Editörler : Pangaea
28 Ekim 2015 11:00

TİKA 20 Sözleşmeli Personel alıyor (2 Adet İletişimci)

Güzel bir ilân. TİKA, birçok avantajı olan bir kurumdur. Başvuracak olan arkadaşlara başarılar diliyorum. Birkaç özel şartı var:

1) 2014 - 2015 yılları İlkbahar, Sonbahar dönemlerinde ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Sınavı'ndan (B) düzeyinde puan almış olmak veya Yükseköğretim Kurulu tarafından bu düzeye denk kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmak veya Başkanlıkça yapılacak yabancı dil sınavında başarılı (80 Puan) olmak. (İletişimciler için İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça dillerinden herhangi biri.)

2) İletişim ve medya sektöründe en az iki yıllık hizmet süresine sahip olmak. Tercihen yayıncılık, kurumsal iletişim, grafik tasarımı, internet medyası, web tasarımı konularında çalışmış olmak.

Başvuracak arkadaşlara hayırlı olsun. TRT ilânı varken bu ilân gözden kaçmasın. :)

28 Ekim 2015 11:44

yds den 80 alan varsa helal olsun hakkıdır başvursun :)

Geci
Genel Müdür
28 Ekim 2015 12:10

TİKA uzman yardımcısı alırken bile geçen sene 80 YDS puanı istememişti, sözleşmeli elemana istiyor ama şimdi, çok saçma. Ayrıca YDS'nin 5 yıl geçerliliği varken son 1 yılda alınmış YDS puanı istemesi de ekstra saçma.

5961
Aday Memur
28 Ekim 2015 12:41

Bu şartlara uygun iletişimci varsa zaten başımızın tacı gönlümüzün ilacıdır

P3UZMANOLMAZ
Daire Başkanı
28 Ekim 2015 14:09

Yanlışın var eylülde çıkan uzman yardımcısı ilanında yine B seviye istedi yani en az 80.

Geci, 8 yıl önce

TİKA uzman yardımcısı alırken bile geçen sene 80 YDS puanı istememişti, sözleşmeli elemana istiyor ama şimdi, çok saçma. Ayrıca YDS'nin 5 yıl geçerliliği varken son 1 yılda alınmış YDS puanı istemesi de ekstra saçma.

ugur2222
Aday Memur
31 Ekim 2015 23:06

Başvuru evraklarımı hafta içi gönderiyorum. Forumda başka başvuracak arkadaş varsa başarılar dilerim

Geci
Genel Müdür
31 Ekim 2015 23:09

Ben bi tek KOSGEB'i hatırlıyordum da şimdi sapır sapır geldi aklıma, burasıyla Yurtdışı Türkler ve Akrabalar da B seviye istemişti doğru dedin.

P3UZMANOLMAZ, 8 yıl önce

Yanlışın var eylülde çıkan uzman yardımcısı ilanında yine B seviye istedi yani en az 80.

Geci
Genel Müdür
31 Ekim 2015 23:10

Daha çok karıştırdım kosgeb yoktu tamam :D

03 Kasım 2015 11:47

Arkadaşlar ben de başvurmayı düşünüyorum ama kararsızım. İş güvencesi ve maaşlar hakkında bilgisi olan var mı?Uzman yardımcısı olunmuyor ise geçici bir karo mu, yoksa sadece adı sözleşmeli ama kalıcı bir iş mi? Ve de maaşları uzman yardımcısı ile çok fark ediyor mu?

Bilgi verebilecek arkadaşlar var ise sevinirim.

Uzman olmak istiyor
Aday Memur
04 Kasım 2015 09:06

Arkadaşlar ben de başvuracam ama bu 2 yıl deneyim şartını belgelemek gerekiyor mu ? Benim bizim sektörde 2 yıl deneyimim yok malesef

04 Kasım 2015 11:05

başvuru da belge istiyor

Uzman olmak istiyor, 8 yıl önce

Arkadaşlar ben de başvuracam ama bu 2 yıl deneyim şartını belgelemek gerekiyor mu ? Benim bizim sektörde 2 yıl deneyimim yok malesef

Uzman olmak istiyor
Aday Memur
04 Kasım 2015 11:23

Teşekkürler Hocam. Önümüzdeki ilanlara bakıcaz artık

soundrecorder, 8 yıl önce

başvuru da belge istiyor

ugur2222
Aday Memur
11 Kasım 2015 14:24

Yabancı dil sınavına girecek arkadaşlar için listeler açıklandı. Başkanlığın sitesinden görülebilir.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi