Editörler : E.Kayı Han

**GAYE**
Müsteşar
10 Ekim 2015 15:38

Hafıza konusunda bir sıkıntı yok çok şükür,

Kimlerin evet oyu kimlerin hayır oyu kullandığını siz bir daha okuyun isterseniz veya hafızanızı yokların

Bir de,

Bizde sorgusuz sualsiz biat yoktur.

Akıl dumura uğramaz yani.

mahx, 9 yıl önce

ama apo o iktidar zamanında yakalanmadı mı? yoksa hafıza konusunda bir sıkıntın mı var?

**GAYE**
Müsteşar
10 Ekim 2015 15:40

1 Kasım seçimlerini koalisyon olmasın yine tek başına iktidar olsun diye yapmıyorlar mı zaten?

mahx
Genel Müdür
10 Ekim 2015 15:41

yaa saçmalama apoya idam kararı bu üçlü koalisyon döneminde alındı.şubatta yakalanan apo sizin partinizin iktidara geldiği dönemde idam cezasına çarptırıldı.nereden çıkarıyorsun refahyolu?

Bi.sus.yaa, 9 yıl önce

refah partisi işte yani sizin şimdiki akp ve hangi vekillerinizin imzası olduğuda tutanaklarda var

peki 13 yıldır akp niye asmadı? ne yaptınız 13 yıldır terörle? biz görüyoruz ne yaptığınızı !

mahx
Genel Müdür
10 Ekim 2015 15:44

evet akparti nin çabası bir koalisyon olmaması .neden mi?biz Avrupa ülkesi değiliz.iki kişi bile bir araya geldiğinde kavga çıkar bu ülkede.geçmişimizde koalisyon karnemizde çok iyi değil.buna rağmen ülkeyi koalisyona naçar bırakmak ülkenin hayrına değildir.sizde akparti gibi yapın tek başına iktidar olmaya çalışın .elinizden tutan mı var:))))

**GAYE**, 9 yıl önce

1 Kasım seçimlerini koalisyon olmasın yine tek başına iktidar olsun diye yapmıyorlar mı zaten?

Bi.sus.yaa
Yasaklı
10 Ekim 2015 15:48

İdamın kaldırılmasına kim evet oyu verdi? TBMM tutanaklarına göre:AKP grubu adına Bülent Arınç: ölüm cezasının kaldırılması konusu geldiğimiz noktada, bir zaruret ifade etmektedir.AKP Grubu adına Mehmet Ali Şahin: Ölüm cezasının kaldırılmasını parti olarak. Grup olarak biz de istiyoruz. (1 Ağustos 2002)AKP Grubu adına dengir Mir Mehmet Fırat: Asamadınız; bundan sonra da asamayacaksınız (2 Ağustos 2002)

Bi.sus.yaa
Yasaklı
10 Ekim 2015 15:49

TBMM?de sadece MHP?nin ret oyuna karşılık idamın kaldırılması yasası 3 Ağustos 2002?de kabul edildi. Kanun numarası 4771.

mahx
Genel Müdür
10 Ekim 2015 15:51

hatırlarsınız anap dönemini .yine malum odaklar belli siyasilere o dönemde anapı hedef gösterdiler.turgut özal için denilmeyen kalmadı ."çankayadaki şişman" bunlardan birisi .şimdi birçok insan özalı sevgi ile anyor.bir insanın ülkeye faydası nedense hep o insan öldükten sonra farkediliyor.(menderes dönemindede yine aynısı oldu)bu ülke hep bunu yaşamak zorunda değil.hayattayken insanların ülke için faydasını görelim ve birilerine maşalık edeceğimize şu 13 yılda ülke için yapılan atılımları bir görelim.diyorum ama çokta ümitli değilim.çünkü bizim insanımız hep askeri yönetimlerle ceberrut hükümetlerle yönetildiği için bünyesi bunlara alışkın değil.

mahx
Genel Müdür
10 Ekim 2015 15:53

beni kandıramazsın .ben 3 lü koalisyon neden apoyu asamadı onu soruyorum sana?mhp yi masum gösterme bana.

Bi.sus.yaa, 9 yıl önce

TBMM?de sadece MHP?nin ret oyuna karşılık idamın kaldırılması yasası 3 Ağustos 2002?de kabul edildi. Kanun numarası 4771.

Bi.sus.yaa
Yasaklı
10 Ekim 2015 16:08

seni kandırmaya çalışmıyorum sana gerçekleri anlatıyorum Bahçelinin gökkuşağı dediği üçlü koalisyon yani refah-yol hükümeti oy birliği ile geçirdi 117 milletvekili ile bir tek MHP hayır dedi bana inanma aç araştır bir sürü yerde bilgi ve belge var

mahx, 9 yıl önce

beni kandıramazsın .ben 3 lü koalisyon neden apoyu asamadı onu soruyorum sana?mhp yi masum gösterme bana.

Bi.sus.yaa
Yasaklı
10 Ekim 2015 16:11

http://forum.memurlar.net/konu/1169564 daha önce bu platformda yine tartışılmış bu konuda da var isim isim imzalayanlar oku istersen

yeniceri53
Başbakan Müsteşarı
10 Ekim 2015 16:42

Ne diyordu Sayın arkadaşımız.Başımızda Başarılı bir Seçim Hükümeti var! Ankarada 62 den fazla ölü!!!Bakın bari Suruçtan ders alabilirdiniz değilmi? aynı örgüt miting yapıyor? Napıyor sizin MİT başkanınız nerede İç işleri bakanı?

r0tindaa
Yasaklı
11 Ekim 2015 07:53

Ülkenin Başkentini koruyamıyorsan esamen yazılmaz.

Willem
Kapalı
11 Ekim 2015 11:42

aynen..

roti bu aralar iyi yazıyorsun..

r0tindaa, 9 yıl önce

Ülkenin Başkentini koruyamıyorsan esamen yazılmaz.

mahx
Genel Müdür
11 Ekim 2015 13:39

sen değil miydin hdp ye oy veren? rotiyle iyi bir eküri olmuşsunuz.hayırlı işler size...

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi