Editörler : swat3410
24 Kasım 2015 18:40

Emniyetin düğün hediyesi

Merhaba arkadaşlar, ilçede çalışıyorum. İlçe lojistiğin bilgisi yok. Evlendikten sonra emniyetin verdiği altını nasıl alabilirim? Kimden talep edeceğim.

hakan1127
Aday Memur
24 Kasım 2015 19:21

ilçede sosyal hizmetlere kim bakıyorsa evraklarını ona vereceksin o il merkezine yazacak

cevik_35
Şef
24 Kasım 2015 19:22

o işlere bakan elemana sordum bilgisi yok

hakan1127
Aday Memur
24 Kasım 2015 19:23

onun işi bu ama sen il merkezinde sosyal hizmetleri ara bu işe sosyal hizmetler bakar devrem

ahmet kaya57
Kapalı
24 Kasım 2015 19:42

bn urfa emniyete tayin olunca sosyal hizmetler fona kesilmesi icin onayladim.cocuk yardiminca 150 verilecek falan yaziyordu.sonra ilceye tayin oldm hicbisey vermediler ne yapmam lazm bilen var mi

by carizma
Daire Başkanı
24 Kasım 2015 20:08

senin dilkeçe verdiğin tarihte fon üye değil miydin üye olduğun için verilecek dilekçe ver söle ben fona üyeyim dilekçe ile başvrdum yönerge gereği dilekçe verdiğim halde akıbeti hakkında bilgi talep et.

sosyal hizmetlere bakan kişiye gidecen evlilik cüzdanı fotokopisi ile beraber sen dilekçe vereceksin sosyal Hizmetler Müdürlüğüne sunulmak üzere diyeceksin.

evlendiğini ve eşin çalışmıyor ise lojistiğe git beyanname doldur sana aile yardımı verilir. eşin çalışıyorsa çalışıyor die bildir..

benden bu kadra

ahmet kaya57, 8 yıl önce
bn urfa emniyete tayin olunca sosyal hizmetler fona kesilmesi icin onayladim.cocuk yardiminca 150 verilecek falan yaziyordu.sonra ilceye tayin oldm hicbisey vermediler ne yapmam lazm bilen var mi

codemman
Aday Memur
25 Kasım 2015 00:08

sosyal hizmetlere evlendigine dair dilekce falan yazdiriyorlar bu sekilde yazanlar oldu banada yaz dediler aga ben evlendiysem siz bana verin ben neden talep edicem yerin dibine batsin vercegin altin

by carizma
Daire Başkanı
26 Kasım 2015 00:20

dilekçe ile evlendiğini ve fona üye olmaktan dolayı doğan haktan yararlanmak istediine dairdir

codemman, 8 yıl önce
sosyal hizmetlere evlendigine dair dilekce falan yazdiriyorlar bu sekilde yazanlar oldu banada yaz dediler aga ben evlendiysem siz bana verin ben neden talep edicem yerin dibine batsin vercegin altin
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi