Editörler : crops35
18 Kasım 2015 13:41

Taşeron Üniversite mezunlarına kadro var mı?

Arkadaslar taseron firma uzerınden gosterılen kamu kurumu personellerıne kadro olabılecegı belırtılıyor sızce aslı olan bır durummudur ?

devrimbey
Aday Memur
18 Kasım 2015 13:46

bu arada var ıse beledıyelerı kapsarmı sızce

devrimbey
Aday Memur
18 Kasım 2015 14:01

http://www.haberfark.net/universite-mezunlari-kadro-bekliyor-41211h.htm

devrimbey
Aday Memur
18 Kasım 2015 14:04

http://gazete.atauni.edu.tr/index.php/lisans-mezunu-taseron-iscilerinin-kadro-magduriyeti/

metin315
Aday Memur
18 Kasım 2015 14:42

http://m.sgkrehberi.com/haber/74431

devrimbey
Aday Memur
18 Kasım 2015 14:51

paylasımınızda kadrolu unıversıte ıscılerınden bahsedıyor . taseronları kapsamıyor

devrimbey
Aday Memur
19 Kasım 2015 08:18

guncel

goodsync
Kapalı
19 Kasım 2015 09:15

Bende üniversite mezunu bir taşörenim.ama bu konuda gram umudum yok :) eğitim olayını gündeme getirip diğer taşörenlerin tepkilerini kimse istemiyor.üniversite mezunlarına böyle bir ayrıcalıkda beklemiyorum.

devrimbey
Aday Memur
19 Kasım 2015 09:48

bence kesınlıkle gundeme getırılmesı gereken bır konu

devrimbey
Aday Memur
19 Kasım 2015 09:49

belırlenen krıterlerın saglıgı henuz sımdıden belırlenmemısken tartısılırken fakulte mezunları gunde

devrimbey
Aday Memur
20 Kasım 2015 08:06

guncel

metin315
Aday Memur
20 Kasım 2015 10:36

Belediyeleri kapsayak mı ?

Büro da çalışıyoruz ama ihalede temizlik işcisi olarak geçiyoruz temizlik işçisine kadro yok deniyor nasıl olacak bizleri yaptığımız işe göremi yoksa ihalelerdeki durumumuza göre mi değerlendirecekler eğer ihaleye göre olursa büyük sıkıntı olur

Kanun çıkmadan önce 2 yıl kıdem lazım diyolar

Kamuda memur olayını değiştiricez diyolar ayrıca üniversiteli işçileri kadroya alıcaz deniyor ?

Hep bir soru işareti Allah sonumuzu hayır etsin.

devrimbey
Aday Memur
20 Kasım 2015 10:42

suan ıcın cok net soylemler yok benım duydugum bır kac soru

devrimbey
Aday Memur
20 Kasım 2015 10:45

kamudakı unıversıte mezunu taseronlar adı altında gecıyor . bende sızın gıbı buroda unıversıte mezunuyum ve fen ıslerınde usta ıscı statusunde gorunuyorum . bence tumunu kapsamalıdır yoksa hıcbır mantıgı bulunmamaktadır.

yıllar once teknık okullar gecmesı ıle tum kurumlardakı yaptıgı ıs gozetılmeksızın herkesı kapsamıstı yıne oyle uygulama daha dogru gorunuyor

devrimbey
Aday Memur
20 Kasım 2015 10:48

bunun yanında asıl ıscı kavramı bulunmaktadır. tam anlamıyla her acıdan kafa karısıklıgı olusturmaktadır. umarım herkes ıcın hayırlısı olur

metin315
Aday Memur
20 Kasım 2015 11:21

Faruk çeliğin sözüne inanırsak iftaye ve zabıta örneğini verdiğine göre belediyeleri de kapsayacak gibi görünüyor benim takıldığım ihale alımına göremi yoksa kurumdaki işe göre mi değerlendirmeye alınacağız.

"birumut"
Aday Memur
20 Kasım 2015 11:34

bende cok merak ediyorum ihale mi yoksa yaptigimiz ise gore mi olacak mesela ben belediyede destek hizmetleri mudurlugunde calisiyorum buro personeli olarak mal al?mlar?nda imza atiyorum. ama ihalede kagit ustunde duz isciyim

TAŞERON35
Memur
20 Kasım 2015 13:39

taşeron arkadaşlar üniversitesi mezunu olup, bir kamu kurumunda memur asli işini yapan işçi arkadaşlar telaşlanmasınlar memur kadrosuna geçecekler kaynak personel müd.

kamato
Memur
20 Kasım 2015 13:59

inşallah dediğin gibi olur TEŞERON35. ben bir devlet hastanesinde tam 15 yıldır satınalma biriminde çalışmaktayım şuanda çalıştığım birimin en tecrübeli elemanı benim. benim haricimde 3 de kadrolu bulunmakta aynı odada. şimdi bu ayrımı devletimiz nasıl yapcak çok merak ediyorum yaptığım işe mi yoksa çalıştığım ihaleye mi bakacak. benim çalıştığım ihalenin adı bilgi sistemleri kullanım elemanı alımı işi diye geçiyor şartnamesin dede veri kayıt hizmetleri yer almakta. emeklerim heba olmaz inşallah. mübarek cuma günü Amin

TAŞERON35, 8 yıl önce

taşeron arkadaşlar üniversitesi mezunu olup, bir kamu kurumunda memur asli işini yapan işçi arkadaşlar telaşlanmasınlar memur kadrosuna geçecekler kaynak personel müd.

20 Kasım 2015 14:17

taşeron 35 asıl işi yapan lise mezunlarına kadro yok mu sadece üniversite mezunlarını mı kapsıyacakmış

devrimbey
Aday Memur
20 Kasım 2015 14:22

arkadaslar ıhale de gorundugu gıbımı yoksa yapılan ıs kolu gorundugu gıbımı ayrım yapılacaktır bunun ayrımını neye gore belırleyebılırlerkı

Toplam 99 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi