Editörler : oto-danisman-expert

fven
Yasaklı
05 Şubat 2016 02:54

Benim de adım fatih... Ne alaka la isimle numaranın... Başka başlıkta artistlik kesiyodun tafiks tafiks diye veremeceksen sesini kes otur yerine. Ben sana şahsi telefonumu neden veriyim hayırdır?? Hem '' ver tafiksini bakalım '' diyen ilk sendin. Ben de sana tafiksim yok sen ver ben sana ulaşacağım diyorum :)

Verdiğin isim de soyisim de yalan.

baha3454, 8 yıl önce

Kardeş adımız bahadır esen şimdi sen ver bakalım telefonunu sende o yürek varmı lan

fven
Yasaklı
05 Şubat 2016 03:00

Ben senden şahsi telefon istemiyorum şahsi telefonunla işim yok benim... Burada klavye delikanlılığı yapıyon ya hani reelde nasılsın onu bir deneyelim. Hani trafik çevirmesinde şöyle böyle yapıyosun ya... Hani özel güvenliği şöyle böyle yapıyosun ya... Hani her öğretmenlerle ilgili başlığa girip trollük yapıyosun ya... fare gibi saklanma diyorum... İl ilçe söyle ben sana tafiksten yada normal hattan geliyim bir konuşalım bakalım senle derdin neymiş bir öğrenelim burada erkeklik yapmakla olmuyor o işler...

baha3454
Şef
05 Şubat 2016 12:25

Kardeş isimde soyisimde doğru delikanlı isen şahsi telini ver verecek yürek varsa konuşma lan cacık. askeri personelle uğraşma, ara 1190 ı bağlat yemiyosa, ulaşamıyorsan ver cep telefonunu ben arıycam bak taficsin yok şahsi telefonunu yaz

fven
Yasaklı
07 Şubat 2016 03:17

turpişon tafikste tafikste tutturuyordun ne oldu yemedi mi ? Tırstın mı ? Numara veriyorum diye alayın numarayı veriyor :) neyse adam ol haddini bil... Beceremeyeceğin işlerle uğraşma çapsız seni... Efelik yapıp duruyordun madem beceremicen sus otur yerine.

Senin bir tafiksin yoktur sahi sığıntı seni. Oda oda geziyorsundur :)

baha3454, 8 yıl önce

Kardeş isimde soyisimde doğru delikanlı isen şahsi telini ver verecek yürek varsa konuşma lan cacık. askeri personelle uğraşma, ara 1190 ı bağlat yemiyosa, ulaşamıyorsan ver cep telefonunu ben arıycam bak taficsin yok şahsi telefonunu yaz

fven
Yasaklı
07 Şubat 2016 03:23

Aradım öyle bir isim yok dedi... ÖTLEK UZMAN ÇAVUŞŞ... Yav senin maçan yermi vermeye öyle korkuyorsun ki biliyosun tabi başına gelecekleri dimi ezik seni. Neyse adam ol sağa sola sataşma korkak bir fare gibi hayatını yaşa. Bahadır esenmişte... 1190 mışta bağlatmışta... :) Allah'ın trolü askerde onbaşıydı kesin burada hayal kuruyor :)

fven, 8 yıl önce

turpişon tafikste tafikste tutturuyordun ne oldu yemedi mi ? Tırstın mı ? Numara veriyorum diye alayın numarayı veriyor :) neyse adam ol haddini bil... Beceremeyeceğin işlerle uğraşma çapsız seni... Efelik yapıp duruyordun madem beceremicen sus otur yerine.

Senin bir tafiksin yoktur sahi sığıntı seni. Oda oda geziyorsundur :)

baha3454
Şef
11 Şubat 2016 11:40

Lan sana yalan borcummu var. Sen kimsinde senden korkucam. Astsubay artığı seni. Hem meslekten atılıp hemde ne özgüven bu. Telefonunu ver diyorum veremiyorsun işyerinin telini ver diyorum veremiyorsun. Senin gibi astsubaylıktan yüzkarası bir şekilde atılacağıma surda savaşan uzman jandarma olurum. Senin gibi açlar buralara acaba atılanlar tekrar mesleğe geri dönebilirmi diye gelip bakıyorsunuz ama iş işten geçti sözleşmeli er bile olamazsın sen ne oldu dışarda açmı kaldın

fven, 8 yıl önce

Aradım öyle bir isim yok dedi... ÖTLEK UZMAN ÇAVUŞŞ... Yav senin maçan yermi vermeye öyle korkuyorsun ki biliyosun tabi başına gelecekleri dimi ezik seni. Neyse adam ol sağa sola sataşma korkak bir fare gibi hayatını yaşa. Bahadır esenmişte... 1190 mışta bağlatmışta... :) Allah'ın trolü askerde onbaşıydı kesin burada hayal kuruyor :)

fven
Yasaklı
12 Şubat 2016 01:42

Ötlek seni... Ne oldu len trafik çevirmesinde şöylşe böyle yapıyodun devrene söylüyodun falan filan. Dikkat et benim devrelerim astsubay oluyor :) haha 2 kere esas duruşa geç derler geçmezsen hopalarsın sonra forumlarda çare ararsın kendine. Seni orduevine sokmadıkları kadar var korkak seni. Yalan tabi adında yalan bilgilerde yalan öyle bir tırsıyosun ki biliyon başına gelecekleri. Gece uyku uyuyamazsın sonra :)

baha3454, 8 yıl önce

Lan sana yalan borcummu var. Sen kimsinde senden korkucam. Astsubay artığı seni. Hem meslekten atılıp hemde ne özgüven bu. Telefonunu ver diyorum veremiyorsun işyerinin telini ver diyorum veremiyorsun. Senin gibi astsubaylıktan yüzkarası bir şekilde atılacağıma surda savaşan uzman jandarma olurum. Senin gibi açlar buralara acaba atılanlar tekrar mesleğe geri dönebilirmi diye gelip bakıyorsunuz ama iş işten geçti sözleşmeli er bile olamazsın sen ne oldu dışarda açmı kaldın

baha3454
Şef
19 Şubat 2016 10:26

Sende yürek olsa cep telefonunu verirsin. Ama sende o yürek nerde. Her gün buralara gelip acaba atılanların mesleğe geri dönme umudu varmı diye bakınıp duruyorsun. Senin gibi meslekten utanç içinde atılacağıma şu anda bir uzman jandarma olarak surda kahramanca vatanım milletim adına savaşmayı seçtim. Adam olsan atıldığın bir mesleğin bir forumuna girip yorum yazmazsın. Birde utanmadan millete çok deneyimli gibi akıl veriyorsun. Kardeş sen boş beleş adamsın. Bırak burda vatanı milleti için savaşanlar yazışsın. Biz burdayken meslekten atılmış bir adama kalmadı mesleği anlatmak

fven
Yasaklı
20 Şubat 2016 00:29

Senin gibi 3 kuruşluk sapığa neden cep numaramı vereyim bilader. Napcan nefesini mi dinletecen??? Hayırdır yaniii... Ha çok istiyosan adresimi vereyim gel maçan yiyosa yada boş konuşma...

Atarın varsa sen tafiks ver ama zıplatacağımı biliyorsun ödün kopuyor... Gece uykularını kaçırırım senin...bunu biliyorsun...

Ankaradayım ben gelebiliyosan gel ama ktm beklemen lazım :)

baha3454, 8 yıl önce

Sende yürek olsa cep telefonunu verirsin. Ama sende o yürek nerde. Her gün buralara gelip acaba atılanların mesleğe geri dönme umudu varmı diye bakınıp duruyorsun. Senin gibi meslekten utanç içinde atılacağıma şu anda bir uzman jandarma olarak surda kahramanca vatanım milletim adına savaşmayı seçtim. Adam olsan atıldığın bir mesleğin bir forumuna girip yorum yazmazsın. Birde utanmadan millete çok deneyimli gibi akıl veriyorsun. Kardeş sen boş beleş adamsın. Bırak burda vatanı milleti için savaşanlar yazışsın. Biz burdayken meslekten atılmış bir adama kalmadı mesleği anlatmak

baha3454
Şef
24 Şubat 2016 13:56

Ben diyarbakırda savaşırken sen ödlek gibi kendini meslekten attırıyorsun belkide atılıyorsun sonrada gelmiş utanmadan burdan uzmanlara laf söylüyorsun sen kimsin, ktm de beklememe gerek yok sendede telini verek yürek yok. Yürek olsa meslekten atılmaz diyarbakırda savaşırdın.

fven
Yasaklı
25 Şubat 2016 00:05

Hacı inan savaşacak modda değilim. Sen savaş :) 1 ay maaşın yatmasında göreyim seni... Karının aylık harcamasını ödeyemessen karı seni terkeder mecbursun canım benim çalışmaya mec-bur-sun. 32 yaşındasın başka da bir halt olmaz senden :) ben manevi olarak destek veriyorum...

Yahu cahil adam okuyup astrıonot olaydın doktor savcı olaydın sanki savaşıyorum diye sattığı hvaya bak... Benim imkanım var imaknın olsa 1 dk durmayacağını öğretmenlerin sayfasına ağlayıp zırlamadan biliyorum :) gelin değişek ben kumanya yiyorum diye zırlama git sende öğretmen olaydın cahil. 1 yıl okuyup devlet seni uzman yapmış heralde sağ sola her yere kullanacak aldığın paranın hakkını ver sesini kes KORKAK...

baha3454, 8 yıl önce

Ben diyarbakırda savaşırken sen ödlek gibi kendini meslekten attırıyorsun belkide atılıyorsun sonrada gelmiş utanmadan burdan uzmanlara laf söylüyorsun sen kimsin, ktm de beklememe gerek yok sendede telini verek yürek yok. Yürek olsa meslekten atılmaz diyarbakırda savaşırdın.

ddagli17
Aday Memur
01 Mart 2016 21:39

askeriye mi lan burası

fven, 8 yıl önce

Editörle konuşacağım seni buraya da almasınlar hem uzman çavuşsun hem subay astsubay yerindesin bu ne terbiyesizlik.

baha3454
Şef
04 Mart 2016 11:58

Kardeş ben korkak değilim, korkak senin gibi mesleği götüne zor gelipte istifa edenler veya senin gibi meslekten atılanlar, hem meslekten atılmışsın hemde buraya gelip utanmadan burada yazı yazıyor millete akıl vermeye çalışıyorsun. Herkes haddini bilecek. Sen kimsin de editörle konuşacakmışta beni aldırmayacakmış. Şu anda en fazla güvenlik görevlisisindir oda yüzkızartıcı şekilde atıldığın bilinmiyordur. Haddini bilde seni özel güvenlik olarak bir uzman jandarma denetlemesin. Senin gibi korkup meslekten attıracağına kahramanca savaşan uzmanların sen tırnağı etmezsin anca sanalda klavye erkekliği yaparsın. Burası T.S.K. mensuplarının forumu. Buraya sivil olarak giriyorsan haddini bileceksin uzmanlara karşı saygılı olucaksın

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi