Editörler : crops35
18 Aralık 2015 08:58

Teknisyen-Tekniker Maaş

Merhaba arkadaşlar öncelikle özür diliyorum konuyu yanlış yere açtığım için lakin burda soruma cevap bulabileceğimi düşünerekten yazıyorum.

Geçenki Haziran atamasında Üniversiteye Alt Öğrenimden Teknisyen Olarak atandım.Evrak işlemlerim esnasında yanımda (aynı bölümle alakalı) tekniker diplomam vardı.Onu getirin işletelim dediler.Ünvanım teknisyen ama maaş ve kadro dereceme yansıtılmış.Normalde 12/3 olan kadro derecem şu anda 10/3. Burda çalışan diğer teknisyen arkadaşların maaşlarını sordum benim işletilmiş maaşımdan 150-200 civarı bişey.Daha fazla olması lazım dediler de bilgisi olan ?

hsnd
Başbakan Müsteşarı
18 Aralık 2015 10:27

Ben de alt öğrenimden teknisyen olarak yerleştim 1 hafta sonra teknikerlik diplomamı işlettim. Senin şuan işlenmiş net maaşın ne kadar? Kadro derecende yanlışlık olma ihtimali de var. Ben teknisyenken 12/2 idim diplomamı işletince 9/2 oldum. Maaşım 2411 şuan.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
18 Aralık 2015 10:28

Ayrıca ben de üniversite teknisyenim.

cccparsccc
Aday Memur
28 Aralık 2015 21:50

merhaba By.Salazar öncelik kaç puanla atandınız acaba birde bölüm neydi?

erdempnd
Aday Memur
29 Aralık 2015 21:51

Merhaba By. salazar ve hsnd. ben okuduğum üniversiteye alt öğrenimden yerleşmeyi düşünüyorum.

İş hayatınız hakkında bilgi verebilir misiniz. Bir de sınava hazırlık süreciniz nasıldı ?

By.Salazar
Şef
28 Temmuz 2016 12:03

83 puan ile atandım.Veteriner sağlık Teknisyeni olarak

cccparsccc, 8 yıl önce

merhaba By.Salazar öncelik kaç puanla atandınız acaba birde bölüm neydi?

By.Salazar
Şef
28 Temmuz 2016 12:05

Şöyle söyleyeyim hocam.13 ay falan çalıştım.Her şeyimden kestim.Olabildiğince farklı kaynaklardan soru çözdüm.Her tipten soru çözdüm diyebilirim.Farklı soru tipleri inanılmaz derecede hızını arttırıyor bunu gördüm.Özellikle tarih kitabında seçici olmak gerekir.Matematik temelim olmadığı için sınavda zorlandım ve çok süremi yedi.Yoksa sınavdan rahatlıkla 95 üstü alabilirdim.

erdempnd, 8 yıl önce

Merhaba By. salazar ve hsnd. ben okuduğum üniversiteye alt öğrenimden yerleşmeyi düşünüyorum.

İş hayatınız hakkında bilgi verebilir misiniz. Bir de sınava hazırlık süreciniz nasıldı ?

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi