Editörler : F16 Gökçen

TEMİZKOPAT
Daire Başkanı
08 Eylül 2016 00:14

AÖF Adalet bölümünde de Klavye dersi ve zorunlu staj olmalıdır.Ancak bu şekilde eşit diploma iddiası sunulabilir...

TEMİZKOPAT
Daire Başkanı
20 Ocak 2017 01:50

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünde, Klavye Öğretimi Zorunlu ders iken , adalet bölümünde neden yok ?

TEMİZKOPAT
Daire Başkanı
02 Nisan 2017 20:46

AÖF Adalet bölümünde de Klavye dersi ve zorunlu staj olmalıdır.Ancak bu şekilde eşit diploma iddiası sunulabilir...

TEMİZKOPAT
Daire Başkanı
02 Ekim 2017 22:26

TEMİZKOPAT
Daire Başkanı
24 Kasım 2018 23:31

AÖF Adalet bölümünde de Klavye dersi ve zorunlu staj olmalıdır.Ancak bu şekilde eşit diploma iddiası

2018kpsss
Şube Müdürü
25 Kasım 2018 16:12

Adalet okusaydın madem sende :)
TEMİZKOPAT, 8 yıl önce

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünde, Klavye Öğretimi Zorunlu ders iken , adalet bölümünde neden yok ?

2018kpsss
Şube Müdürü
25 Kasım 2018 16:14

2 yıl aynı yorumları yazmışsın helal olsun hocam azimlisin
TEMİZKOPAT, 5 yıl önce

AÖF Adalet bölümünde de Klavye dersi ve zorunlu staj olmalıdır.Ancak bu şekilde eşit diploma iddiası

edgar1899
Memur
29 Kasım 2018 17:17

Ankara Uzaktan Öğretim Adalet okudum. Klavyede aldım, 30 gün zorunlu stajda yaptım. Mühendisim girdim DGS hukukta kazandım. Yani diyeceğim sen başarısızsan milletin önüne duvarda yığsan seni ezer geçerler boş laf kalabalığı yapacağına otur çalış kazan. Yok olmuyorsa başka alanlara yönel kapasiten yeterli değil demek ki kimsenin her istediği olmuyor hayatta.

tabibülhayvanat
Aday Memur
02 Aralık 2018 13:45

arkadaşlar lisans mezunu bir öğretmenim kamu da çalışıyorum. Meslek lisesi çıkışlı olduğum için zamanında sadece öğretmenlik seçebilmiştim. Veteriner hekim olmak hep içimde kalmıştı. Atandıktan sonra 5-6 yıl önce açıktan ön lisans okumaya karar vermiştim o aralar bu forma girip konuyla alakalı bilgi edinerek güncel kalmaya çalışıyordum bu başlığı açan zaat çeşitli yalan dolan haberlerle açık ön lisanlara yardırıyordu. neyse ön lisans bitti bu hala burda ben veteriner hekimliği kazandım hala burda nerdeyse bitmeye yakın oldu bu vatandaş hala burda muhtemelen bitirip işime başlayacam bu hala burda hazımsızlığını kusacak. Uzun lafın kısası ne demiş atalar "İt ürür kervan yürür" bu vatandaşa çok takılmayın işinize bakın moralinizi bozmayın hatta cevap bile vermeyin ki silinip gitsin. Her şey gönlünüzce olsun Allah'a emanet olun.

TEMİZKOPAT
Daire Başkanı
04 Nisan 2019 22:49

kendi hayvanını , aöf mezunu bir veterinere tedavi ettirir misin ?

TEMİZKOPAT
Daire Başkanı
10 Şubat 2020 23:49

kadiresref
Memur
11 Şubat 2020 08:30

TEMİZKOPAT bu memleketin senin gibi boş bile olsa hedefine kilitlenmiş insanlara ihtiyacı var. Ben her zaman böyle psikopatlara saygı duymuşumdur. Yaşın belli ki kırka yakın belki fazladır bize psikopatlık nedir çok iyi öğrettin kaç senedir

muratgun922
Genel Müdür
24 Şubat 2020 12:12

sahi onlar klavye sınavına nasıl giriyor, bence adalet bölümünün en can alıcı noktası malum on parmak klavye hadi diğer derslere gidip 20 sorudan 5-6 tanesini doğru yapıp geçiyorlar da klavye sınavı nasıl oluyor. Biz 2002 de daktilografi salonunda bir yazmaya başlayınca izmir dokuz çeşmeler de ortalık sallanırdı.

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi