Editörler : F16 Gökçen
28 Ekim 2015 00:58

Finansbank

Finansbank İç kontrol merkezi kontrolör yardımcısı pozisyonuyla ilgili bilgisi oln var mı maaş ve ne iş yaptığıyla ilgili

erenafl
Aday Memur
28 Ekim 2015 11:05

Evet arkadaşlar bu pozisyonla ilgili hiçbir şey bulamadım ben de. Pozisyon, işe alım süreci, görev yeri vs hakkında bilgi olan varsa lütfen paylaşsın.

bilgin227
Aday Memur
28 Ekim 2015 19:02

bende ilana başvurdum geri dönüş oldu ama pozisyon nasıldır merkezde mi çalışılır bilgisi olan yokmu

maring
Aday Memur
28 Ekim 2015 23:01

bana talent q testi geldi ama işin ne olduğunu hala bilmiyorum :) bilen arkadaşlar bi el atsa en azından finansbank nasıl maaşlar nasıl vs

swanchico
Kapalı
30 Ekim 2015 16:34

Mülakata çağırmışlar gitmeye değer mi? İstanbula?

Bu iç kontrolor ne iş yapar? Ne maaş alır? Mhuy ve guy var önümde. Çalışma yeri istanbul mu? Bide girip ilk 1 yılda çıksam tazminat ödermiyim? Bi bilgisi olan var mı

erenafl
Aday Memur
30 Ekim 2015 16:53

Bana da red gelmiş ama sebebini anlamadım.

swanchico
Kapalı
30 Ekim 2015 17:19

Saçma sapan bir davranış testi çözdürdüler onla bide birilerini mi eliyorlar mış utanmadan.

erenafl, 8 yıl önce

Bana da red gelmiş ama sebebini anlamadım.

tox24
Aday Memur
30 Ekim 2015 20:38

arkadasim banada mail geldi mailde olumlu olumsuz cevap veremedikleri alim tarihini ertelendigi ileri tarihteki alim olursa basvuru bekliyoruz diyor suan alim yok yani dio sizi nasi cagrmslar anlamadm ben bu isi ya???

swanchico, 8 yıl önce

Saçma sapan bir davranış testi çözdürdüler onla bide birilerini mi eliyorlar mış utanmadan.

tox24
Aday Memur
30 Ekim 2015 20:39

baska degisik mailler gelen varsa yazsin ya

maring
Aday Memur
30 Ekim 2015 21:49

banada geldi mülakat maili iş hakkında banka hakkında hiç kimsenin mi bilgisi yok

tox24
Aday Memur
30 Ekim 2015 21:54

ben pazartesi bunu sorucam allah allah bana neden ilerde alincak ertlendi bu ilanimiz die mail geldigini

maring, 8 yıl önce

banada geldi mülakat maili iş hakkında banka hakkında hiç kimsenin mi bilgisi yok

maring
Aday Memur
30 Ekim 2015 22:27

aklıma gelen tek ihtimal ilk mülakata çağırılacaklardan olumlu olanlar kontenjanı doldurmazsa sizi çağıracakları yönünde

tox24, 8 yıl önce

ben pazartesi bunu sorucam allah allah bana neden ilerde alincak ertlendi bu ilanimiz die mail geldigini

tox24
Aday Memur
30 Ekim 2015 22:38

yok be hocam mailde direk olumlu olumsuz bisi diyemioz cunku alimi erteledik ayni gorev icin tekrar ilana ciktgmizfa basvurunuzu bekliyoruz yazio ya reddetsnler onemli degilde ortada bi sacmalik var bana nie ertelendi diolar onu anlamis degilim

maring, 8 yıl önce

aklıma gelen tek ihtimal ilk mülakata çağırılacaklardan olumlu olanlar kontenjanı doldurmazsa sizi çağıracakları yönünde

swanchico
Kapalı
30 Ekim 2015 22:44

Valla 03 kasım leventte 16:00 da mülakat geldi, ben mhuy için 3 kasımda ankaraya gidiyorum, pazartesi İK arayıp iş hakkında bilgi alcam artIk kimse bilmiyor heralde işi

maring
Aday Memur
30 Ekim 2015 23:04

seninki değişikmiş gerçekten arayıp sorman en iyisi olacak

tox24, 8 yıl önce

yok be hocam mailde direk olumlu olumsuz bisi diyemioz cunku alimi erteledik ayni gorev icin tekrar ilana ciktgmizfa basvurunuzu bekliyoruz yazio ya reddetsnler onemli degilde ortada bi sacmalik var bana nie ertelendi diolar onu anlamis degilim

maring
Aday Memur
30 Ekim 2015 23:05

kardeş bilgi alırsan buraya yazar mısın bizimde bi bilgimiz olsun bari :)

swanchico, 8 yıl önce

Valla 03 kasım leventte 16:00 da mülakat geldi, ben mhuy için 3 kasımda ankaraya gidiyorum, pazartesi İK arayıp iş hakkında bilgi alcam artIk kimse bilmiyor heralde işi

swanchico
Kapalı
30 Ekim 2015 23:17

Yazarım hocam

secemstat
Aday Memur
30 Ekim 2015 23:18

Arkadaşlar ben de pazartesi günü için mülakat daveti aldım ancak gidemeyeceğim İK nın numarasını biliyorsanız gönderebilir misiniz ?

tox24
Aday Memur
30 Ekim 2015 23:33

aynen bkalim ne dicekler mantikli bisi beklemiom zaten

maring, 8 yıl önce

seninki değişikmiş gerçekten arayıp sorman en iyisi olacak

vpersie
Aday Memur
31 Ekim 2015 00:17

Kardeşim bana da aynı mail gelmiş

tox24, 8 yıl önce

tox24
Aday Memur
31 Ekim 2015 00:49

hocam bu insanlarla alay etmektr reddebilirsn sonucta devam bir surec icin biz ertedik alim yok denmez ben bole bisi ne gordum ne duydum

vpersie, 8 yıl önce

Kardeşim bana da aynı mail gelmiş

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi