Editörler : supporters.
09 Ekim 2015 22:20

ders notu...

Savaş yayınlarının akıllı ders notu setini kullananan var mı?Tavsiye eder misiniz?

aqua blue
Memur
09 Ekim 2015 22:24

akıllı adam ders notundan çalışmaz

isim falso

içerik ofsayt

ıus2004
Aday Memur
09 Ekim 2015 22:31

Bilmiyorsan bilmiyorum de arkadaşım..Zamanım olsa kitaptan çalışırım..alt yapım var çok şükür lakin artık çalışan ve küçük çocuğu olan biriyim yani vaktim dar..Bana özet lazım hatırlamak için her derste kanun yeterli olmuyor deneyimle sabit...Girmeyeli foruma bi haller olmuş...

aqua blue
Memur
09 Ekim 2015 22:36

okudum hocam. yeterli değil. ayrıca garip bir yazım şekli var yana yatan italik şekilde midir nedir

gözleri yoruyor

not istiyorsan yörünge akademi iyidir

ıus2004, 9 yıl önce

Bilmiyorsan bilmiyorum de arkadaşım..Zamanım olsa kitaptan çalışırım..alt yapım var çok şükür lakin artık çalışan ve küçük çocuğu olan biriyim yani vaktim dar..Bana özet lazım hatırlamak için her derste kanun yeterli olmuyor deneyimle sabit...Girmeyeli foruma bi haller olmuş...

ıus2004
Aday Memur
09 Ekim 2015 23:00

Teşekkür ederim..

ıus2004
Aday Memur
09 Ekim 2015 23:01

yörüngenin eski notları var.Yenisinin nasıl edinebilirim?

aqua blue
Memur
09 Ekim 2015 23:03

ben kitapseç adlı siteden almıştım. 140 tl

ıus2004, 9 yıl önce

yörüngenin eski notları var.Yenisinin nasıl edinebilirim?

hazırlancam
Aday Memur
12 Ekim 2015 10:50

sınav için yörünge yeterlidir arkadaşlar. ben calışmış biri olarak söylüyorum. ayrıca kanun okumayıda ihmal etmeyin.

mmavvii
Aday Memur
12 Ekim 2015 13:57

bende 2 nottan biri artı kanun şeklinde çalışmayı düşünüyorum. başka vaktim yok zaten . ayrıca 30 mayıstaki gibi bir sınav olursa kesinlikle yeterli olur. ilk defa girdim 30 mayısta sadece 4 ders çalışıp girebilmiştim ona göre iyi bi puan aldım bu sebeple bu notları deneyeceğim ama seçemedim bende :) hemen hemen aynı gibi gerçi akıllı notlarda soru var ekstradan

13 Ekim 2015 20:44

kaç puan almıştınız

mmavvii, 9 yıl önce

bende 2 nottan biri artı kanun şeklinde çalışmayı düşünüyorum. başka vaktim yok zaten . ayrıca 30 mayıstaki gibi bir sınav olursa kesinlikle yeterli olur. ilk defa girdim 30 mayısta sadece 4 ders çalışıp girebilmiştim ona göre iyi bi puan aldım bu sebeple bu notları deneyeceğim ama seçemedim bende :) hemen hemen aynı gibi gerçi akıllı notlarda soru var ekstradan

tahsinkuru
Daire Başkanı
14 Ekim 2015 09:46

nottan kanundan çalışmak sadece yoğun ve kısa süreli çalışmalarda verimli sonuç verir.

tahsinkuru
Daire Başkanı
14 Ekim 2015 09:48

anayasa ve idarede Themis iyi bir özet

mmavvii
Aday Memur
15 Ekim 2015 16:50

idariden 80, adliden 68 aldım

criminal lawyer, 9 yıl önce

kaç puan almıştınız

ulku08
Aday Memur
21 Ekim 2015 14:21

Ben faydasını görmüştüm ancak yeni baskılarını almalı

sabahlarnetuhaf
Kapalı
21 Ekim 2015 16:34

Beyaz ciro sadece imza atılarak yapılacaksa alonj üzerinde olması gerekir yoksa aval aval benim gibi bakarsiniz. Hukuk ne güzel iyi ki hukuk okumuşum :((((

vdtmlr
Genel Müdür
23 Ekim 2015 12:05

Themis İdare Kitabının yeni baskısında sırf Kemal GÖZLER'e yapılan tüm atıfları çıkarmak için çok değişiklik yapmışlar ve bence kitap içerik ve sistematik olarak geriye getmiş. Muhtemelen aynı şeyi Anayasada da yaptılar. Anayasa ve İdare çalışmayan arkadaşlara tavsiyem ya bu kitapların eski baskısına bakın yada farklı kaynaklardan çalışın..

tahsinkuru, 9 yıl önce

anayasa ve idarede Themis iyi bir özet

ruthful21
Kapalı
23 Ekim 2015 14:37

Kemal Gözler, Ahmet Nohutçu'yu da epey eleştirmişti alıntı konusunda.Hatta Nohutçu'nun doçentliğine fln kafayı takmıştı üniversitelere sorup soruşturarak. Bende Ahmet Nohutçu'nun 2014 baskı kanunnamesi var ve Kemal Gözlerden alıntılar var bu kitapta, sonraki baskısında çıkardı mı bunları bilmiyorum. Ayrıca themis akıcı bir kitap değil bana göre, Ahmet Nohutçunun kitaplarını tavsiye ederim yeni kitap alacaklar için...

vdtmlr, 8 yıl önce

Themis İdare Kitabının yeni baskısında sırf Kemal GÖZLER'e yapılan tüm atıfları çıkarmak için çok değişiklik yapmışlar ve bence kitap içerik ve sistematik olarak geriye getmiş. Muhtemelen aynı şeyi Anayasada da yaptılar. Anayasa ve İdare çalışmayan arkadaşlara tavsiyem ya bu kitapların eski baskısına bakın yada farklı kaynaklardan çalışın..

vdtmlr
Genel Müdür
23 Ekim 2015 15:14

Themis Anayasa-İdare sistematiği en iyi ve en güvenilir kaynaktı bu alandı şuana kadar. Nohutçu'nun kitaplarında bir sistematik sorunu var, mantık silsilesi içinde ilerlemiyor, sağdan soldan ne topladıysa koymuş kitaba o yüzden güven vermiyor, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Nohutçu ve diğer "alıntıcılarla" ilgili Kemal GÖZLER Hoca'nın tavrı diğerlerini de rahatsız etmiş, kazan kaldırıyorlar anlaşılan her birlikte.. Bu saaten sonra kitap okuyacaklara Kemal GÖZLER'İN Anayasa ve İdare Hukuku Ders Ktaplarını öneririm, zaman sorunu olup kitaba girmeyeceklere ise dersane notlarını tavsiye ederim. Kitaba para veriyorsanız bari bu paralar hak eden insanlara gitsin..

hukukcubiri
Kapalı
24 Ekim 2015 23:48

diğer kaynaklar konusunda bir şey diyemem ama aynen sağdan soldan toplama ve herhangi bir mantğının olmamasına konusuna yüzde yüz katılıyorum.insanın kitaba çalışası gelmiyor.

vdtmlr, 8 yıl önce

Themis Anayasa-İdare sistematiği en iyi ve en güvenilir kaynaktı bu alandı şuana kadar. Nohutçu'nun kitaplarında bir sistematik sorunu var, mantık silsilesi içinde ilerlemiyor, sağdan soldan ne topladıysa koymuş kitaba o yüzden güven vermiyor, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Nohutçu ve diğer "alıntıcılarla" ilgili Kemal GÖZLER Hoca'nın tavrı diğerlerini de rahatsız etmiş, kazan kaldırıyorlar anlaşılan her birlikte.. Bu saaten sonra kitap okuyacaklara Kemal GÖZLER'İN Anayasa ve İdare Hukuku Ders Ktaplarını öneririm, zaman sorunu olup kitaba girmeyeceklere ise dersane notlarını tavsiye ederim. Kitaba para veriyorsanız bari bu paralar hak eden insanlara gitsin..

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi