanı seni...

halilbaşkan, 9 yıl önce

Ah alacakmışım da öğretmenlik yüzü görmezmişim. Siz dramatik dizilerin çocuklarısınız. Bir atanamayan öğretmen ne sıkıntı yaşadıysa 100 katını yaşadım. Kimin yüzünden sırf ağustosta gireceği sınavdaki kontenjan azalmasın diye uğraşanların yüzünden onlar benim ahımı çoktan kemiklerine kadar hissettiler ayık ol sen. Bana kimse edebiyat yapmaya kalkmasın ben bu işin en derinindeydim. Kimse akıl vermeye de kalkmasın. Çıkarlarım gereği istemiyorum şubat ataması olmasını. Tıpkı bana geçen sene yapılan gibi.

Besyocucocuk
Aday Memur
07 Ekim 2015 22:26

Ulan o beyanname hukumet oldumuda atama yapacak secimde o koltukta o moruk kalacak mi da ?

BEYAZ-GÖLGE, 9 yıl önce

Boş adamsın.geç kaldın sözler verildi bu saatten sonra değil sen feriştahın gelse iptal olmaz kaldı ki beyannamede her sene şubatta atama olacak.senin dünyadan haberin yok gelip vırvır konuşuyosun.boş işler başkanı seni...

07 Ekim 2015 22:32

Hahaha beyannameymiş. Adamlar her branşa alan sınavı getiriyor oturun ona ağlayın.

masam
Şef
07 Ekim 2015 22:44

anlaşılan çok sağlam bir biriktirilmiş kinin dışa vurumu vakası yaşıyoruz. burada doğruluk değil eski bir hesap var. geçiniz. yol çoktan alındı şubat işi tamamdır. yalnız o eski acı geçmez. yazık.

07 Ekim 2015 22:46

Chp gelse beyannamesinde 120 bin var.mhp desen şubatta 40 bin var.en çok bizi uğraştıran zaten akparti.o bile 20 bini garanti 40 bini zorluyoruz.sence kim gelsin??? Geçti artık borun pazarı.zafer şubat ataması için durmadan çalışan ankaraya giden ve hala mücadale eden emekçi öğretmenlerin oldu ama hedefimiz 40 bin mücadaleye devam ediyoruz.

Besyocucocuk, 9 yıl önce

Ulan o beyanname hukumet oldumuda atama yapacak secimde o koltukta o moruk kalacak mi da ?

07 Ekim 2015 22:52

Boş işler başkanı sen git kumda oyna,dediğim gibi senin feriştahın gelse bu saaten sonra bişey yapamaz.hadi ben gittim emekçi arkadaşlarıma destek olayım.

Besyocucocuk
Aday Memur
07 Ekim 2015 22:53

O beyannameler 7 haziran onceside vardi 5 aydir sen mecliste hic kanun ciktigini gordunmu yavrum sen git bir vatandaslik calis bence

BEYAZ-GÖLGE, 9 yıl önce

Chp gelse beyannamesinde 120 bin var.mhp desen şubatta 40 bin var.en çok bizi uğraştıran zaten akparti.o bile 20 bini garanti 40 bini zorluyoruz.sence kim gelsin??? Geçti artık borun pazarı.zafer şubat ataması için durmadan çalışan ankaraya giden ve hala mücadale eden emekçi öğretmenlerin oldu ama hedefimiz 40 bin mücadaleye devam ediyoruz.

Besyocucocuk
Aday Memur
07 Ekim 2015 22:56

Ulan chp ile mhp bu ulkede bi civi cakmismida ogretmen atayacak geciniz siz onlari yirtin gotunuzu kasim 1 e kdr ama 2 kasimdada burda olun canlarim

07 Ekim 2015 23:00

Yaw he he.ben gidiyorum sen konuş devam et.

atnmyntrhci
Kapalı
07 Ekim 2015 23:20

Bu nasıl bir işsizliktir ya atanmış burada hala şubat olmasın diye konular acıyor. Yazık günah ne çıkarın var acaba insanların atanamamasından .

Atandığına da inanmıyorum ya neyse. Git bir doktora görün burada vakit geçirme. Ya da gerçekten atandıysan öğrencilerine yararlı olabilecek fikirler tasarla.

Hep yalan hayatlar...

e-n-s
Şube Müdürü
08 Ekim 2015 00:19

Yahu şu Şubat olmasın diyen halilmidir ne halttir takmayin böyle boş insanları oh çatla patla şubatta atama olacak bencil insan atama olacak sende kıskançlıktan kendi kendini ye oh için içini yesin

ogretmenben
Aday Memur
08 Ekim 2015 00:19

Şubata muhalefet edenler umarım seneye şubata kalırlar ve aynı engeli yerler. Bu beddua değil adalet. Eden bulur.

arı serife
Aday Memur
08 Ekim 2015 00:47

ne yazık ki senin gibi bencil ahlaksız insanlarda öğretmen olacak bu ülkede buda bizim sistemimizin ayıbı insanlar kac aydır canını ortaya koymus calısmış küsüratlarla atamayı kacırmıs sende burda baslık acmıssın yok atama istemiyorum .sana kısaca diyorum keser döner sap döner gün gelir hesap döner öğretmen müsfettesi terbiyesiz. azıcık insanlık varsa su baslıgı kaldır bu atama da kac bin çocugun esin rızkı var ona bari göz dikme ac gözlü terbiyesiz sen ne anlarsın senelerdir issiz gezip ana baba eline bakmak zorunda kalmaktan yemin ediyorum surda olsan seni ve senin gibileri bir kasık suda bogacam o derece

siluet41
Kapalı
08 Ekim 2015 01:21

oldu paşam başka.

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi