Editörler : "eskiyara"Pangaea

Adaumana Adıyaman
Aday Memur
21 Aralık 2015 08:36

haklısın da kurunun yanında yaş da yanmasın sonra

GÖKGEDİK, 8 yıl önce

sınavla atandıktan sonra bu 4 yıl kaldırılabilir. mülakatla gelen hiç kimse oraya hak ettiği için değil. ne için geldiğini hepimiz biliyoruz.

Gecelerim
Memur
11 Ocak 2016 20:53

yapılsın o halde neyi bekliyorlar

nurcan27, 8 yıl önce

Yasal düzenleme gerekiyor süre sınırlaması çok saçma akp yanlışından dönmelidir

ünsiye
Memur
25 Ocak 2016 12:38

Grubuza destek çıkın konuyu meclise taşıyalım..Şimdiden 11,000 kişi olduk sizde bizimle olun

''Yönetici Atamalarında 4 Yıl Sınırlandırılması Kaldırılsın''

https://www.facebook.com/groups/526462704180471/

nurcan27, 8 yıl önce

Yasal düzenleme gerekiyor süre sınırlaması çok saçma akp yanlışından dönmelidir

mebbem
Memur
25 Ocak 2016 12:55

peki hocam bana tek bi sorunun cevabini ver. mantikli cevap verirsen size destek olmak icin gerekirse meclise gider kendimi benzin doker yakarim. simdi bu inhalilar sinavsiz geldi. sinava girebilme hakki olsun diyelim ve 50 aldi. bende 75 aldim. o sinavsiz geldigi ve 50 aldigi halde o koltugunda oturmaya devam edecek. ben kalicam. kotu puan alan koltugunda devam edecek. simdi zaten ortada koskoca bi adaletsizlik varkrnen bi de bu durum vicdanlari daha da cok acitmaz mi ?????? bu soruma lutfen mantikli bir cevap verebilir misiniz ?? bakalim 11bin kisiden mantikli bi cevap cikacak mi ??

mebbem
Memur
25 Ocak 2016 12:57

siz sunu destekleyebiyor musunuz ?? inhalar mahkeme karari girevden alinsin yerleri bos gosterilsin ve sinava girebilsinler..?? o zaman eywallah. ama hem koltugumda oturayim hem sinava gireyim hemde kotu alirsam oturmaya devam edeyim nedir Allah askina yahu.

yusufhaci
Aday Memur
25 Ocak 2016 13:06

Arkadaslar Slm.Aleyküm.

Ben de 3 yıl 4 aylık öğretmenim. Şimdi mebbis başvuru kısmından kontrol ettim.müdüryardımcılığı kısmına tıkladığımızda ücret yatırmadığınız için.... Diyor acaba bu ibareden ücret yatırırsam sınava girme hakkım olduğunu mu anlamalıyım... Ayrıca sınava girme hakkı ile atanma. Birbirinden farklı.ne dersiniz?

Ygs lys de veya kpss de kazanacağım diyenler mi giriyor.herkes girer barajı geçen kazanır veya atanır :)))

ates115
Memur
26 Ocak 2016 03:45

arkaaslar yanlışsam yanlış diyin ort yıllık sureni kalkmasını isteyenler inhalılar genelde rahat koltugu bulmuş rahatlarını bozmama telaşınala ha kimse kalkmsına emiyo idarecilk dört yılmı olurmuş ama inhalılar ki bana göre kul hakkı yiyenler ortadan kalkıp adaletli sitem yani sınav olsun

erkan1977
Daire Başkanı
26 Ocak 2016 09:29

bu 11 bin kişi bimere ve sendikalara vs yazarsa çok şeyler değişir...

ünsiye, 8 yıl önce

Grubuza destek çıkın konuyu meclise taşıyalım..Şimdiden 11,000 kişi olduk sizde bizimle olun

''Yönetici Atamalarında 4 Yıl Sınırlandırılması Kaldırılsın''

https://www.facebook.com/groups/526462704180471/

Ebu Suud Efefndi
Aday Memur
26 Ocak 2016 11:15

Adalet kördür ve topaldır ancak mutlaka varacağı yer doğrudur. Hak arayanlar mahkeme kararlarıyla döndüler dönüyorlar..Aramayanlar da mızmızlanmasınlar orda burda..Mülakat,i torpil felan neyse adamlar gelmişler işlerini yapıyorlar.. Sizlerde ya torpil bulaydınız ya da hakkınızı zamanında arayaydınız..Burda milletin işine çomak sokmaya hakkınız yoktur..Bence de 4 yıl uygulaması çok yanlış bir uygulamadır ve derhal bu hatadan dönülmelidir

GÖKGEDİK, 8 yıl önce

sınavla atandıktan sonra bu 4 yıl kaldırılabilir. mülakatla gelen hiç kimse oraya hak ettiği için değil. ne için geldiğini hepimiz biliyoruz.

bursa111
Memur
08 Şubat 2016 09:14

destek

k.cokol
Kapalı
08 Şubat 2016 21:28

görevlendirme müdür yardımcılığı için 1 günlük öğretmenlik bile yeterlidir. Zaten gerektiği durumlarda yılı tutmayan öğretmenleri valilik görevlendirmesi ile yönetici yapabiliyoruz. Kadrolu için yıl ve sınav şartını olumlu buluyorum. 1 günlük, 1 yıllık öğretmen, 10-15 yıllık öğretmenlere yöneticilik yapmamalı bence

snıfçı02
Aday Memur
09 Şubat 2016 10:43

Hala bu zihniyett öğretmenlerin olduğuna inanamıyorum arkadaşım 4 yılda bir sınav neden diğer kurumlarda yok hatta aynı kurum içinde neden sadece müdür yardımcılığına var o zaman müfettişler de 4yılda bir sınava girsin onların sınavı bizimkinden çok mu zor sorular hemen hemen aynı neden hakkımızı arayamıyoruz.Mühendis bir arkadaş başmühendislik sınavına girdi kazandı 10senedir başmühendis o da 4yılda bir sınava girip bilgilerini tazelesin.Eğitim camiasından biri olarak büyük haksızlığa uğradığımızı düşünüyorum.

ozkansedef, 8 yıl önce

4 yıl şartı sınavla atama uygundur. Çünkü bilgiler taze tutulmalıdır. Tekrar kazanmak atanmak isteyen sınava çalışır hak ettiğini gösterir. Bu kadar basit. Artık koltuğa kök salma olayı bitti.

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi