Editörler : supporters.

zelimir
Memur
01 Aralık 2015 00:02

sonuna kadar katılıyorum kardeşim. Bende kaldım ikisinde mülakata fakat insanların bu tavırlarından dolayı yazamıyoruz veya yazmaya korkuyoruz.

adredor, 8 yıl önce
Ne gerizekalı adamışsınız kardeşim siz. Yardım istiyoruz ne olacak diye. Böbürlenmeyle yada artistlikle ne alakası var. Asıl artist sizsiniz. Mhuy mülakata kalanlar sayfası sorun olmuyorda mhuy ve guy mülakata kalınca ne yapılacağını sormak mı sorun oluyor. Yardımcı olan arkadaşa teşekkürler. Gerisi işi gücü yok burda dalaşacak adam arıyor. Yazıkk

Ekonomistan
Kapalı
01 Aralık 2015 00:08

Mevzuatta hayatın boyunca çalışacağın mesleğin püf noktalarını bulamıyosun malesef. Sitenin amacı yardımlaşmak insanların tecrübelerinden faydalanmak. Sayfanın başlığı belli yardım isteniyor, ilgilenmeyenler zaten girmiyor. Kimsenin birbirine tahammülü kalmamış. Bence eleştiri yapmak için siteye giren sayısında ciddi oranda artış var. Gerçekten çok ilginç...

lawabidingcitizen, 8 yıl önce

Bir ara kötü üniversiteliler ölsün başlıkları modaydı şimdi birden fazla mülakata kaldım ne yapmalıyım. Hayırlı olsun kardeşler insanın girdiği ilk sınavlar olunca hepsini kazanacak zannediyor tabi kendisini, ancak bilmeniz gereken şey mülakatlarda kazananın azınlıkta elenenlerin çoğunlukta olduğu. Eğer ikisini de kazanırsan o zaman açtığın bu başlık anlam kazanabilir ki bence nezaket açısından bu durumda başlık açma, 7 8 mülakata girip elenen insanlar var burada ve sınavları yeterince iyi geçmişken, kurumları artıları eksileriyle değerlendir, mevzuatlarını incele, kendi yaşam tarzını da isteklerini de en iyi bilen kendinsin sonuçta. Selametle.

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi