Editörler : E.Kayı Han

CEHCAH
Yasaklı
02 Aralık 2016 23:22

Maalesef Adana şehrinde DSİ de çalışan Hakan Karagöz devletten maaş almaya devam ediyor hâlâ.

hilal.bizimdir, 7 yıl önce

Bizim liderimiz Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı. Beni, seni ve diğer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını yöneten kişi. İstesende istemesende bu böyle. Ve biz %50'lik blok bunun böyle devam etmesini sağlayacağız. Bunu seçimlerle ve demokratik yollarla devam ettireceğiz. Eğer 15 temmuzdaki gibi bir girişim tekrar olursa, onada misliyle cevap vereceğiz. Bu ülkenin vatandaşı olan herkes buna ister seve seve, isterse eşekler gibi razı olacak.

Zaten şu an oluşan %65'lik blok yeni anayasayı geçirdikten sonra bunun etkisi 1000 yıl sürecek. Fetöcülerin ve vesayet avanesinin iktidar umudu hayal bile olamayacak artık.

fetö ve vesayet avanesinin tüm bürokratik gücü, kadroları, sermayesi, medya gücü ve insan kaynağını yokedeceğiz, hemde böğürte böğürte. Kendi evlatları bile onlara lanet edecek ve onların yolundan gitmeyecek. Bunu engellemek için yapabilecekkleri hiçbirşey yok. Biz bunları yapmaya devam edeceğiz, onlarda böğürmeye.

can dündar gibi vatan hainlerinin ağzından konuşan, onun yaptıklarıyla bu ülkenin liderine sataşan hain güruh, makatıyla göğe ersede sıfatları hain olmaya ve öyle anılmaya devam edecek. Ötekileşsede, marjinalleşsede ne halt olursa olsun biz onlara hain diyeceğiz, çünkü öyleler. Gözümüz hep onların üzerinde olacak, açıklarını bulduğumuzda ümüklerine basacağız, nefes aldırmayacağız.

Büyük ihtimal Türkiyede değilsin ama senide takip ediyorum, senin gibilerinide. Biz %50'lik blok hepimiz takip ediyoruz. Bu dünyada tuttuğumuzun canını yakacağız, tutamadığımızın nasıl olsa Allah cezasını verecek.

derderdo
Kapalı
03 Aralık 2016 02:38

Levellerin sonu ya kodes yada cehennem olur

CEHCAH, 7 yıl önce

Kahpece hainlik yapanlar, hainleri övenler gerçek devletçi ve vatanseverleri Tayyipçi olarak niteleyerek zırvalıyorlar. Gerçekte ise kendileri Tayyibofobi hastalığından hainlikle level atlıyorlar.

derderdo
Kapalı
03 Aralık 2016 02:52

Ben bunun adanada olduğunu zannetmiyorum.mutlaka yurt dışın da ondan böyle sallıyor yoksa bir yerleri yemez burda.olsa olsa tasmalının gittiği yerlerdedir

CEHCAH, 7 yıl önce

Maalesef Adana şehrinde DSİ de çalışan Hakan Karagöz devletten maaş almaya devam ediyor hâlâ.

düzgüntarz
Kapalı
03 Aralık 2016 04:18

Ben bu işe hakkımla,hukukumla,kendi çalışmamla,emeğimle girdim.O yüzden içim rahat benim.

CEHCAH, 7 yıl önce

CEHCAH
Yasaklı
03 Aralık 2016 08:11

Son kararım.

derderdo, 7 yıl önce

Ben bunun adanada olduğunu zannetmiyorum.mutlaka yurt dışın da ondan böyle sallıyor yoksa bir yerleri yemez burda.olsa olsa tasmalının gittiği yerlerdedir

düzgüntarz
Kapalı
03 Aralık 2016 16:39

Benimkisi iman gücü.

Bana Allah yeter.

derderdo, 7 yıl önce

düzgüntarz
Kapalı
03 Aralık 2016 16:41

Ben sizin duygularınızı sömürseydim bana da tapardınız.Sonra Allah bunun hesabını bana sorar.

düzgüntarz
Kapalı
03 Aralık 2016 16:44

Bana da tuzak kuranlar olsun ki görevimi iyi yaptığımı düşüneyim.

Peygamber kıssalarını boşuna okumadım ben.

düzgüntarz
Kapalı
03 Aralık 2016 18:16

Korkutuyorsunuz işte.

İnsanların gözünü korkutuyorsunuz.

İşte bu diktatörlüklerde yaşanır.

CEHCAH
Yasaklı
03 Aralık 2016 18:34

Bunu diyen adam nasil cezasız kalır anlamıyorum.

Gençler şu paylaşımları twitter benzeri ortamlardan olsun aktarın bimer olsun, akim olsun biryerlere de. şu dingil bulsun cezasını.

düzgüntarz, 7 yıl önce

Evet diktatör diyorum.

Ohalle tam oldu.

Şikayet edin.

Taptığınız adamı koruyun.

düzgüntarz
Kapalı
03 Aralık 2016 18:37

Siz istediğiniz gibi konuşabiliyorsunuz.Çünkü güçlünün yanındasınız.

Diktatörlüklerde hak önemli değildir güç önemlidir.

CEHCAH, 7 yıl önce

Bunu diyen adam nasil cezasız kalır anlamıyorum.

Gençler şu paylaşımları twitter benzeri ortamlardan olsun aktarın bimer olsun, akim olsun biryerlere de. şu dingil bulsun cezasını.

Toplam 191 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi