Editörler : crops35

16 Kasım 2015 21:39

ÖSYM Sonuçları Açıkladığı Zaman...

Sonuç ekranında +82 leri görenler ne kadarda mutluydu

ne kadar da emindi.

ne kadarda huzurluydu değil mi?

Şahsen ben öyleydim.

Şimdiki durumu hiç birimiz tahmin edemezdi :))

yasar881988
Memur
16 Kasım 2015 23:23

ben 84.3 aldığımı gördüğümde çok sevinmiştim hey gidi geçen sene :-)))

yuucan
Kapalı
16 Kasım 2015 23:39

86 mı oooo yer bile seçersin sen demişlerdi ne kadar da mutlu olmuştum

rüvyda
Kapalı
16 Kasım 2015 23:55

89 aldm acaba gerçk mi gördm die sonuca bir kaç kez bakmıştm

yprsr
Aday Memur
17 Kasım 2015 17:43

84 ile sevinçten ağlamıştım şimdi de ağlıyorum ama sinirden :(((

17 Kasım 2015 21:39

Akepe adaleti bu kadar emekler çöpe kadrolar torpile..

asyaaa06
Kapalı
18 Kasım 2015 14:18

ben de puanımı görünce atanmam garanti demiştim ve atandım :)

rüvyda
Kapalı
18 Kasım 2015 14:41

Nereye

asyaaa06, 8 yıl önce

ben de puanımı görünce atanmam garanti demiştim ve atandım :)

mirage53
Aday Memur
22 Kasım 2015 16:47

ben de 85 aldıgımı gorunce nasıl rahatlamıstım uzerımden oyle buyuk bır yuk kalkmıstı kı anlatamam.bı daha bı daha bakmıstım.hayaller kurdum o gunden berı...neler neler....bı yandan da korkmustum ya bı aksılık olursa dıye.korktugumun basıma gelecegını bılmeden...

eren1392
Memur
23 Kasım 2015 03:55

92,75 aldığımı görünce ilk atamada atanırım diye hiç bir yere burs başvurusu yapmamıştım (mühendislik okuyorum istanbulda). Anam demişti olsun git başvur diye. Şu an 3. atamaya geldik ve annem haklıymış her zaman ki gibi (:

vegas01
Şube Müdürü
23 Kasım 2015 17:06

halimiz içler acısı.

equalizer34
Yasaklı
26 Kasım 2015 19:49

bu başlığın sahibinin başka bir başlığı. hani nisandan tekrar hazirana aldırdıklarında yüzbinlerin atanma umutları bitmişti. http://forum.memurlar.net/konu/2102446/ okuyun da görün insanların son umudu olan nisan atamasını kimler iptal ettirmiş. inşallah atanamazlar, beddualarımız onlarla.

ysmn2014
Aday Memur
26 Kasım 2015 23:29

Ekim 2014 te iki kademeli mülakattan geçerek kazandığım dış işleri Bakanlığının taşeron firmasına sonuçlar açıklandıktan sonra ben gelemicem kpss puanım yüksek geldi kimsenin hakkını yemeyim 1 ay içinde (Kasım 2014) atanırım ben siz benim yerime başkasını alın diye telefon ettim. Taşeronlar benden önce kadroya geçecek şimdi :(

kpss2020
Şef
27 Kasım 2015 09:48

bilader adamların kötü şekilde yakalamışsın...

Önce söyleyip sonra çamur attıklarını bir güzel ortaya çıkarmışsın..

Enselerine binmişsin:):):):)

equalizer34
Yasaklı
27 Kasım 2015 09:56

hocam şubatta çok mücadele ettik bunlarla, nisan atamasının hepimiz için faydasını anlatmaya çalıştık. inat gittiler, damarımıza bastılar, deli ettiler bizi. çoğu yol arkadaşım hazirana alınınca mücadeleyi bıraktı, üyeliğini kapattı ya da bunların kışkırtmasıyla ettiği hakaretlerden yasaklandı. yaktılar hepimizi, son umudumuzu mahvettiler. Allah bin belalarını versin.

kpss2020, 8 yıl önce

bilader adamların kötü şekilde yakalamışsın...

Önce söyleyip sonra çamur attıklarını bir güzel ortaya çıkarmışsın..

Enselerine binmişsin:):):):)

kpss2020
Şef
27 Kasım 2015 10:04

Tam bir kör zihniyetlidir bunlar..

Nisan atamasını hazirana alınınca ne küfür ettim ben..

Bende çok anlatmaya çalıştım böylesi dangalaklara...

Bakın dedim; KPSS tercihlerini seçimden önceye alınması seçim yatırımı olur.. Beş alınacaksa on alınır dedim... Hem yüksek puanlar gider hem de Kasım alımları için bizlerde sizler için uğraşırız dedim... Dedim dedim dangalaklar anlamadı...

Beter olsun böyle kör zihniyetlilere... Bir de işine gelmeyince hemen Ak-trol damgası yapıştırmaya çalışıyorlar...

Daha çok edilecek küfür varda ağzımı tutayım bari...

equalizer34, 8 yıl önce

hocam şubatta çok mücadele ettik bunlarla, nisan atamasının hepimiz için faydasını anlatmaya çalıştık. inat gittiler, damarımıza bastılar, deli ettiler bizi. çoğu yol arkadaşım hazirana alınınca mücadeleyi bıraktı, üyeliğini kapattı ya da bunların kışkırtmasıyla ettiği hakaretlerden yasaklandı. yaktılar hepimizi, son umudumuzu mahvettiler. Allah bin belalarını versin.

equalizer34
Yasaklı
27 Kasım 2015 10:28

boşver hocam küfür etme bunlara, değmezler. millet gerçekleri, kimin ne olduğunu bilsin diye deşifre ediyorum. çok hırslıyım bunlara. http://forum.memurlar.net/konu/2103975/

kpss2020, 8 yıl önce

Tam bir kör zihniyetlidir bunlar..

Nisan atamasını hazirana alınınca ne küfür ettim ben..

Bende çok anlatmaya çalıştım böylesi dangalaklara...

Bakın dedim; KPSS tercihlerini seçimden önceye alınması seçim yatırımı olur.. Beş alınacaksa on alınır dedim... Hem yüksek puanlar gider hem de Kasım alımları için bizlerde sizler için uğraşırız dedim... Dedim dedim dangalaklar anlamadı...

Beter olsun böyle kör zihniyetlilere... Bir de işine gelmeyince hemen Ak-trol damgası yapıştırmaya çalışıyorlar...

Daha çok edilecek küfür varda ağzımı tutayım bari...

27 Kasım 2015 10:29

bugün açıklnır mı yaw :? hafta sonu ızdırap olur açıklanmazsa

kakacan222
Şube Müdürü
27 Kasım 2015 11:20

Bugün açıklanması zor gibi ama belli olmaz Cuma favori günü Ösym nin

27 Kasım 2015 20:08

Arkadaş hala nisancılarda mı kaldın..bi akapeye laf edemiyonuz zaten..akepe vermedi kadroları bize mayısçı hazirancı değil..oy atmayın dedik gidip attınız..işte sonuç..kına yakınbşimdi..

kakacan222
Şube Müdürü
27 Kasım 2015 22:14

Hafta sonu açıklanma ihtimali var mı !!

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi