Editörler : crops35
04 Kasım 2015 10:39

3,4 milyon adayın sınava girdiği sistemde taşeron işçilere kadro verilmesi hakkında düşünceniz?
2015'te kamuda istihdam edilen yaklaşık 650 bin taşeron çalışanı var. Bu çalışanların, 200 bini kamuda asıl işlerde çalıştırılıyor.2014 kpss lisans sınavına giren aday sayısı 1.128.032.Önlisans 779.314.Ortaöğretim 1.683.696 aday

Bu ankete 30 günde, 183 kişi oy kullandı ve 04/12/2015 10:39 tarihinde sona erdi.

trj328
Kapalı
10 Kasım 2015 08:43

bana göre hepsi parelleler döneminde alınan kişiler.ak parti hata yapmış olur.

DRYKNDMRİZGİ
Aday Memur
13 Kasım 2015 15:25

TAŞERONA İLK VE SON KEZ KADRO VERİP BİTİRMELİLER TAŞERONU

devrimbey
Aday Memur
13 Kasım 2015 15:49

taseron son kez kadrolastırılarak tum taseron sonlandırılmalı

Komik.Retikulum
Genel Müdür
13 Kasım 2015 16:17

Taşeron Firma İşçileri bölümünde böyle bir anket açıp da farklı bir sonuç beklemek ? Asıl bu düşündürücü

radyolox
Aday Memur
13 Kasım 2015 18:14

S

radyolox
Aday Memur
13 Kasım 2015 18:16

Sağlık sektörü adına sağlıkçı arkadaşları (radyoloji,att,laborant,tıbbi sekreter,anestezi vs) taşerona verilip patronların para hırsı içerisinde heba olmamalı,asıl iş sahiplerine verilmeli.

teknikdüşünce
Daire Başkanı
13 Kasım 2015 21:12

taşeronda kesin çözüm herkez kendi branşında çalıştırılsın bir hastanede aklınıza ne gelirse bütün birimlerde sağlık kökenli kişiler çalışıyor aslında laborant,hemşire,sağlık memuru açığı falan yok hepsi branşı olmayan yerlerde çalışıyor bir hemşirenin muhasebede bir tıbbi sekreterin idari birimde görev yapması sorun herkez kendi branşına çekilcek tüm kamu dairelerinde uygulancak bakılcak şu kadar şu branşdan açık kalıyor sınavla açık kapatılcak taşeron firma işçisi arkadaşlarda katılcak kazanan geçecek kaybeden hakkım madurumda madurum diye kamu kurumda durmayacak açık ve net başka türlü bu iş çözülmez kangıren olmuş yeri kesmek lazım bi sürü özel yer var kadro isteyen özelde kadrolaşsın.

tdsmuhammed
Şube Müdürü
15 Kasım 2015 00:35

hastane ve diğer devlet kurumlarına torpille alınan

binlerce taşerona kadro vererek 20

yılını eğitime verip okuyan ve tek umudu kpss olan yüzbinlerce insanın umudu

geleceğini hayallati çalmayın sayın devlet büyüklerim biz boşuna mı okuyuyoruz

o zaman kimse okumasın herkes bir yerden torpil bulup sonradan kadro verilsin

:-( emek hırsızlarına kadro verilmesin kpss girip alın teri ile memur olsunlar okuyanların ne günahı var siz de hiç mi Allah korkusu yok

badyloves008
Kapalı
15 Kasım 2015 08:41

taşerona kadro verilmesi ankete mi bakılarak verilecek. halinize inanamıyorum. taşeron asgari ücrete yıllarca tabi tutulurken niye anket yapmadınız. şimdi kadro için anket yapıyorsunuz.

Komik.Retikulum, 8 yıl önce

Taşeron Firma İşçileri bölümünde böyle bir anket açıp da farklı bir sonuç beklemek ? Asıl bu düşündürücü

badyloves008
Kapalı
15 Kasım 2015 08:43

sen kendini eğitimli mi sanıyorsun kurumda bugün işe başlasan hiç bişey bilmiyorsun. öyle donup bakacaksın etrafına burda ahkam kesiyorsun. kimsin sen. binlerce işçi senin keyfine bakıp taşeron işçi diye çıkarılıp yerine atama yapılsın sen de doğacak her türlü sorunu çözersin.

teknikdüşünce, 8 yıl önce

taşeronda kesin çözüm herkez kendi branşında çalıştırılsın bir hastanede aklınıza ne gelirse bütün birimlerde sağlık kökenli kişiler çalışıyor aslında laborant,hemşire,sağlık memuru açığı falan yok hepsi branşı olmayan yerlerde çalışıyor bir hemşirenin muhasebede bir tıbbi sekreterin idari birimde görev yapması sorun herkez kendi branşına çekilcek tüm kamu dairelerinde uygulancak bakılcak şu kadar şu branşdan açık kalıyor sınavla açık kapatılcak taşeron firma işçisi arkadaşlarda katılcak kazanan geçecek kaybeden hakkım madurumda madurum diye kamu kurumda durmayacak açık ve net başka türlü bu iş çözülmez kangıren olmuş yeri kesmek lazım bi sürü özel yer var kadro isteyen özelde kadrolaşsın.

badyloves008
Kapalı
15 Kasım 2015 08:45

ah memurlar.net ne istediniz taşerondan. siz çekemediniz diye taşeron işçilerin kaderi kötü olacak. ölsünmü yaşasın mı diye anket yapıyorsunuz. yaşamasını istiyorsanız İn yukarı ölsün diyorsanız off aşağı

badyloves008
Kapalı
15 Kasım 2015 10:48

haydi taşeron arkadaşlarrımız için hayırlısı olsun. inşallah arzu edip çalıştıkları. sadece iş bulmanın kpss yle olmadığını bu yüzden sebat edip saygıyla arzuyla ve emek sarfederek asgari ücrete bile tamam deyip, hiç bir zaman ben bu işi yapmam demiyerek, büyüklüğünü her zaman her yerde göstererek yıllarca bıkmadan usanmadan devamlı çalışarak hakettiği kadrosuna inşallah en kısa zamanda kavuşur.

badyloves008
Kapalı
15 Kasım 2015 10:54

hiç bir taşeron işçi devlet düşmanlığı yapmamıştır. malına varlığına sahip çıkar. sedyeyi kirletmeyeyim diyen işçiyi ne zaman unuttunuz. taşeronlar halkını sever. milletine birliğine saygı duyar. bizim için önce vatan. vatanımızı sevmesek devletimize hizmet etmeyiz. laflarımıza usluplarımıza ve kime ne iftiralar attığınıza dikkat edin, biz de yasal yollardan tepkimizi ortaya koyarız.,,,!haydi taşeron arkadaşlarrımız için hayırlısı olsun. inşallah arzu edip çalıştıkları. sadece iş bulmanın kpss yle olmadığını bu yüzden sebat edip saygıyla arzuyla ve emek sarfederek asgari ücrete bile tamam deyip, hiç bir zaman ben bu işi yapmam demiyerek, büyüklüğünü her zaman her yerde göstererek yıllarca bıkmadan usanmadan devamlı çalışarak hakettiği kadrosuna inşallah en kısa zamanda kavuşur.

trj328, 8 yıl önce

badyloves008
Kapalı
15 Kasım 2015 10:55

hiç bir taşeron işçi devlet düşmanlığı yapmamıştır. malına varlığına sahip çıkar. sedyeyi kirletmeyeyim diyen işçiyi ne zaman unuttunuz. taşeronlar halkını sever. milletine birliğine saygı duyar. bizim için önce vatan. vatanımızı sevmesek devletimize hizmet etmeyiz. laflarımıza usluplarımıza ve kime ne iftiralar attığınıza dikkat edin, biz de yasal yollardan tepkimizi ortaya koyarız.,,,!haydi taşeron arkadaşlarrımız için hayırlısı olsun. inşallah arzu edip çalıştıkları. sadece iş bulmanın kpss yle olmadığını bu yüzden sebat edip saygıyla arzuyla ve emek sarfederek asgari ücrete bile tamam deyip, hiç bir zaman ben bu işi yapmam demiyerek, büyüklüğünü her zaman her yerde göstererek yıllarca bıkmadan usanmadan devamlı çalışarak hakettiği kadrosuna inşallah en kısa zamanda kavuşur.

trj328, 8 yıl önce

badyloves008
Kapalı
15 Kasım 2015 10:59

badyloves008
Kapalı
15 Kasım 2015 11:02

teknikdüşünce
Daire Başkanı
15 Kasım 2015 16:51

Badylove008 nickli arkadaş taşeron firma işçisidir ve kamuya nasıl geldiğiniz bellidir tabi canım kpssye ne gerek var sizin dayiniz var gir kamuya al kadroyu bu kadar basımı millet yıllarca KPSS ile boğuşurken neden kadro sizin hakkımız bu hakkı size dayinizmi veriyor.

badyloves008
Kapalı
17 Kasım 2015 08:50

kpssyle atandım kendinin yenilmezlerden sananalardansın sende bana göre

badyloves008
Kapalı
17 Kasım 2015 08:51

kpss yle atandım diye kendini yenilmezlerden sanıyorsun teknik olarak düşünce nickli arkadaş

badyloves008
Kapalı
17 Kasım 2015 08:54

kpss dünyada tek işçi alım şekli değildir. kadroyu alan taşeron işçi

Toplam 76 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi