Editörler : "eskiyara"Pangaea
19 Kasım 2015 00:54

6 aylik gecici gorevlendirmeyle mudur yardimciligi yapmaktayim sinava katilabilir miyim?

6 aylik gecici gorevlendirmeyle mudur yardimciligi ypmaktayim sinava katilabilir miyim? Katildim basarili oldum diyelim ayni il içinde mi tercih yapmak zorundayim

19 Kasım 2015 17:33

lutfen cvp

Pekistirec
Müsteşar Yardımcısı
19 Kasım 2015 18:57

:)) Tüm sorularını maddeler halinde yaz cevaplayacağım.

crabnet355
Müsteşar
19 Kasım 2015 20:31

4 y?l?n? doldurduysan evet..ve sadece bulundu?un ili yazabilirsin

phobos_666
Kapalı
19 Kasım 2015 22:30

annenle barışırsan o zaman olur.

pagamy
Aday Memur
23 Kasım 2015 21:43

hocam boşa uğraşma, bu sitede bilmiş bilmiş yazan okadar çok kişi var ki okuman yokmu gibi ukala ukala yazan da çok, ben bu soruyu müfettiş dahil herkese sordum kimse net bişey demiyor çünkü yönetmelikte görevlendirme vekalet asaleten diye açık bişey yok o yüzden kimse net bişey diyemiyor

pagamy
Aday Memur
23 Kasım 2015 21:45

birşey daha eklemek istiyorum, geçen bende bir soru sordum dedimki 11 aylık görevlendirmem var bana dedilerki seninki geçici görevlendirme benim anlamadığım geçici görevlendirme en fazla 6 aylık olmaz mı ozmn benim ki nedir? 11 ay sonra istifa ettim müdür yardımcılığından benimki vekalet mi geçici görevlendirme mi anlamış değilim

crabnet355
Müsteşar
25 Kasım 2015 17:37

hocam o geçici görevlendirme yazına baktıysan yerine yenisi atanınaya kadar der 6 aylık görevlendirme genelde ilçede arge ve AB projelerinde çalışanlar için.

ikincisi o geçici görevlendirmenin meb nezdinde hiç bir hükmü yok..hiç bir kazanılmış hak doğurmaz.çoğu yerde mebbise bile işlenmez başımıza iş almayalım diye.esasen kaymakamın görevlendirme yetkisi de yoktur ama işler yürüsün diye kimse ses etmiyor.

pagamy, 8 yıl önce

birşey daha eklemek istiyorum, geçen bende bir soru sordum dedimki 11 aylık görevlendirmem var bana dedilerki seninki geçici görevlendirme benim anlamadığım geçici görevlendirme en fazla 6 aylık olmaz mı ozmn benim ki nedir? 11 ay sonra istifa ettim müdür yardımcılığından benimki vekalet mi geçici görevlendirme mi anlamış değilim

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi