Editörler : Pangaea
02 Kasım 2015 16:48

Kasıtlı yapıldığını düşünüyorum

Ağustos atamasında formasyon mevzusundan dolayı birbirimize düştük elimizdeki kontenjandan olduk 1176 aldık şaşakaldık... Şubat için etkinlikler başladı ve yine formasyon mevzusu ortaya atıldı, yine birbirimize düşersek yine şaşakalırız... 2014 kpss sınavında 52 bin alımda 2100 küsür kişi atanırken 2015 te 67 bin alım olacak ve biz bu sayıya ancak ulaşabiliyoruz... Bırakın mahkemeyi devam edecek zaten, etkinliklere katılın şubatta da patlamayalım...

boksAr1
Daire Başkanı
02 Kasım 2015 20:45

kara1907 senin sira kacti?

kara.1907
Memur
02 Kasım 2015 21:09

70.988 puan... 2180 sira

boksAr1
Daire Başkanı
02 Kasım 2015 21:18

?ns. atanirsin egitim sayfasinda subatta ins. atanacam yazmissin oyuzden merak ettim sirani. 30bin atamayla alakali meb ne zaman duyuruya cikat tahminine gore.

kara.1907
Memur
02 Kasım 2015 23:07

hocam ben toplamda 30-50 kayma bekliyorum... onun haricinde kasım-aralık gibi ek atamalar oluyor ordan da 20-30 kişi eksileceğini düşünüyorum... onumde 930 civarı aday kalıyor... Eylüldeki atamalarla oranlarsak bize 966 kişi düşüyor ve bizim açığımız 4000'i görürken sınıf, din, ilk. öğrt. mat ,rehberlik, okul öncesi harici diğer bölümlerin ihtiyacı maksimum 2000 civarı... bize az kontenjan vermeleri için ihtiyacı 2000 civarı bölümlerin açıgının neredeyse kapatmaları gerekiyor... Ben o bölümlerdeki ihtiyacı kapatacaklarını yada 300-500 civarına düşüreceklerini de sanmıyorum... onun haricinde kontenjanın 4 haneli olacagını tahmın edıyorum... 1000-1100 arası... Böyle olunca atanmış oluyorum :)) anlayacagın hesaplar hesaplar...

boksAr1, 8 yıl önce
?ns. atanirsin egitim sayfasinda subatta ins. atanacam yazmissin oyuzden merak ettim sirani. 30bin atamayla alakali meb ne zaman duyuruya cikat tahminine gore.

muhabbetkuş
Kapalı
03 Kasım 2015 11:30

arkadaşlar bu atama dönemlerinde hep zaten grupları biribrine düşürecek bir fikir atılıyor ortaya. Branşlar kendi içinde savaşıyor genel alımdan oluyorlar. Ben de edebiyatçıyım bizim de derdimiz açıköğretimin olması biz böyle içimizde savaşırken hopp kontenjanlar elimizden kayıp gidiyor. Sadece branş olarak değil bütün öğretmenler olarak uyanık olmalıyız. Diğer mezunlar ya da çok işgüzarlara meydan bırakmayalım.

besyo gltsry
Aday Memur
03 Kasım 2015 15:08

hocam branşlar kendi aralarında savaişması normalde biz kendi aramızda da savaşırsak onların ekmeğine yağ süreriz..o yüzden dava da olsa olmasa da hep birlikte twit akim mail fax ne varsa besyo için kontenjan istemeliyiz..güçlü görünelim ki bize haksızlık yapmaya cesaret etmesinler.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi