Editörler : supporters.
27 Kasım 2015 22:21

GUY ımece soru aldatması

pıyasa bazı pdf ler dolasıyo ımece guy felan bazı cevaplar yanlıs sınavda o cevapları gorup de

yanlıs yapan cok olacak bırcok kısının ahını alacaklar

mılletı ıstanbula yonlendırıp de mahfedenlerle aynı zıhnıyet ...!

AceOfSpades
Kapalı
27 Kasım 2015 22:27

Adem kılıçı para ile alıyorsunuz hatasız mı? Kurum cevapları hatasız mı? Onu hazırlayanlar senin benim gibi insanlar, hoca değil. Hata olması gayet doğal, mümkün mertebe düzeltme de yayınladılar. Ücretsiz tüm sorulara ulaşımı sağlıyorlar bunun nesi kötü. Ah'dan çok dua alıyorlar emin olun. Anket meselesine gelirse o da arz talep işi. İsteyeni de çok istemeyeni de. İsteyeni katılır ona göre tercih eder, istemeyeni kendi paşa gönlüne göre.Sistem komple yanlış. Anketlerden ziyade ona başkaldırın siz.

Sizin şu zihniyet de insanı iyilikten soğutur. Gerçi ne demişler "iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir".

ally85
Memur
27 Kasım 2015 22:31

haklısın ıyı bısey yapıyolar .kımse kusursuz degıl ama soruyu bıle bıle yanlıs yapmak da koyar ınsana.ıcınde yanlıs sorular oldugunu belırtmek ıstedım. sunu da unutma kacan balık buyuk olur

27 Kasım 2015 22:59

Aç doğrusunu Öğren o zaman laf etme..size iyilik olmaz mk

snakq
Şef
29 Kasım 2015 11:44

Surekli düzeltme yayınladılar yanlis sorular için haklarını yemeyelim. 80 90 kiralık kitabı PDF şeklinde 12 liraya çıktı aldi insanlar. Hak yeme yok telif hakkı yok. 80 lira ile 12 lira arasındaki maddi kulfet issiz adamlar için ilaçtır.

drdre
Memur
29 Kasım 2015 11:50

imece olmasa o sınav zor görürdü 85leri

boeke
Aday Memur
29 Kasım 2015 12:31

kesinlikle katılıyorum

drdre, 8 yıl önce

imece olmasa o sınav zor görürdü 85leri

UniqueFB
Kapalı
29 Kasım 2015 12:46

İMECE için 4 5 kere güncelleme yayınlandı. Onları takip etseydin. Her şeyin hazırını bekliyorsunuz. Ben de İMECE çalıştım. Acaip faydalı oldu yapanların ellerine sağlık, Allah razı olsun.

mly33
Memur
29 Kasım 2015 13:34

Bnde imece çalıştım gayet güzeldi faydasını da gördüm çok şükür. Hatalar mutlaka olur. O insanlar o kadar emek göstermiş beğenmeyen çalışmasın zaten tonla para verip almadık. Ama bnce gayet güzel olmuş

UniqueFB
Kapalı
29 Kasım 2015 13:39

Adem Kılıç kitabında hata ayıklamakla bitmiyor. O kitabı alan tüm arkadaşlar bin pişman oldular. Onun hatalarını düzeltme gibi bir durumu da yoktu. Lütfen nankör olmayın

NeoMonetarist
Kapalı
29 Kasım 2015 14:03

karşılıksız, sırf tanımadığı insanlara yardım olsun diye emeklerini ve zamanlarını harcayıp kitabı çıkaranlar adına üzüldüm. bu başlığı açanlar gibi insanlara (sözde) fayda sağlamak kötü birşey. git adem ol o zaman. kesin yanlış sorular çıkınca ühü ühü diye ağlamazsın para verdin ya.

29 Kasım 2015 14:33

Adem Kılıç'ın 3 ciltlik setine yüz liraya yakın para verip aldım. Sekizinci baskısı olmasına rağmen o kadar çok hata var ki üstelik bu adam bu işi yapıyor üzerinden para kazanıyor. Şu imece usulünü bilmiyorum nasıldır ama insanlara yardımcı olmak için emek harcamışlar belli üstelik hiçbir karşılık da istemeden. Soruların cevaplarını ezberlemek yerine o soru nedir nerden gelir nasıl yapılır onu öğrenin.

29 Kasım 2015 15:23

Klasik ogrenci psikolojisi arkadas sorulari ezberlemek nedir her kitapta hata olabilir insan yaziyor sonucta sen neyin ne oldugunu arastirmadan ogrenmeden ezberleyip girersen kaybetmeye mahkumsun adem kilica para verip aldim inanilmaz hata gordum arkadas sayesinde imeceyi edindim ordada hatalar gordum kafama yatmayan sorulari hocalarima sordum kendim kitaplardan baktim oyle oturttum arastirmadan etmeden insanlara yardimci olmaya calisan insanlara haksizlik etmeyin eger ki bilerek yanlis hazirlamis olsa bile onun karsiligini illaki alir ama bu dunyada ama obur dunyada neticesinde ogrencilerin yahut isin ehli olmayan kisiler tarafindan haz?rlanmis bir calisma o calismaya guvenip hazirlik yapmak ne kadar akil kari kendiniz karar verin son olarak bizim ogrencimizin klasik ozelligidir kendi basarisizligini baskasinin uzerine atarak gizlemeyi severler.

Krizagold
Memur
29 Kasım 2015 15:38

Adem Kılıç'ın Çıkmış GUY sorularının son baskısını aldım. Özellikle fazla para verip yeni baskısını aldım ama o kadar hata dolu ki aldığıma pişman oldum. Çok zaman kaybettirdi bana.

Kucherov
Şef
29 Kasım 2015 17:18

Dün bir arkadaş Guy imeceye deli saçması suçlamalarda bulunmustu.Herkes ters köşe olacak , cevaplarin çoğu yanlis vs. gibisinden bir şeyler söylemişti lakin ben bu sorulardan çalışırken 1-2 tane hata dışında hiçbir sıkıntı görmemiştim. Kendi yetersiz bilgisiyle gelip , hiçbir gelir elde etme amacı gütmeden insanlara yardim etmeye çalışan kişileri töhmet altinda bırakmak doğru bir davranış değildir.Önümüzdeki guy sınavlarina hazirlanacak arkadaşlar ,GUY IMECE CIKMIS SORULARI nı hiçbir şüphe duymadan rahatlikla edinip çözebilirsiniz

Krizagold, 8 yıl önce

Adem Kılıç'ın Çıkmış GUY sorularının son baskısını aldım. Özellikle fazla para verip yeni baskısını aldım ama o kadar hata dolu ki aldığıma pişman oldum. Çok zaman kaybettirdi bana.

birgaripalancı
Aday Memur
29 Kasım 2015 21:23

Hem Adem Kılıç hem İmece çalışan biri olarak orada emek var hakkını verin. Adem'de yanlış, İmece'de doğru bir sürü çözüm gösterebilirim. Ayrıca o kadar çalışmışsa kişi az çok kestirebilir doğru mu yanlış mı. Aç kitabına bak içine şüphe düşüyorsa. İmece'yi hazırlayanlara teşekkür ederim. Sayelerinde mülakattayım.

k.my.c
Aday Memur
30 Kasım 2015 09:37

ben sadece imeceden çalıştım ve kazandım.Allah razı olsun imeceyi hazırlayanlardan.!!!

01 Aralık 2015 09:47

Imece gibisi var mi arkadas Allah razi olsun hazirlayanlardan muhasebeyi onlar sayesinde ogrendim oimece sayesinde kazandim mulakati bende

01 Aralık 2015 09:51

Adem kilic isi sadece ticarete dokmus imece cikmasaydi o kitaba 90 lira verecektim bosu bosuna yine diyorum Allah razi olsun imeceyi hazirlayanlardan

01 Aralık 2015 10:00

Imece yi hazirlayanlara sonsuz te?ekkürler. Allah razi olsun.

Gün Olur
Kapalı
01 Aralık 2015 11:37

Günahtır bu sizin yaptiğiniz,emeğe saygisizlik. Ben 88le kazandım sıfır maliyetli imece sayesinde,çok şükür, sonsuz teşekkürler imeceye emek verenlere...

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi