Editörler : Pangaea
15 Kasım 2015 10:13

4611+İSG tercih(ESKİŞEHİR BURSA ...)

Arkadaşlar Ankarada bi kitte mühendisim(çakılı kadro) tayin aldıramadığımdan çakılı diyorum.

2014 puanım 90.97 aşağıda yazdığım illeri tercih edecek kimse var mı?

Tercih sıram

1.eskişehir tcdd isgli

2.bursa tcdd isgli

3.izmir tcdd

4.izmir teiaş

5.istanbul teiaş

6.istanbul tcdd

Ahmet.mehmet06
Aday Memur
15 Kasım 2015 10:16

Bence tercih yapcaklar burda nereleri yazacaklarnı yazabilirler

brhmydn
Memur
15 Kasım 2015 10:31

https://www.facebook.com/groups/kpss2014eem/ hocam buraya bekleriz

Ahmet.mehmet06
Aday Memur
15 Kasım 2015 10:35

Hocam face hesabım yok ki buraya bile yeni üyelik yaptım...

AYRICA PUANIM YANLIŞ OLMUŞ DOĞRUSU: 90.07

TERCİH SIRAMDA : İSTANBUL İSGLİ KADRO 3. TERCİH OLOLCAK.

brhmydn, 8 yıl önce

https://www.facebook.com/groups/kpss2014eem/ hocam buraya bekleriz

brhmydn
Memur
15 Kasım 2015 10:46

o zman ilk tercıhınden bır tanesı garantı olur hocam hayırlı ugurlu olsun :D

Ahmet.mehmet06
Aday Memur
15 Kasım 2015 10:50

Allah herkesin gönlüne versin hocam. Saolun.

Önceliğim anlamışsınızdır yüksek maaş :D

Anlamadığım yarım saatte 100ün üzeri okunmuş ama tercihini paylaşan yok. Yani herkes saklıyorda oysaki kimse birilerinin tercihine göre tercih listesi çıkarmaz çıkarmasıda sasaçma olu. E öyleyse neden gizli tutuluyo? :)))

brhmydn, 8 yıl önce

o zman ilk tercıhınden bır tanesı garantı olur hocam hayırlı ugurlu olsun :D

konuralpp
Şef
15 Kasım 2015 11:14

tercih zamanı ortaya çıkıp şu puanla şuraları yazıcam diyenlere itibar etmeyin arkadaşlar. siz kebdi bildiginizi yapın zaten 30 tane tercih yapabiliyorsunuz listeyi dolduramazsiniz bile belki

eem7244
Aday Memur
15 Kasım 2015 11:23

ilk 3 tercihten biri gelir.isg li kadrolari yazmaniz dusuk puanli isg si olmayanlar icin iyi olur

Ahmet.mehmet06
Aday Memur
15 Kasım 2015 11:23

Bencede kimse başkasının tercihlerine bakıp tercih yapmasın... burda sadece bekleyiş insanın canını sıktığından uğraşıyoz. Yeterki önümüzü görelim. Yoksa önümde kaç isgli kaç eskişehirli olduğunu değil tercih dönemi asla bilemeyiz.

konuralpp, 8 yıl önce

tercih zamanı ortaya çıkıp şu puanla şuraları yazıcam diyenlere itibar etmeyin arkadaşlar. siz kebdi bildiginizi yapın zaten 30 tane tercih yapabiliyorsunuz listeyi dolduramazsiniz bile belki

Ahmet.mehmet06
Aday Memur
15 Kasım 2015 11:33

Etik olanda o zaten bi biz meslektaşlığı öğrenemedik.

SON ATAMAYADA KALABİLİRİM DHMİ SON ATAMADA İSGLİ ALMASI İHTİMALİNİ DÜŞÜNEREK.

eem7244, 8 yıl önce

ilk 3 tercihten biri gelir.isg li kadrolari yazmaniz dusuk puanli isg si olmayanlar icin iyi olur

capacitorrr
Kapalı
15 Kasım 2015 12:46

TCDD harici hiçbir kurumun bu kadar çok isteyeceğini sanmam

Ahmet.mehmet06, 8 yıl önce

Etik olanda o zaten bi biz meslektaşlığı öğrenemedik.

SON ATAMAYADA KALABİLİRİM DHMİ SON ATAMADA İSGLİ ALMASI İHTİMALİNİ DÜŞÜNEREK.

Ahmet.mehmet06
Aday Memur
15 Kasım 2015 13:20

Bende pek sanmamda hani dhmi hiç almadı şimdiye kadar son atama tahminim bi 10 civarı isg isterler gerek teiaş tcdd dhmi olsun.

Keşke son alım için meslektaşlarımız ve tüm mühendis arkadaşlara alma imkanı sunsalar isg sınavı yetişse...

capacitorrr, 8 yıl önce

TCDD harici hiçbir kurumun bu kadar çok isteyeceğini sanmam

capacitorrr
Kapalı
15 Kasım 2015 13:26

Teiaş kendi eğitim aldırıyor diye duydum zaten geçen atamada 1 bu atamada 1 tane aldı ihtiyacı yok gibi tcdd bu alımda ihtiyacı kapatır dhmi de mutlaka isgsi olan vardır risk az olur dhmide o yüzden ekstra maaş a kimse hayır demez

Bende pek sanmamda hani dhmi hiç almadı şimdiye kadar son atama tahminim bi 10 civarı isg isterler gerek teiaş tcdd dhmi olsun.

Keşke son alım için meslektaşlarımız ve tüm mühendis arkadaşlara alma imkanı sunsalar isg sınavı yetişse...

Ahmet.mehmet06
Aday Memur
15 Kasım 2015 13:31

Hocam sizi bilmiyorumda zaten 399luyum son alıma kadar beklerim sıkıntı yok umarım dhmi isglide isgsizde bol bol alır gelecek alım. Tabi tüm kitler için aynı şeyi ümitediyorum. Son alımın +200 olacağı su götürmez bi gerçek

KİMSE YAPAMAYACAĞI İŞİ YAŞAYAMAYACAĞI KURUMU YAZMASIN ÇOK PİŞMAN OLUR. 3BİN BEŞ YÜZ MAAŞ TATLI GELEBİLİR AMA ÇOK PARA DEĞİL

capacitorrr, 8 yıl önce

Teiaş kendi eğitim aldırıyor diye duydum zaten geçen atamada 1 bu atamada 1 tane aldı ihtiyacı yok gibi tcdd bu alımda ihtiyacı kapatır dhmi de mutlaka isgsi olan vardır risk az olur dhmide o yüzden ekstra maaş a kimse hayır demez

capacitorrr
Kapalı
15 Kasım 2015 13:35

İnşallah bol kadro olur diyelim ;)

Son alımda dhmi alırsa isgsiz alır tahminim tcdd hariç kurumlar fazla isg istemedi o yüzden, Eüaş bile istemedi

Hocam sizi bilmiyorumda zaten 399luyum son alıma kadar beklerim sıkıntı yok umarım dhmi isglide isgsizde bol bol alır gelecek alım. Tabi tüm kitler için aynı şeyi ümitediyorum. Son alımın +200 olacağı su götürmez bi gerçek

KİMSE YAPAMAYACAĞI İŞİ YAŞAYAMAYACAĞI KURUMU YAZMASIN ÇOK PİŞMAN OLUR. 3BİN BEŞ YÜZ MAAŞ TATLI GELEBİLİR AMA ÇOK PARA DEĞİL

capacitorrr
Kapalı
15 Kasım 2015 13:37

Dhmi güzel kurum inşallah diğer alımda açar kadro

Ahmet.mehmet06
Aday Memur
15 Kasım 2015 13:38

Evet tcdd bile bu alıma özgü olur. Gelecek alım her kurum ortalama 1 tane alır oda işte 10 civarı yapar

Sizin puan kaç? Nereyi bekliyorsunuz? İnşallah çalışıyorsunuzdur? Yoksa gerçekten büyük skkıntı atama bekleme

capacitorrr, 8 yıl önce

İnşallah bol kadro olur diyelim ;)

Son alımda dhmi alırsa isgsiz alır tahminim tcdd hariç kurumlar fazla isg istemedi o yüzden, Eüaş bile istemedi

konuralpp
Şef
15 Kasım 2015 14:19

hocam ben nedense sizin art niyetli oldugunuzu dusunuyorum. digwr atama 200 alim olacak istemediginiz yerlwei yazmayin bekleyin falan cok samimi seyler gelmiyo bana. insanlar bunaldilar cikmaza girdiler tek: urtulus yolu olarak burayi goruyorlar siz kalkmis 3500:icin degmez diyorsunuz. yapnayin etmeyin insanlarin duygulariyla oynamayin onunuzden:bir kac kisi tercih yapmayip yerlesicem diye elini ovusturmayin oyle bir goruntu ciziyorsunuz

capacitorrr
Kapalı
15 Kasım 2015 14:23

İşsizlik zor bir şey :/

capacitorrr
Kapalı
15 Kasım 2015 14:26

2014 kpss çok karışık oldu şu an çalışmasaydım önceki atamalarda atanmıştım herkesin şartına bağlı bekleyip beklememek

Ahmet.mehmet06
Aday Memur
15 Kasım 2015 14:34

Olabilir hocam ama art niyetli değilim. Tercihlerimi yazdım HERKES İSTEDİĞİni YAZACAK ANLAMADIĞIN NOKTA KİMSE BURALARA GÖRE TERCİH ÇIKARMIYOR HERKES GELECEĞİ ÖNCEDEN KESTİREBİLMEK ÜMİDİYLE BURALARDA BİŞEYLER YAZIYO PAYLAŞIO... AMAÇ ZAMAN GEÇSİN AÇIKLANINCAYA KADAR SONUCA EN YAKIN BİLGİLER EDİNMEK.

yoksa inan umurumda değil kimin nere atandığı atanacağı. Yani kimse bizi dinlemior sallamıyor ona göre tercih listesi yapmıyor. Kendimizi bu kadar önemsemeyelim:)

konuralpp, 8 yıl önce

hocam ben nedense sizin art niyetli oldugunuzu dusunuyorum. digwr atama 200 alim olacak istemediginiz yerlwei yazmayin bekleyin falan cok samimi seyler gelmiyo bana. insanlar bunaldilar cikmaza girdiler tek: urtulus yolu olarak burayi goruyorlar siz kalkmis 3500:icin degmez diyorsunuz. yapnayin etmeyin insanlarin duygulariyla oynamayin onunuzden:bir kac kisi tercih yapmayip yerlesicem diye elini ovusturmayin oyle bir goruntu ciziyorsunuz

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi