Editörler : F16 Gökçen
17 Kasım 2015 16:42

Kızılaydaki YDS Kurslarından Hangisi İyi?

Kızılay civarındaki yds kurslarını araştırıyorum. Acil netleşip daha fazla zaman ilerlemeden kaydımı yaptırmam lazım. Sizce hangisi iyi? Hangisini önerirsiniz, gidenler var mı ?

ilk.nurr
Aday Memur
17 Kasım 2015 16:51

3 - 4 saat öncesine kadar bende aynı arayış içerisindeydim :)) İki gündür gezmediğim kurs kalmadı bugün artık kaydımı yaptırdım. Açıkçası benim seviyem bayağı düşük marttaki sınava yetişmem şart değil ama eylülde kesin yds olayını bitirmek istiyorum. Bu yüzden icon akademinin özel bir grubu vardı temeli sıfır olanlar için. O gruba katıldım. Haklarında duyduklarım genelde hep olumlu şeyler ama tabii ben yeni kayıt oldum o yüzden bir şey diyemem. Eğitim süresi fiyat vs. gayet cazip geldi. Umarım hayırlı olur iconu önerebilirim sizin için de.

aliboranakyuz
Aday Memur
18 Kasım 2015 12:57

Ya benim yds notum var. Yükseltmek istiyorum böyle soru çözümüyle geçen kurslardan lazım bana var mı bildiğiniz? Bende birkaç kurs gezdim ama içime sinen bir yer olmadı henüz. ilk.nurr icon akademinin var mı bu anlattığım şekilde sadece soru çözümüyle geçen kursu? Varsa eğer bir de orayla görüşeyim?

ilk.nurr
Aday Memur
19 Kasım 2015 11:01

aliboranakyuz o kadarını bilmiyorum. Seviyeye göre gruplara ayırdıklarına göre vardır herhalde bi arayın sorun isterseniz.

akademikseo
Aday Memur
26 Kasım 2015 11:18

Paylaşımın için teşekkürler ilk önce ücretsiz olarak seviyelerini ölçmek bence daha iyi olacaktır. Aşağıda yazdığım adreste ücretsiz YDS DENEME SINAVI yapılmaktadır. Herkezin katılıp buraya da sonuclarını yazmalarını rica ediyorum.

http://www.iremyayincilik.com.tr/eydsdeneme/

vedatbagiran
Aday Memur
01 Şubat 2016 15:09

Evet var o şekilde kursları. Benim de 60 puanım var 2014 sonbahar sınavından ama 80 lazım. Marttaki sınava hazırlanıyorum. Gramer istemiyorum o yüzden hızlı yds kurslarına katılacağım. Yani daha çok soru çözümleriyle geçecek.

aliboranakyuz, 8 yıl önce

Ya benim yds notum var. Yükseltmek istiyorum böyle soru çözümüyle geçen kurslardan lazım bana var mı bildiğiniz? Bende birkaç kurs gezdim ama içime sinen bir yer olmadı henüz. ilk.nurr icon akademinin var mı bu anlattığım şekilde sadece soru çözümüyle geçen kursu? Varsa eğer bir de orayla görüşeyim?

isimvermem
Memur
03 Şubat 2016 10:15

Ben English Exam Center'a gittim, gayette memnun kaldım, diğerleri nasıldır pek bi fikrim yok ama gittiğim dönemde epey bi araştırıp burda karar kılmıştım, suat gürcan'ın grubundaydım suat hocadan özellikle memnun kaldım..gidip de bi faydasını görmedim diyenler de oldu ama şöyle bişey var hangi kursa giderseniz gidin sadece kurs bi fayda etmiyor, sizin de çaba göstermeniz lazım. kursta şunu yapın bi dahaki derse öyle gelin diyolar,adam yapmadan geliyor sonra bi faydasını görmedim diyor, eğer siz de çaba gösterirseniz bence gayet işe yarıyor.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi