Editörler : crops35
«67891011121314151617»

eshsn
Aday Memur
23 Mart 2016 16:39

Kazanların ne kadarı atandı yada başladı bilgisi olan var mı.

meergun16, 8 yıl önce

Bakanlık sağ olsun ÜDS-Soruları NASA Astronotu seçer gibi sorarsa (10 puan) da eklemek durumunda olur aşağıda ki adresde kazanan ve boş kadrolar sayıları var. Bildiğim kadarıyla şefliği kazanan teknik kadroda arkadaşlar var. ve aldığım duyumlara göre bu sene olmazsa gelecek sene muhakkak yapılacak.

http://tec-sen.org/haberdetay.aspx?hid=619

meergun16
Şef
23 Mart 2016 16:56

derken şeflikte mi yoksa ünvan değişikliğinde mi hangisi

eshsn, 8 yıl önce

einsenheim
Aday Memur
24 Mart 2016 09:10

ünvan değişikliğindeki bisürü 5 ve aşağısındaki derecelere kimse yerleşemedi koşullarından dolayı

tomar61ts
Aday Memur
29 Mart 2016 01:29

programlama veya teknikerlik sınavına çalışmak için konu kaynağı olan varmı arkadaşlar ?

eshsn
Aday Memur
29 Mart 2016 09:38

ünvan değişikliği sınavı için.

bende son ünvan değişikliğini kazandım teknisyen olarak atandım, tekrar olursa teknikerlik yada programcılık hakkında şansım ne olur bu değerlendirmek istiyorum.

meergun16, 8 yıl önce

derken şeflikte mi yoksa ünvan değişikliğinde mi hangisi

tumer23
Aday Memur
30 Mart 2016 13:07

güncel

bali45
Aday Memur
01 Nisan 2016 09:41

Arkadaşlar şimdi bakanlık taşra teşkilatında şef ahmet demir ile görüştüm. çalışmamız yok sınavın açılması gündemde değil dedi. telefonu sitede var dilerseniz görüşebilirsiniz. hayırlısı olsun :((((

meergun16
Şef
01 Nisan 2016 09:55

Bali kardeş canını sıkma moralini bozma

Bakanlıkta gündem yok derse masalarında değildir. Daha öncede söyledim bu sene olmasa da 2017 muhakkak olacak. aldığım duyum o yönde

Birde Zamanın telefonla görüştüğümde bugün gündemde yok ama yukardan emir gelir gündeme alırız demişlerdi bana...

Son söz: Nefes alıp veriyorsak umut var demektir.

bali45, 8 yıl önce

Arkadaşlar şimdi bakanlık taşra teşkilatında şef ahmet demir ile görüştüm. çalışmamız yok sınavın açılması gündemde değil dedi. telefonu sitede var dilerseniz görüşebilirsiniz. hayırlısı olsun :((((

bali45
Aday Memur
01 Nisan 2016 11:09

inş kardeşim. bu sene olur diye hazırlık yapmaya başlamıştım. hayırlısı olmazsa y.lisansa faydası olacak. nasipte olmayınca olmuyor. önceki sınavı asaleti 5 ay ile kaçırdığımdan giremedim. demekki var bundada bi hayır.

meergun16, 8 yıl önce

Bakanlıkta gündem yok derse masalarında değildir. Daha öncede söyledim bu sene olmasa da 2017 muhakkak olacak. aldığım duyum o yönde

Birde Zamanın telefonla görüştüğümde bugün gündemde yok ama yukardan emir gelir gündeme alırız demişlerdi bana...

Çınar1436
Aday Memur
04 Nisan 2016 10:04

Güncell......

MEB yönetici atamalarıyla ilgilenecek (malum yönetici atamaları çok stresli ve uzun bir süreç :))) 15 Ağustosa kadar artık bizi de hatırlarsa eğer Ağustosun sonu yada eylülün ortası gibi ilana çıkar diye düşünüyorum

cvo35
Aday Memur
11 Nisan 2016 17:23

Haber var mı sınavla ilgili?

iboekirci
Memur
15 Nisan 2016 10:09

hala bir haber yok mu sınavdan?

çalışmalara başladınız mı arkadaşlar?

harita teknikerliği kadrosu açılır mı peki sizce

programcivrgn
Yasaklı
18 Nisan 2016 20:42

2015 / Şubat Unvan Değişikliği Programcı Bölümü için 445 kişilik kadro açıldı.( Çoğu 4. ve 5. Sınıf olmak üzere) 892 kişi bu bölümden başvuru yaptı, 262 kişi 70 ve üstü alarak sınavda BAŞARILI oldu. 200 ' e yakın kişi atandı. geriye kalan 60-70 kişi ek atama açılsın bekledi. Fakat bakanlık 6 aylık süreyi geçirmeyi hedeflediler ve 6. ayın sonun yönetmeliğe göre zaten açılmaz açarsak hukuki hata yapmış oluruz deyip milleti uyuttular. Şu anda görevde yükselme sınavı için ek atama açılacak bilmem eş durumu atamaları bitsin, ek atamayı açacağız diyorlar, eş durumu biter, il dışı başlar, il dışı biter il içi başlar, o biter bilmem dının dısının atamalarını başlatırlar ama genede EK ATAMAYI AÇMAZLAR. Bu yıl yeni bir Ünvan değişikliği yapılırmı bilmem ama yapılırsa MYO mezunu Programcılara söylüyorum arkadaşlar Teknikerlik bölümü üstünden başvuru yapın. Yok ben Programcı bölümüne başvuracam derseniz ODTÜ, İTÜ, Hacettepe Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinin sınav sorularını referans alarak ders çalışsın. Saygılarımla..

eshsn, 8 yıl önce

eshsn
Aday Memur
19 Nisan 2016 08:42

saygılar. fazla boş kadro kalmamış sanırım programcılık dışında, umarım yenileri acılır.

programcivrgn, 8 yıl önce

2015 / Şubat Unvan Değişikliği Programcı Bölümü için 445 kişilik kadro açıldı.( Çoğu 4. ve 5. Sınıf olmak üzere) 892 kişi bu bölümden başvuru yaptı, 262 kişi 70 ve üstü alarak sınavda BAŞARILI oldu. 200 ' e yakın kişi atandı. geriye kalan 60-70 kişi ek atama açılsın bekledi. Fakat bakanlık 6 aylık süreyi geçirmeyi hedeflediler ve 6. ayın sonun yönetmeliğe göre zaten açılmaz açarsak hukuki hata yapmış oluruz deyip milleti uyuttular. Şu anda görevde yükselme sınavı için ek atama açılacak bilmem eş durumu atamaları bitsin, ek atamayı açacağız diyorlar, eş durumu biter, il dışı başlar, il dışı biter il içi başlar, o biter bilmem dının dısının atamalarını başlatırlar ama genede EK ATAMAYI AÇMAZLAR. Bu yıl yeni bir Ünvan değişikliği yapılırmı bilmem ama yapılırsa MYO mezunu Programcılara söylüyorum arkadaşlar Teknikerlik bölümü üstünden başvuru yapın. Yok ben Programcı bölümüne başvuracam derseniz ODTÜ, İTÜ, Hacettepe Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinin sınav sorularını referans alarak ders çalışsın. Saygılarımla..

tumer23
Aday Memur
28 Nisan 2016 10:58

güncell

engineermst
Aday Memur
30 Nisan 2016 19:23

Arkadaşlar unvan değişikliği sınavı tarihinin belli olması için mücadele edelim. Son dakikaya bırakmayalım. Konuyu güncel tutalım

tumer23
Aday Memur
02 Mayıs 2016 14:54

ünvan değişikliği sınavının tarihi kadar sınav da açılacak bölümlerde önemli

mesela ben mühendis kadrosu içinde endüstri mühendisliği bölümü içinde sınav yapılmasını istiyorum başka başka bölümlerde vardır mutlaka bence bu konuda da bakanlık kimseyi mağdur etmeyecek bir yol bulmalı

REnKLİ55
Aday Memur
02 Mayıs 2016 16:14

UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ İLE İLİGLİ BİMERE YAZDIM VE SORDUM

GELEN CVP ÇOK GÜLÜNÇ

YAPILACAGI ZAMAN BAKANLIĞIN SAYFASINDA YAYINLANACAKMIŞ :)

ARKADAŞLAR BURDA FORMLARA YAZMAK YERİNE BİMERE VE SENDİKALARA YAZARSAK DAHA ETKİLİ OLUR KANISINDAYIM...

Çınar1436
Aday Memur
05 Mayıs 2016 09:37

Bakanlığı aradım şöyle cevap verdiler bilgimiz yok internetten takip edin. gülermisin ağlarmısın şimdi

meergun16
Şef
05 Mayıs 2016 09:50

Kadere inanırım olacak olacak Olması gereken 2 yılda bir gys gibi ama son söz bakanlığın

meergun16, 8 yıl önce

Toplam 607 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi