Editörler : Lanet
12 Ekim 2015 15:32

Belediye mali hizmetler bölümü hakkında

arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce belediyenin mali hizmetler bölümünde işe başladım. hiçbirşey bilmiyorum iş yoğunluğu pek yok gibi günde bir iki tane iş gelirse banada gösterip öğretmeye çalışıyorlar.. bende bu şekilde biraz zor öğreniyorum :) bu arada oracle sampaş adı altında bir muhasebe programı var internetten araştırmama rağmen bu programa dair herhangibir kullanma kılavuzu bulamadım :) bu programı kullanmayı bilen arkadaşlar varsa bilgilerini benimle de paylaşırlarsa sevinirim.

tHeBLack1193
Aday Memur
13 Ekim 2015 21:12

Rica etsem belediye nasıl işe girildiğine dair bilgi verirmisiniz ? Bende orda çalışmayı düşünüyorum ne gibi yollar izlemeliyim. Şimdiden teşekkür ederim :)

ozkangules
Aday Memur
14 Ekim 2015 13:43

o programın hizmetini size veren firma ile görüşmeniz gerekir. internette bulmanız mümkün değil.

tutkun1000
Aday Memur
15 Ekim 2015 14:05

tşkler.

Y0215653
Memur
10 Kasım 2015 21:03

ilk zamanlar zorlanırsın ama başarırsın dikkat et sadece yaptığın fatura ödemelerine her yaptığın işi araştır nasıl oluyor diye

Tırtıllı
Aday Memur
12 Kasım 2015 13:55

Uğraşmadan olmaz o iş. Yanındaki öğretemiyorsa biz ne yapalım? :)

bkyvtnsvr
Aday Memur
09 Aralık 2015 15:37

bende 7 ay önce mali hizm. uzman yard. olarak atandım.Bende bu sorundan müzdaribim ama biraz işi yapan üstü takip ettiğnizde mantığı anlıyorsunuz.Belediyelerde genelde her birim kendi işini yapmıyor.Biz mali hizm. olarak bir cok brimin görevinide yapıyoruz buna da dıkkat ederseniz sıkıntı kalmaz

VHKİ-35
Kapalı
10 Aralık 2015 13:50

bizim belediyede de ödeme emri belgelerini her müdürlük kendi hazırlıyor :)

bkyvtnsvr, 8 yıl önce

bende 7 ay önce mali hizm. uzman yard. olarak atandım.Bende bu sorundan müzdaribim ama biraz işi yapan üstü takip ettiğnizde mantığı anlıyorsunuz.Belediyelerde genelde her birim kendi işini yapmıyor.Biz mali hizm. olarak bir cok brimin görevinide yapıyoruz buna da dıkkat ederseniz sıkıntı kalmaz

bkyvtnsvr
Aday Memur
11 Aralık 2015 16:15

zaten normali birimlerin hazırlaması:)

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi