Editörler : swat3410E.Kayı Han
12 Ekim 2015 01:39

Komisyon acaba ne şekilde olur? Pöh alımı olduğu için biraz daha sohbet-konuşma havasında geçeceğini düşünüyorum. Bilgi sorusu sorulursa da illa cevabını bilmek gerekmez sanırım. Önemli olan orada laf yapıp bir şeyler söyleyebilmek. İşte heyecan kısmı da burada devreye girecek.

orhanreis24
Daire Başkanı
12 Ekim 2015 01:39

İnşallah kardeşim hakkmzda hayırlısı emeklrmz boşa ckmaz inş.

13.donem, 9 yıl önce

Ben buralardayim kardesim insallah kazaninca yazarsiniz bir konu acip oyle konusurusz ama bakin gorun olcak yani cevrenin olmaz dedikleri daha cok azim ediyor ve oluyor

orhanreis24
Daire Başkanı
12 Ekim 2015 01:40

Bende sözlünün daha zor geçeceğini dusunuyorum

TengriBizMenen, 9 yıl önce

Komisyon acaba ne şekilde olur? Pöh alımı olduğu için biraz daha sohbet-konuşma havasında geçeceğini düşünüyorum. Bilgi sorusu sorulursa da illa cevabını bilmek gerekmez sanırım. Önemli olan orada laf yapıp bir şeyler söyleyebilmek. İşte heyecan kısmı da burada devreye girecek.

Mygrandson
Memur
12 Ekim 2015 10:59

Komisyon kişisel görüşüm yine içeride 5 dakika tutar spor filan hikaye boşuna yormayın kendinizi geçen sene 6 ay spor yapan adamdan daha iyi saniyede bitirdim SIFIR SPORLA Özel harekat zor iş o bölgelerde daha önce görev yapmadan bilemeyiz neyin ne olduğunu caunter striker oynamaya benzemez bu işler :)

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi