Editörler : E.Kayı Han

derderdo
Kapalı
22 Kasım 2015 22:49

Bakıyorumda artık chp den umudunu kestin mhp ye oynuyorsun chp li kardeşim neden partine güvenmiyorsun neyse o seni ilgilendirir.

Ancak şunu aklindan çıkarma bu siyasi mühendisliğin ters teper kimki böyle millete mühendislik taslıyorsa seçimde en güzel cvbı alıyordur.

Sen de alacaksın 1 kasım öncesi söylenenleri ne cabuk unuttunuz senin gibi konuşanların çoğu kabuklarına çekildi sesleri kesildi

Artık bırakın bu ayak oyunlarını

düzgüntarz, 8 yıl önce

Mhp'nin siyasi hedefi dünyada adaleti sağlamak,düzeni sağlamaktır.

Ülkücülük böyle bir şey.

Bu yükseliş gözle görülüyor.

Ben burada Akpartilileri uyarıyorum.

Mhp'nin yüzde 20 oy alması bile yeterli olur.Hesap sorulur.

derderdo
Kapalı
22 Kasım 2015 22:58

Dediğin o 50 milyon alınırsa sana artık bu ül

keden topuklamak düşer hemde arkana bakmadan

Caiz Lobisi, 8 yıl önce

istersen 50 milyon kişi akp ye oy versin

bu gerçeği değiştirmez !

Caiz Lobisi
Kapalı
22 Kasım 2015 22:59

offff offff

ya ne olur bana cevap yazma

teşbiği bile gerçek anlıyorsun !

derderdo, 8 yıl önce

Dediğin o 50 milyon alınırsa sana artık bu ül

keden topuklamak düşer hemde arkana bakmadan

düzgüntarz
Kapalı
23 Kasım 2015 11:15

Düzgün konuşsan iyi olacak.

Benimkisi ayak oyunu değil.

Ülkemizin çıkarlarını düşünüyorum.

Chp ülke çıkarları için çalışıyordu.Onları destekliyordum.Şimdi Kemal Kılıçtaroğlu makam hırsı için çalışıyor.

Mhp'deki muhalefeti destekliyorum.

Akpartililer de ülke çıkarlarını düşünürse onları da desteklerim.

derderdo, 8 yıl önce

Bakıyorumda artık chp den umudunu kestin mhp ye oynuyorsun chp li kardeşim neden partine güvenmiyorsun neyse o seni ilgilendirir.

Ancak şunu aklindan çıkarma bu siyasi mühendisliğin ters teper kimki böyle millete mühendislik taslıyorsa seçimde en güzel cvbı alıyordur.

Sen de alacaksın 1 kasım öncesi söylenenleri ne cabuk unuttunuz senin gibi konuşanların çoğu kabuklarına çekildi sesleri kesildi

Artık bırakın bu ayak oyunlarını

Iker Munian
Daire Başkanı
23 Kasım 2015 11:34

Bu tarz başlıklar bu milletin anlaması için erken açılmış başlıklardır

kimse senin ne demek istediğini anlamaz. akp destekçisi trollerde iktidarın verdiği lakaytlıkla seninle dalga geçmeye başlarlar. yukarıda örnekleri var.

çünkü onları yöneten güç toplumu bu şekilde yönetmiş kendinden başka herkesi her fikri itibarsızlaştırmayı amaç edinmiş ve başarılı olmuştur. milleti isteyerek değil korkutarak iktidarını sürdürmektedir.

yalnız sana şunu söyleyeyim muhalefet değişmeden iktidar değişmez. siyaset biliminin temelini bu kavram oluşturur. chp ve mhp genel başkanları değişmeden iktidar değişmeyecektir.

düzgüntarz
Kapalı
23 Kasım 2015 15:39

Bugün 21:45'te Cnn türk'te Tarafsız Bölge adlı programda Ahmet Davutoğlu'nun konuğu Sinan Oğan olacak.

İzleyin, dinleyin siz karar verin.

düzgüntarz
Kapalı
23 Kasım 2015 15:40

Ahmet Hakan'ın konuğu olacak. Sasirmisim. Yoksa telefon mu düzeltti. Anlamadım.

düzgüntarz
Kapalı
23 Kasım 2015 16:09

Koalisyon görüşmeleri sırasında Akparti millete ne anlatacak diye merak ediyordum.Mhp ve Chp liderlerinin hatalarını anlatmaları yeterli oldu.

Akparti'nin tek başına iktidara geleceğini tahmin etmiştim.Böylelikle Mhp'de bir deprem olacak lider değişecek diye düşünüyordum.

Iker Munian
Daire Başkanı
23 Kasım 2015 16:15

mhp de lider değişirmi bilemiyorum. parti bahçelinin tekelinde gibi

sen tek adam diye erdoğanı eleştireceksin onu tiranlıkla suçlayacaksın ama 14 seçime girip aldığın oyu 1 puan artırmayacaksın hatta düşüreceksin ama hala utanmadan tek adamlığına genel başkanlığına devam edeceksin

sinan oğan parti kursun mhp den fazla oy alır ama bu akp nin ekmeğine yağ sürer

inşallah aklı başında delege sayısı çoktur da şu bahçeli yi def ederler

ister sinan oğan gelsin ister meral akşener

mhp bundan kötü olmaz

düzgüntarz, 8 yıl önce

Koalisyon görüşmeleri sırasında Akparti millete ne anlatacak diye merak ediyordum.Mhp ve Chp liderlerinin hatalarını anlatmaları yeterli oldu.

Akparti'nin tek başına iktidara geleceğini tahmin etmiştim.Böylelikle Mhp'de bir deprem olacak lider değişecek diye düşünüyordum.

derderdo
Kapalı
23 Kasım 2015 16:20

İnşallah ayağı yerebasan bir muhalefetikapısını aralar.

Sağlam bir muhalefet ve güçlu bir iktidarherzaman ülkemiz adına hem kazanım hemde emin adımlarla ülkemizi ileriye doğru götürürler.

Ancak halihazırdaki muhalefetin yolunu takip yeni liderlerle bir chp ve mhp alacaklari sonuç yine aynı olur diye düşünüyorum.İnşallah daha aklı selime hizmet ederler.

Bu iktidarların hata yapmasını ve keyfiliğini önler.

düzgüntarz, 8 yıl önce

düzgüntarz
Kapalı
23 Kasım 2015 16:45

Türkiye Cumhuriyeti gelişiyor. Demokrasimiz sağlamlaşıyor.

Akparti'nin de büyük katkısı oldu. Artık darbe işlerine girişen olmaz inşallah.

Sinan Oğan'dan bahsettiğimde hiç kimse kötü bir söz söylemiyor. Millet onun fikirlerini benimsiyor. Milletten büyük bir destek aldığını düşünüyorum.

derderdo, 8 yıl önce

İnşallah ayağı yerebasan bir muhalefetikapısını aralar.

Sağlam bir muhalefet ve güçlu bir iktidarherzaman ülkemiz adına hem kazanım hemde emin adımlarla ülkemizi ileriye doğru götürürler.

Ancak halihazırdaki muhalefetin yolunu takip yeni liderlerle bir chp ve mhp alacaklari sonuç yine aynı olur diye düşünüyorum.İnşallah daha aklı selime hizmet ederler.

Bu iktidarların hata yapmasını ve keyfiliğini önler.

düzgüntarz
Kapalı
23 Kasım 2015 16:50

Meral Akşener icraatta başarılı olur. Millet onu da benimsiyor.

Sinan Oğan'ın fikirleri ön plana çıkıyor.

Mhp'nin bir ideolojisi var, bu ideolojiyi Sinan Oğan anlatabilir.

Devlet Bahçeli'nin de Mhp'ye büyük katkısı oldu. Mhp kötülüklere bulasmadı.

Lider değişimi gerekiyor artık.

Sinan Oğan'ı millet istiyor.

Mhp delegeleri milletini seviyorsa bu yükselişi engellemez. Destekler.

Iker Munian, 8 yıl önce

mhp de lider değişirmi bilemiyorum. parti bahçelinin tekelinde gibi

sen tek adam diye erdoğanı eleştireceksin onu tiranlıkla suçlayacaksın ama 14 seçime girip aldığın oyu 1 puan artırmayacaksın hatta düşüreceksin ama hala utanmadan tek adamlığına genel başkanlığına devam edeceksin

sinan oğan parti kursun mhp den fazla oy alır ama bu akp nin ekmeğine yağ sürer

inşallah aklı başında delege sayısı çoktur da şu bahçeli yi def ederler

ister sinan oğan gelsin ister meral akşener

mhp bundan kötü olmaz

düzgüntarz
Kapalı
23 Kasım 2015 17:14

Parti içinde birileri yükseliyor,onun önünü kesiyorlar.O da gidip yeni bir parti kuruyor.Parti çöplüğü oluşuyor.

Necmettin Erbakan,yenilikçilerin önünü açsaydı,şimdi ülkemizde belki bazı sorunları yaşamazdık.Büyük Ortadoğu projesi belki olmazdı.Arap baharı belki olmazdı.Necmettin Erbakan onları uyarırdı.

düzgüntarz
Kapalı
23 Kasım 2015 19:23

Galatasaray şampiyon oldu Fener Bahçe'nin transferleri konuşuldu.

Yaşam devam ediyor.

Geleceği konuşmaya devam edelim.

Geçmişten ders alırız,geleceği planlarız,anı yaşarız.

düzgüntarz
Kapalı
24 Kasım 2015 17:28

Sinan Oğan'ın bir fikrine katılmıyorum.

Türk milleti kavramı çok ön plana çıkartılmasa da olur.

Yine de ırkçılık kaygısı duymuyorum.

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi