Editörler : "eskiyara"Pangaea

Bozgül
Aday Memur
08 Aralık 2015 15:38

Hocam bu sefer de siz bir başlık açar misini performans Değerlendirme si eksik olup eeşdurumu isteyen var mi diye

Gzdfb
Aday Memur
08 Aralık 2015 17:43

Bozgül hocam bişey sorcam sizin sisteminizde Performanslarınız hepsi acık ama müdürmü pıan vermıyo ? Yoksa sistemdenmi veremiyomuş ?

akın altay
Aday Memur
10 Aralık 2015 09:11

ardaşlar bende şubat atamasıyım doğum iznim yeni bitti bende de performans eksik müdürüm bu durumda eş durumu atamasına mürücaat edemiyormuşum dedi kesin olarak nereden bilgi alabiliriz bilgisi olan varmı bazı müdürler 2015 eylül atamasındaki adaylığı kaldırılmamış bir yılını doldurmuş olanlarda başvuru yapabilir diyor kılavuzrda 2016 şubat atamasında yayınlanacak kılavuzda aynı ibare geçtiği takdirde müraccat edebilirmiyiz.

akın altay
Aday Memur
10 Aralık 2015 09:24

bilgi alabilmek için bimere yazı yazdım kılavuzdan önce cevabı gelirse paylaşırım

Bozgül
Aday Memur
10 Aralık 2015 10:36

Hocam aynı durumdayım cevap gelince paylaşırsanız çok sevinirim

Bozgül
Aday Memur
10 Aralık 2015 10:37

Çünkü kimse birşey bilmiyor

Gzdfb
Aday Memur
10 Aralık 2015 13:54

Bende aynı durumdayım benmde 1.performans acılmıyo ama digerleri görünüyo

akay_ca
Aday Memur
11 Aralık 2015 21:21

Bizde aynı durumdayız. Eşim Şubat 2015 te atandı. Doğum sebebi ile bir dönem çalışamadı ve performanlarımız eksik. Şubat 2016 da eş durumu istememiz gerekiyor. Aynı durumda olanlar çoğalmış. Birbirimizi duyumlardan yada yaptığımız işlerden haberdar edelim. Benim duyduğum şubat2016 eş durumunun olacağı yönünde performansı eksik olanların durumu meçhul yönetmeliği bekleyin diyorlar. Performansları eksik olanların dilekçe vermeleri gerekiyormuş. 1 ve 2. performanslar bu dönem verilmesi ile ilgili. Sağdan soldan duyduğum genel durum bu yönde. sizde duyumlarınızı paylaşırsanız sevinirim ;) facebooktan grup yada whatsapp grubu kursak daha iyi olur aslında

Bozgül
Aday Memur
15 Aralık 2015 21:20

Akın hocam BİMER den cevap geldi mi bende yazdım gelmedi bu konuyu sürekli yazmaliyiz klavuzdan önce bize bu hakkı vermeliler

4004
Aday Memur
16 Aralık 2015 06:48

Arkadaşlar sizce Ağustos ayında olduğu gibi Şubatta'da 1 yılını dolduracak olanlar eş durumuna başvurabilir şeklinde bir düzenleme yaparlar mı aceba?

Kubra hatice
Kapalı
16 Aralık 2015 23:28

Es durumu atamasi icin 1 yil fiilen calismis olmak yeterli deniliyor.ayrica agustos es durumunda degerlendirmelere bakilmadan 1yilini dolduracak olanlarin atamasi yapilmis diye duydum cogu yerden. Ayrica 2015 subat atamasiysaniz zaten 31 aralik tarihine kadar tum degerlendirmelerinizin yapilmasi gerekiyor ayrica bu bizleri baglayan bi durum deil zaten tamamen milli egitimle alakali

akın altay
Aday Memur
17 Aralık 2015 15:12

2015 ŞUBAT AYINDA ATANDIM 09/09/2015 TARİHİNDE DOĞUM İZNİNE

AYRILDIM. DOĞUM İZNİNDEN DOLAYI PERFORMANS DEĞERLENDİRMELERİNE KATILAMADIM.10/12/2015 TARİHİNDE DOĞUM İZNİM BİTİYOR ADAYLIĞIM KALDIRILMADIĞINDAN DOLAYI 2016 ŞUBAT TARİHİNDE YAPILABİLECEK AİLE BİRLİĞİ MAZERETİNE BAĞLI YER DEĞİŞTİRMEYE BAŞVURU HAKKIM OLUP OLMADIĞINI ÖĞRENEBİLİRMİYİM. 2015 YILI YAZ TATİLİ AİLE BİRLİĞİ VE DİĞER NEDENLERE BAĞLI YER DEĞİŞTİRME DUYURUSUNDA DEVLET MEMURLUĞU VE ÖĞRETMENLİKTE VEYA SADECE BİRİNDE ADAYLIKLARI KALDIRILMAMIŞ OLANLARDAN ATANDIKLARI YERDE BİR YILLIK ÇALIŞMA SÜRESİNİ DOLDURMUŞ DURUMDA OLANLAR AİLE BİRLİĞİ MAZERETİNE BAĞLI OLARAK BAŞVURUDA BULUNABİLECEKLERDİR YAZMAKTA. PERFORMANS DEĞERLENDİRMELERİNE KATILAMADIĞIMDAN ADAYLIĞIM KALDIRILMIYOR BİR YILLIK ÇALIŞMA SÜRESİNİ DOLDURDUĞUM TAKDİRDE AİLE BİRLİĞİ MAZERETİNE BAĞLI YER DEĞİŞTİRME TALEBİNDE BULUNABİLİRMİYİM. İL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNDE KONU İLE İLGİLİ NET BİLGİ VEREMİYORLAR BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ. yazdığım yazı

bimer den cevap geldi sadece adaylığın kaldırılması ile ilgili maddeyi yazıpyollamışlarERZURUM milli eğitim müdürlüğünden bana verilen cevap bakınlık eş durumu tayinlerinde mağdur etmiyor ücretsiz izin alınmadığı takdir de doğum izni ve raporlar 1 yıllık süreyi doldurduğundan gelecek olan kılavuzda eylül 2015 atamalarında belirtilen alttaki madde olduğu takdirde olur dediler

Devlet memurluğu ve öğretmenlikte veya sadece birinde adaylıkları kaldırılmamış olanlardan atandıkları yerde28 şubat15 tarihi itibarıyla bir yıllık çalışma süresini doldurmuş durumda olanlar, aile birliği mazeretine bağlı olarak başvuruda bulunabilecektir.

KLAVUZU BEKLEYECEĞİZ YANLIZ ÜCRETSİZ İZİN ALMAYIN ARKADAŞLAR

Gzdfb
Aday Memur
18 Aralık 2015 11:18

Hocam kılavuz 4 ocak tamı yayınlanacak peki ? Kılavuz tarihini bilen varmı ?

faruk2050
Aday Memur
18 Aralık 2015 11:48

il mem W sordugumda ocagi Bulur dedi

Bozgül
Aday Memur
20 Aralık 2015 10:06

Arkadaşlar ücretli doğum izni ve heyet raporu ile geçirilen süreler eş durumu atamasında gerekli olan bir yıl ıniçinde sayılır mi

Bozgül
Aday Memur
05 Ocak 2016 10:37

Arkadaslar turkkamu nette bir haber var geçen dönem mazereti olanları bir dönem atlatın yazıyor bu dönem atlatma ne demek geçen sene çalilmayip değerlendirme si yapılan var mı

Bozgül
Aday Memur
05 Ocak 2016 16:51

Arkadaslar kılavuzu yayınlamış lar ama biz yapabilir miyiz bir yılını dolduran demiş ama bir sıkıntı çikar mi

akın altay
Aday Memur
06 Ocak 2016 09:47

yarın bizlerle aynı durumda olan arkadaşlar müracat ederse buradan yazabilirmi sıkıntı olursa paylaş

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi